• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srazy maminek a pyloušků z Brna a okolí

1. listopadu 2013 
Holky,my máme ráno alergo,uvidim jak dlouho tam budeme.pokud,ale skončíme dřív,tak čekat nebudu,pokud by to byl delší čas.
19. pro 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já tam můžu být cca 13-13,30h.... nemám na ně phone, jestli někdo máte, tak tam cinkněte prosím.....
jinak to riskneme...snad tam nebude narváno.
@zen @labell @terbar @mikulcena @motol @mimikiki @tessa @peroli @jana.sun @karelat @vallis @verapa
určitě jsem někoho zapomněla?... prostě všichni....
19. pro 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fífa je trochu nemocnej... má kašel :frowning2: to si ho netroufnu tahat mezi další děti :frowning2: chvílama zní jak tuberák :frowning2:
19. pro 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kdyby se šlo na svobodák tak se s kubou chvílu stavím ale s kris určitě nic a kubu do té bejbykafárny nevidím moc nadějně
19. pro 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..já jsme v práci zítra tak cca do 15hod
19. pro 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mikulcena Veru, já myslím, že tam budem tak do 17h.... pokud teda tam nebudem nakonec sami...
19. pro 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzej ale dojed pro vojtu a pak za váma asi už nemá moc smysl :confounded:
19. pro 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. pro 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já se moc omlouvám že sem nenapsala dřív, ale Am měla u mamky o víkendu horečku a dneska ještě teplotu, nic jiného ji není, ale bojím se ji brat ven tak brzo. :frowning2:

Jinak ve čtvrtek se moc těším, tak snad dorazíte všechny! :dizzy_face:
19. pro 2011 ve 21:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Tak dneska v bublilendu?
20. pro 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my dnes mame posledny den na dokupenie darkov, tak to tiez nevidim moc nadejne :frowning2:
@labell Luci prosim ta kedy v ten stvrtok mame dorazit? Snad mi bude mat kto pohlidat Tobiho ale cestu do PP som odlozila na piatok, tak ja dufam ze to vijde.. velmi sa tesim ako to u vas vyzera nazivo, pretoze na foteckach fakt krasne :dizzy_face: :dizzy_face:
20. pro 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé to je škoda, tak to nakonec vypadá na @zen a @dzej tak se tam uvidíme :slight_smile: my dorazíme tak nějak podle terky po jedné.
a ostatní se těším ve čtvrtek :slight_smile:
20. pro 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zen Věry v bublilandu.... na Svobodáku je to psycho.
my tam budem cca 13-13,30h

@terbar
20. pro 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my tam dorazíme. Jdu pro malou do školky. Papa.
20. pro 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak my jsme teprve dorazily dom a jsem uplně hotová. Nateklý ruce i nohy,hlava mě třeští :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sabinka má sedřenej celej bok (spadla z toho mantinelu od kuliček na koberec), velikou bouli na tváři a čele (srazila se s Majou) a roztrženej ret z Billy (napíchla se na roh pultíku, kde se váží ovoce)
ale jinak super odpoledne. Holky díky, že jste dorazily :wink:
20. pro 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky bylo to moc fajn. Sice nic do vánoc nestíhám, ale ono to nějak dopadne.
@dzej Jani, tomu říkám slet událostí. Do našeho odchodu byla ještě celá. :grinning: Tak, fufu, ať to nebolí. Na tvé otoky se koukneme v lednu. :wink:
20. pro 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, omlouvám se za zpožděnou reakci - jsem, koukám, zas něco prošvihla :astonished:

@dzej teda Jani, chudák Sabinka, to byl vyloženě karambol den - tak at je brzo v pořádku :wink:
20. pro 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dzej jejda jani, to je tak moc blbých náhod, až je to k smíchu, ale sabince to samozřejmě nezávidíme a přejeme, ať se všechno co nejdřív zahojí :slight_smile:
a bylo to super, děkuju :slight_smile:
20. pro 2011 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nechcete se příští týden nebo třeba už v pátek sejít??????????
11. led 2012 v 16:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labell Luci příští týden nemůžem zatím akorát ve středu :slight_smile:
12. led 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terbar týý jo to je na pytel, Monika právě jede do Brna ve středu, tak sem to chtěla dat na ni. No ale vůbec neva, sejdeme se rády kterejkoliv den.
12. led 2012 ve 13:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, jsme z Kohoutovic a hledáme kamarádku, která také nechodí do školky. Michalka je sama,ale ve větším kolektivu je nešťastná, spíše uzavřená a introvertní. Potřebovala by k sobě někoho, s kým by si mohla hrát, kamarádka by chodila k nám nebo Michalka, asi i se mnou, k ní. Zatím jsme nějak neměly štěstí a nenašly jsme kamaráda, všechny děti byli moc "živé". Mohl by být i mladší, nebo starší, když by to nevadilo jemu. Najdeme tady?
12. led 2012 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
12. led 2012 v 16:48 • mitote
@labell aha, tak kdyby to slo jen v tu stredu, tak bych barunku jednou nedala na zumbu, to by se nic nestalo :slight_smile:
13. led 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme nemocní :frowning2: Takže pro nás příští týden padá :cry:
15. led 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky utery ve 13-14?
15. led 2012 v 19:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labell Luci a kde? Neviem ci by sme to na druhu stihli, skor medzi 14:30 - 15. Tobi ma teraz obdobie ze sa vyslovene pyta po obede spat.... :unamused:
16. led 2012 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimikiki a v kolik chodí spinkat?
16. led 2012 v 09:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labell Luci tak okolo 12 ...
16. led 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@labell spi tak cca dve hodky... ako kedy ...
16. led 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek