Sejděme se
dzej
6. dub 2009

Srazy maminek a pyloušků z Brna a okolí

Ahojky, tak jsem založila toto téma, ptz je nás čím dál víc a každej nemá čas dočítat a hledat, kdy budou srazy. Tak doufám, že to takhle bude jednodušší 🙂
peroli
23. dub 2009
míšo dostaneš se zítra do té jogušky? nebo seš ještě zavalená :-p 😃
kalerat
23. dub 2009
jo holky, kde je vůbec ta jogurtárna =-)
peroli
23. dub 2009
na hlinkách
petapi
23. dub 2009
my určo na Antropos jdem, vyhovuje mi odpo doba, asi stejně ale ráno budu muset naklusat k doktorce, prtž se Barunce stále víc a víc zhoršuje jakási ta vyrážka a teď má dr. dovču...
petapi
23. dub 2009
Kal http://www.hollandia.cz/hollgurt.html
chata se mi líbí 🙂
zen
24. dub 2009
Holky pořád nejsem dobrá, spíš se mi nachlazení malinko zhoršilo. Do jogušky nemůžu. :-| Musím se dát do kupy na zítřejší plavání... manža s malou jít nemůže. Tak snad ve středu už budu OK a půjdu k mamutovci. 😉
lucieee
24. dub 2009
Ahojky holky tak konečně i něco napíšu 😃

Dnešní jogurtárna byla moc fajn, Elence se tety i nový kamarádi moc líbili takže se těšíme zase příště papa 😉
bajnokova
25. dub 2009
Ahojka
Dám sem další typ na prochajdu na srazík v Jundrově jestli to tam někdo znáte je tam pěkná procházka lesem jsou tam zvířátka 🙂
verapa
25. dub 2009
čuste maminy, antropohos super, jen su asi tupá v kolik že to??
škoda že nejezdí letos na prýglu parníky sme mohli mít i ten jeden solo pro kočárky :o))
jana06
26. dub 2009
Baj jééé, zvířátka... To by Adam visel z kočárku a byl by jak Krteček... Samý jééé a jůůůů 😃
dzejautor
26. dub 2009
Baj myslíš oboru?? No to bysme mohli!!! Tam je to fajn akorát žádná hospůdka 😃
A ta středa teda v kolik? V klasických 14h?
bajnokova
26. dub 2009
Jo myslím oboru 🙂 Aha a kam pujdem do hospody 😃
Souhlasím středa 14h =-)
zen
27. dub 2009
No a nepůjdeme dřív? :-N Třeba už v poledne. Na jak dlouho to je vycházka? Já tama nikdy nešla.
dzejautor
27. dub 2009
Věry, některým holkám se to dopo nehodí 😞 proto jdem až po o...

A kdo se chcete přidat zítra na ten písek do Lužánek?? Ve 14h? Lopatky s sebou....
vendulka
27. dub 2009
se de zítra na písek jo???
vendulka
27. dub 2009
a co ta středa u toho antroposu, to paltí?
zen
27. dub 2009
Tak písek zítra zvážím, jak budu stíhat. 😉 Ale docela ráda bych šla. Lopatky zatím nemáme :-N ... tak kdyby měl někdo dvě? :-N 😃 Jo a kde v Lužánkách je ten sraz?
dzejautor
27. dub 2009
Věry někde uprostřed té cesty u silnice jestli je to ještě Kotlářská?? od křižovatky dolů...ptz někdo půjde z lidické a někdo z Provazníkové tak se srazíme uprostřed jo??
jana06
27. dub 2009
Džej, myslíš u té zastávky trolejbusu směr Provazníkova?

Zen, my máme lopatek hafo. Takže zapůjčíme 😃 . Budu brát všechny bábovky co máme. Bydlím nejblíž, tak se s tím nepotáhnu tak daleko jak vy...

Hele holky, v těch lužanech je víc pískovišť. Takový dvě odstrčený... nemám tam dopo skáknout a dát tam reservé pro koníkářky... 😉
zen
28. dub 2009
Jani, tak fajn snad vás tam najdu... ještě sem písnu jeslti půjdu. 😉 Pořád to bohužel nevím.
mikulcena
28. dub 2009
platí teda velký pískoviště u hřiště??
zen
28. dub 2009
Hplky tak my dojdeme, sice mě bolí škeble ale zítra má být ošklivě tak kdo ví co bude. Takže ve 14 asi budu tak nějak u té zastávky trolejáku a vchodu do Lužánek... snad tam někdo bude a když ne hledám pískoviště 😉 😃
labell
28. dub 2009
Holky tak já u Antrophosu budu až ve 14.15..a podobně na tom budou i Janča a Verča- co vím. Tak ty co tam budou dřív prosím o ztrpení!!! Moc díky!!!!
dzejautor
28. dub 2009
jj my taky + - 14.15 a ještě jsme se domlouvaly na písku, že kdyby pršelo, tak se sraz přesune do jogurtárny...
dzejautor
28. dub 2009
holky nejste vyloženě některá alergická na psy? Já ho chci zítra vzít s sebou....
petapi
28. dub 2009
Oukej holky, já doufám, že dorazíme, dopo půjdem k naší doktorce a uvidíme, co nám nařídí dál, ale budem se snažit, s tou jogurtárnou mě to taky napadlo, takže souhlasím, tak bych vás i případně našla, kdybych přišla později...
petapi
28. dub 2009
my na psi alergičtí nejsme Jani 🙂
peroli
29. dub 2009
radši to sem zkopíruju z pyloušků:

s tím antroposem - mám krásně výhled na celý brno a když je tam relativně hezky tak to na mě působí strašně studeně - já bych byla rovnou pro tu jogušku a ten antropák nechala až bude opravdu hezky aby se to dalo pořádně užít
co vy na to?
peroli
29. dub 2009
nikdo tu nepíše tak je to asi na mě - ve 2 v jogušce 😉
dzejautor
29. dub 2009
holky takže mám potvrzenou rezervaci na 14h v jogurtárně.
A teda ten Anthropos příští týden 😉