Sejděme se
dzej
6. dub 2009

Srazy maminek a pyloušků z Brna a okolí

Ahojky, tak jsem založila toto téma, ptz je nás čím dál víc a každej nemá čas dočítat a hledat, kdy budou srazy. Tak doufám, že to takhle bude jednodušší 🙂
peroli
8. led 2011
@hannah23 nevím co na to řeknou holky ale myslím že to neklapne...
za prvý i tady pár holkám brzy mateřská skončí,
za druhý je to na trochu blbým místě,
za třetí to by pak chtělo i nějaký pravidelnější scházení a to není vždycky možný a
za čtvrtý tam určitě budou ještě i nějaký podmínky (minimálně co se nějaké údržby apod. týče) a to nevím jak by jsme zvládali... těm kterým mateřská nekončí tak mají nebo budou mít druhý miminko a něco takovýho dělat se dvěma malými dětmi... to asi ne... myslím že kolikrát jsme rády že zvládáme svoje povinnosti... ale jak říkám nevím co na to holky... za mě ne 😉
labell
8. led 2011
@dzej Jani sím blokni to, no a na co nejdřív...já už tam budunmuset být na 9.
dzejautor
9. led 2011
@labell Ok Luci 4.2. v 9h bude rezervace. Já dorazím taky tak nějak 😉
zen
10. led 2011
Ahojky.
Tak konečně nějaký sraz. 🙂 4.2. zatím můžu, tak by to mohlo klapnout. Jen mě napadlo zda to neudělat v nějaké herně. Přece jen pokud se nás sejde víc, tak to tam je dost malý a děcka si nemají s čím kloudně hrát. Nechcete třeba do Cafe and Play? 😉 Jen návrh.
labell
12. led 2011
@zen Věruška já se bojím toho množství bacilů co bude v Cafe and play...bylo by to tam lepší, ale těch unudlánků...takhle tam budou jen naše děti. Ale mluvím jen za sebe 😉
dzejautor
12. led 2011
@zen
@labell Souhlasím s Lucy, zvlášť když se zas oteplilo a žene se sem chřipková epidemie.
Ovšem..... joguška je zamluvená na pátek 4.2. od 9h, jenže v pondělí tam musím volat a zjistím, jestli to bude, protože jogurtárna končí!!! Místo ní bude sportbar ]-( a zatím se neví odkdy... takže pak bysme museli hledat něco náhradního |-| ]-( 😞 :-S 😢
lenassekk01
12. led 2011
ahojte tak kdyz je srazik, ja nemohu.... no to je pech, tak priste .... 😃 😃
petapi
12. led 2011
@dzej =-) =-) =-) =-) 8-( |-| ]-(
zen
13. led 2011
Jasně chápu, obzvlášť u miminek je to asi jasný. Jinak ne že by mi Leonka byla buřt, ale už to u ní tak neprožívám. Takže nechme to na jogurtárnu, pokud nám jí do té doby nezbourají dělňasy. =-)
dzejautor
31. led 2011
mám potvrzeno, že joguška bude ještě v pátek fungovat, takže od 9h je tam rezervace 4 stolů !!!! 😉
dzejautor
4. únor 2011
dnes joguska neni!
dzejautor
7. únor 2011
holky, jak jste na tom 18.2. ? Nezkusíme dát jogušku??
petapi
7. únor 2011
jj čím dřív tím líp, ať zas nestihnem onemocnět 🙂
teessa
9. únor 2011
@petapi tak tak 🙂
verapa
9. únor 2011
hlásíme se do počtu... zase na ráno i s obědem?
dzejautor
9. únor 2011
dobrá...hrknu tam tedy rezerve 3 stolky na 9h .... a viděla bych to na oběd ve Výtopně 🙂
labell
9. únor 2011
Super! x-)
petapi
9. únor 2011
ok, ale já už tam rezarvačku nedávám, prtž jsem to minula zapomněla odrezervovat, takže jsem ten nespolehlivej email 😃 😃
motol
10. únor 2011
tak mi se taky přidáme i s obědem,snad budem ok
dzejautor
10. únor 2011
@petapi já ji tam dám.. k tomu velkýmu stolu na 12h a běda, jestli nedojdete 😉
labell
10. únor 2011
@petapi 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
zen
11. únor 2011
Přidáme se pokud to půjde. O ničem zatím nevím. 😉
hannah23
11. únor 2011
@dzej ahoj nevíš do kdy bude joguška fungovat???

jinak 18. nemohu jedu do Ostravy do školy, takže hlídá manžel
dzejautor
11. únor 2011
@hannah23 ahoj, to nikdo přesně neví, ale snad do konce března by měla fungovat 😉
vallis
13. únor 2011
Holky bohužel my se v pátek nepřidáme. Užijte si to 😉
verapa
16. únor 2011
čověk miní, panbožko mění, my se z pátku omluvujem, Jula dostala antb a já jsem taky lehla... 😞
dzejautor
16. únor 2011
@hannah23 už jsem o tom někde četla. Nevypadá to špatně. 😉 Může se to někdy vyzkoušet.
petapi
17. únor 2011
holkyy, u nás se to taky zase rozchrchlalo a rozsoplilo 8-( ]-( ]-(
dzejautor
17. únor 2011
holky, jen připomínám, kdo není marod, tak zítra od 9h v jogušce 😉 těšíme se x-)

Začni psát odpověď...

Odešli