Sejděme se
dzej
6. dub 2009

Srazy maminek a pyloušků z Brna a okolí

Ahojky, tak jsem založila toto téma, ptz je nás čím dál víc a každej nemá čas dočítat a hledat, kdy budou srazy. Tak doufám, že to takhle bude jednodušší 🙂
mimikiki
11. dub 2011
Jee to by sme sa k vam pridali ale Tobi vo stvrtok odchadza na Slovensko 😞 Holky a co streda? Podla predpovede ma byt cely tyzden pocasie o nicom tak nedame aspon jogurtarnu a ak bude pekne tak ten Fun Park???
dzejautor
11. dub 2011
@mimikiki @verapa já se strašně omlouvám, jsem zapomněla, že v úterý jdem na roční prohlídku k dr a tak musím zrušit plavčo. A protože máme strašně moc náhrad a ted jsme 3týdny nebyly, tak půjdem na náhradu ve středu. Tak se nezlobte. Ale pokud bude hnusně v pátek a do Zoo se nepojede, tak můžem jít do jogušky... Klaudi však přijd bez Tobiho 😉 😃
beruska1976
12. dub 2011
AHOJKY BRŇAJDY JSTE TU VSECHNY MAMINKY NEBO I TEHULKY 🙂
terbar
12. dub 2011
pátek je ok, snad bude nachlazení pryč, ale to už bývá dobrý vždycky, ale do zoo se nemáme jak dostat, tak kdyžtak joguška určo 🙂
dzejautor
12. dub 2011
@beruska1976 ahoj Beruško, jsme tu všechny maminky a některý jsou navíc ted i těhulky jako ty 😉

@terbar Peti, má pršet a není otevřenej Dinopark, jen ZOO a ta je maličká, takže to vidím spíš na jogušku....
beruska1976
12. dub 2011
je 🙂 tak to vas rada poznam
kathule
12. dub 2011
@dzej dinopark ještě nejede?? Jsme se tam zrovna o víku chystali 😞
zen
13. dub 2011
Nazdar švíca :-N co ty tady??? 😃
beruska1976
13. dub 2011
@zen nazdar 😃 hledam kamaradky na prochazky kdyz nebudes mit cas 🙂
zdenka561983
13. dub 2011
ahojky jak se máte maminy....
labell
13. dub 2011
@zdenka561983 fajn, co ty?

Holky za nác joguška nee, neměl by tam se mnou kdo čumákovat nech nác vyzvedne taťka 😃
dzejautor
13. dub 2011
@kathule Katy, o víkendu funguje..jen v týdnu ne. To až od května.

@labell Luci a v kolik by mohl Míša dojet?

to zoo nemá smysl..je kosa a když není ten dinopark otevřenej, tak zoo je maličká.
Půjde někdo do jogušky? Já bych asi šla, doma být nechci a na venek je zima. Ale já teda určitě dopo.. na spaní půjdem dom. Tak jestli mám dát rezervačku??
labell
14. dub 2011
@dzej mezi 16. 30- 17. Já teda nechci za nikoho mluvit, ale myslím že snad nejde nikdo ne? :-N Teda aspoň co vím tak Monča ne, Veru spíš ne, Peťa ne, Terka by se tam ukázala jen kvůli hadříkům....
verapa
14. dub 2011
Ahojky, my taky ne, já su v prdu se zádama a soplíme pro změnu.... 😞
mikulcena
14. dub 2011
jsme zapoměla...my nemůžem..mám práci.. x-)
zdenka561983
17. dub 2011
@labell my taky rostou nám zoubky tak občas brečíme.jinak už se těšíme na dovolenou.Ted nás čeká stehování tak nevim kde dřív skočit.🙂(
labell
18. dub 2011
Holky v pátek nebo v sobotu večer to víno? Co?? :-N
mimikiki
18. dub 2011
@labell a co tak streda??? Ja nemozem v piatok ani sobotu, budeme na slovensku 😞 :-S
labell
18. dub 2011
@mimikiki sákriš, Klaudy já se nemám jak dostat do Brna v týdnu :-N
dzejautor
19. dub 2011
@mimikiki já budu zítra večer ve městě...ty někde budeš Klaudi? Že bych na chvíli došla...
mimikiki
19. dub 2011
@dzej Jani nebudem, som to len tak nadhodila ze piatok a sobota nemozem ale ze v stredu ak by sa niekam slo tak by som sa pridala 😉
mikulcena
20. dub 2011
Holky co zítra před obědem ve fun parku?
mikulcena
20. dub 2011
tak já zítra budu na přehradě..tak kdyby někdo chtěl..bude tam ještě jedna moje kámoška
teessa
25. dub 2011
holky co něco tenhle tejden?? budem furt sami doma kuba ještě do školky nepude tak by to chtělo něco podniknout
mimikiki
26. dub 2011
@teessa Tery a mas nejaky napad aj pri tomto pocasi? :-S My sa radi pridame.... 😉
dzejautor
28. dub 2011
holky, my jdem zítra cca 9-12h do Duhovýho ráje www.duhovyraj.cz kdybyste někdo chtěl přijít 😉
dzejautor
29. dub 2011
holky nejdete někdo na Majales?? Já tam budu x-)
mikulcena
2. kvě 2011
v pátek joguška????? dodávka missivy..
dzejautor
3. kvě 2011
ahoj holky,

a co zítra joguška? Dopoledne? Má být ještě hnusně, tak ven se moc nedá...

Začni psát odpověď...

Odešli