• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srazy maminek a pyloušků z Brna a okolí

1. listopadu 2013 
míšo dostaneš se zítra do té jogušky? nebo seš ještě zavalená :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. dub 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky, kde je vůbec ta jogurtárna :confused:
23. dub 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
na hlinkách
23. dub 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
my určo na Antropos jdem, vyhovuje mi odpo doba, asi stejně ale ráno budu muset naklusat k doktorce, prtž se Barunce stále víc a víc zhoršuje jakási ta vyrážka a teď má dr. dovču...
23. dub 2009 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. dub 2009 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pořád nejsem dobrá, spíš se mi nachlazení malinko zhoršilo. Do jogušky nemůžu. :unamused: Musím se dát do kupy na zítřejší plavání... manža s malou jít nemůže. Tak snad ve středu už budu OK a půjdu k mamutovci. :wink:
24. dub 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak konečně i něco napíšu :grinning:

Dnešní jogurtárna byla moc fajn, Elence se tety i nový kamarádi moc líbili takže se těšíme zase příště papa :wink:
24. dub 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojka
Dám sem další typ na prochajdu na srazík v Jundrově jestli to tam někdo znáte je tam pěkná procházka lesem jsou tam zvířátka :slight_smile:
25. dub 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
čuste maminy, antropohos super, jen su asi tupá v kolik že to??
škoda že nejezdí letos na prýglu parníky sme mohli mít i ten jeden solo pro kočárky :o))
25. dub 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baj jééé, zvířátka... To by Adam visel z kočárku a byl by jak Krteček... Samý jééé a jůůůů :grinning:
26. dub 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Baj myslíš oboru?? No to bysme mohli!!! Tam je to fajn akorát žádná hospůdka :grinning:
A ta středa teda v kolik? V klasických 14h?
26. dub 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo myslím oboru :slight_smile: Aha a kam pujdem do hospody :grinning:
Souhlasím středa 14h :confused:
26. dub 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a nepůjdeme dřív? :sweat_smile: Třeba už v poledne. Na jak dlouho to je vycházka? Já tama nikdy nešla.
27. dub 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Věry, některým holkám se to dopo nehodí :frowning2: proto jdem až po o...

A kdo se chcete přidat zítra na ten písek do Lužánek?? Ve 14h? Lopatky s sebou....
27. dub 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
se de zítra na písek jo???
27. dub 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co ta středa u toho antroposu, to paltí?
27. dub 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak písek zítra zvážím, jak budu stíhat. :wink: Ale docela ráda bych šla. Lopatky zatím nemáme :sweat_smile: ... tak kdyby měl někdo dvě? :sweat_smile: :grinning: Jo a kde v Lužánkách je ten sraz?
27. dub 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Věry někde uprostřed té cesty u silnice jestli je to ještě Kotlářská?? od křižovatky dolů...ptz někdo půjde z lidické a někdo z Provazníkové tak se srazíme uprostřed jo??
27. dub 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Džej, myslíš u té zastávky trolejbusu směr Provazníkova?

Zen, my máme lopatek hafo. Takže zapůjčíme :grinning: . Budu brát všechny bábovky co máme. Bydlím nejblíž, tak se s tím nepotáhnu tak daleko jak vy...

Hele holky, v těch lužanech je víc pískovišť. Takový dvě odstrčený... nemám tam dopo skáknout a dát tam reservé pro koníkářky... :wink:
27. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak fajn snad vás tam najdu... ještě sem písnu jeslti půjdu. :wink: Pořád to bohužel nevím.
28. dub 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
platí teda velký pískoviště u hřiště??
28. dub 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hplky tak my dojdeme, sice mě bolí škeble ale zítra má být ošklivě tak kdo ví co bude. Takže ve 14 asi budu tak nějak u té zastávky trolejáku a vchodu do Lužánek... snad tam někdo bude a když ne hledám pískoviště :wink: :grinning:
28. dub 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já u Antrophosu budu až ve 14.15..a podobně na tom budou i Janča a Verča- co vím. Tak ty co tam budou dřív prosím o ztrpení!!! Moc díky!!!!
28. dub 2009 v 19:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj my taky + - 14.15 a ještě jsme se domlouvaly na písku, že kdyby pršelo, tak se sraz přesune do jogurtárny...
28. dub 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky nejste vyloženě některá alergická na psy? Já ho chci zítra vzít s sebou....
28. dub 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oukej holky, já doufám, že dorazíme, dopo půjdem k naší doktorce a uvidíme, co nám nařídí dál, ale budem se snažit, s tou jogurtárnou mě to taky napadlo, takže souhlasím, tak bych vás i případně našla, kdybych přišla později...
28. dub 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
my na psi alergičtí nejsme Jani :slight_smile:
28. dub 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
radši to sem zkopíruju z pyloušků:

s tím antroposem - mám krásně výhled na celý brno a když je tam relativně hezky tak to na mě působí strašně studeně - já bych byla rovnou pro tu jogušku a ten antropák nechala až bude opravdu hezky aby se to dalo pořádně užít
co vy na to?
29. dub 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikdo tu nepíše tak je to asi na mě - ve 2 v jogušce :wink:
29. dub 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky takže mám potvrzenou rezervaci na 14h v jogurtárně.
A teda ten Anthropos příští týden :wink:
29. dub 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek