Sejděme se
dzej
6. dub 2009

Srazy maminek a pyloušků z Brna a okolí

Ahojky, tak jsem založila toto téma, ptz je nás čím dál víc a každej nemá čas dočítat a hledat, kdy budou srazy. Tak doufám, že to takhle bude jednodušší 🙂
teessa
8. pro 2010
holky a kde ten sraz bude???
peroli
9. pro 2010
@labell já už něco mám takže mi ne... ale potřebovala bych ti předat ty věci... tak snad to ještě do porodu stihnu
:-N 😃
@teessa dejte si ho u ptáka.. ten nejde přehlídnout :-N 😃 😃
labell
9. pro 2010
@teessa u MC Donalda
@peroli to je škoda, dyk sem to psala strašně dopředu :-|
petapi
9. pro 2010
tak víte, jak je to s náma a stíhání na 11 neslibuju, ale někde vás určo najdem 😉
@labell kdybys potřebovala zázemí, tak klidně přijeďte 🙂
labell
9. pro 2010
@petapi díky, ráno to bude v poho, odpolko můžu taky? 😃 😃 😃
peroli
9. pro 2010
@labell já vím, ale já to mám už domluvený asi měsíc... :-N 😉 a ještě k tomu jsem si dneska domluvila něco na zítřek na 14 hod a to je opravdu důležitý... to musím vyřídit za každou cenu 8-(
labell
9. pro 2010
@peroli tak to jo 😉
petapi
9. pro 2010
@petapi jj do 17 úplně v poho ju?
peroli
9. pro 2010
@petapi ty mluvíš sama se sebou? 😃 😃 😃
labell
9. pro 2010
@petapi si hodná, ale zneužiju rodinu 🙂
petapi
9. pro 2010
njn, mě se líbí, když mi svítí to Zmínky o mě 😃 😃
@labell luci, ok, ale úplně v klidu bys mohla 😉
peroli
9. pro 2010
@petapi tak tady máš jedno světýlko 😃 😃 😃
hannah23
15. pro 2010
Ahoj holky měla bych jet v sobotu do Polska, nechcete některá dovézt čaj, vyjde tam levně, mají tam 400g za asi stejnou cenu jako u nás 200g hippu, hero(sunar), takže tak do 90kč, pak tam mají mléčné i nemléčné kaše nestlé(asi 40,-), bobovita(hami), taky vyjdou o pár korun levněji, pokud byste měli zájem pište do pátku
dzejautor
16. pro 2010
@hannah23 Hani, díky, já ne 😉 Přeji ať dobře dojedete
labell
5. led 2011
Holky dáme v začátkem února jogurtárnu? Máte už nějaké data kdy nemůžete?
mikulcena
6. led 2011
Ahoj..a nebo březen?
já v tom únoru ty pátky asi nemůžu, ještě nevím přesně kterej né,ale radši se na ně nechci vázat 😉
petapi
6. led 2011
my v únoru nemůžem 9, 23 dopo a všechny čtvrtky, v březnu nemůžem zatím jen ty čtvrtky 🙂
motol
6. led 2011
@labell já nemůžu 13 😃 jinak jo
dzejautor
6. led 2011
@labell zacatek unora je pro me idealni datum 4.2. Jinak jsem na tom casove blbe pondelky,stredy a ctvrtky 😞 ale rada bych vas videla! Brezen je daleko.
labell
6. led 2011
@mikulcena ty si Jramila, dyk to by sme se viděly až za 2 měsíce 😃 😃
Jinak za mě 4.2 super!
petapi
6. led 2011
4.2. je ok 🙂
dzejautor
6. led 2011
a kdy zapijem Ondraska?
mikulcena
6. led 2011
hmm.tak já píšu, že pátky nevím jak budou, budem snad dle sněhu jezdit na hory..a vy tam Jarmily 😃 lupnete hned ze startu 4.2 pátek..tak že za mě prostě na půl..jo?
labell
6. led 2011
@mikulcena ty seš Jarmila, ty MOŽNÁ pojedeš nahory,ale já URČITĚ musím už někam vypadnout a jak už sem ti říkala tak jedinej den kdy vím na 100% že Michal jede do Brna je pátek, tak neobtěžuj a přijdi. 😃
dzejautor
6. led 2011
@mikulcena sníh stejně nebude...jen ledovka ]-( ]-( ]-(
motol
7. led 2011
ok 4.2 si píši 🙂

@mikulcena jo Veru,co to zase jako máš za výmysli 😃 ]-(
mikulcena
7. led 2011
@motol
@dzej
@labell njn..nemám vás ráda 😃 😃 😃
dzejautor
7. led 2011
@mikulcena mě ten sníh taky sere...nemysli si 😉 ale tak ty můžeš přehodit pátek na pondělí, ne? x-)
půjdu koupit jogurty, tak to tam bloknu..na kolikátou?? Hned ráno? Nebo tam chcete někdo zavolat vy?
mikulcena
7. led 2011
@dzej hmm..to nemůžu..Ondra šetří dovo. na léto a případný alpy 😉
tak to blokni jestli budeš tak hodná x-)
hannah23
7. led 2011
Ahoj holky nechcete zkusit se scházet v mateřském centrum, které by jsme si řídily sami, ještě o tom nic nevím, jen jsem četla co tam píšou, a dost mě to zaujalo, nápadů by bylo dost, jen samotná bych do toho asi nešla, přečtěte si o nás, bylo to zaloené v roce 2007 maminkami na MD a ted jim MD skončila, tak jde jen o to pokračovat....
http://www.mcliskacek.cz/index.html

Začni psát odpověď...

Odešli