Sejděme se
dzej
6. dub 2009

Srazy maminek a pyloušků z Brna a okolí

Ahojky, tak jsem založila toto téma, ptz je nás čím dál víc a každej nemá čas dočítat a hledat, kdy budou srazy. Tak doufám, že to takhle bude jednodušší 🙂
mazlitko
14. kvě 2009
prepáč Luci, som blbá, som ten otáznik nejak prehliadla :-|
labell
14. kvě 2009
Vladi v poho...Am usíná kolem 10.30 11, tak nevím jak bych to na tu 12 stihla..a co ve 13??
labell
14. kvě 2009
A ještě jsem si vzpoměla že máme být mezi 12 a 13 na očkování. Takže by byla fajn ta 13...13.30
mazlitko
14. kvě 2009
Luci, ked mám napísať pravdu, mne to vyhovuje najviac o druhej alebo tesne po druhej..lebo neviem ako ostatné deťurence, ale malá ked vstane, tak jej dám polievku a za hodku druhé jedlo. ale druhé jedlo jej viem dať aj von, hlavne aby zjedla polievku, nech nie je hladná.
mazlitko
14. kvě 2009
no, ved práve, že aj Kristinka chodieva tak spávať medzi 10-11tou, takže o dvanástej to určite nestihnem, dnes vstala o 13.15, takže asi tak |-|
jana06
14. kvě 2009
Tak mě je to příští týden jedno. zatím. Den i hodina. 😃
vendulka
15. kvě 2009
čus bus, já bych v úterý asi taky šla do Antroposu....táta bude zase celej den v čudu....bych to brala tak na tu 13 hodinu, ale podřídím se většině 😉
janula2008
17. kvě 2009
Holky plánujete něco na středu? Asi budeme v Brně tak se rády přidáme,ale nestíhám vše dočítat 🙂
dzejautor
17. kvě 2009
Jani, já určitě. V úterý s holkama nemůžu, tak ve středu bych šla ráda, klidně joguška nebo procházka někde 😉
kalerat
18. kvě 2009
Holky mám tip na další procházku -Kraví hora 😉

v úterý taky nemůžu...
labell
18. kvě 2009
Holky tak v kolik ta středa? 13.30??
dzejautor
18. kvě 2009
Kal super typ já Kravák můžu 😉 a kdyby to bylo moc krátký, tak zajdem do lesoparku na houpačky ke sjezdovce. Tak půjdem tam v tu středu? A kdyby pršelo tak joguška?? Tak dejte návrhy v kolik hodin... 🙂
vendulka
18. kvě 2009
teda tady je to jak u blbečků 😃 nejdřív úterý, pak středa a Kravák...v tom aby se prase vyznamalo 😃 A nebo možná mě to po ránu nemyslí 😃 😃 😃
dzejautor
18. kvě 2009
Vendy, tak ono stačí jen pořádně si to přečíst, že.... v úterý jde jedna část k Anthroposu a ve středu druhá část asi na Kravák. Ptz tento týden Labell ve středu nemůže a ještě někomu se to hodí víc v úterý. A my, co nemůžem v úterý a počítáme už se středou tak chceme někam vyrazit.
vendulka
18. kvě 2009
dzej, já si to četla pořádně, to neměj péči 😃 ale proč teda tam píše v kolik ve středu, když říkáš, že ve středu nemůže? 😃
mazlitko
18. kvě 2009
dzej...ven má pravdu..ostala som aj ja z toho debil. Lucka píše tentokrát o strede, a v stredu ide predsa do Francie nie? ja osobne v stredu nemožem, idem do práce, ja možem utorok a to platí ten Anthro, nie? ale neviem o kolkej sa to dohodlo, lebo tu sa to nepíše a večerné diskusie nemám šancu dočítať, ste ako rýchliky ale mega rýchliky 😃
labell
18. kvě 2009
Jéé Vendy se nikdy nespletla!!!!!!

Takže ještě jednou: holky co by ste šly kolem toho Antrophosu v úterý, v kolik teda? Ve 13.30??
labell
18. kvě 2009
Vladi: jen sem se spletla............. :-|
mazlitko
18. kvě 2009
Luci, nedáme to medzi 13.30-14.00? lebo ja neviem, či to stihnem na 13.30, či vás tam niekde budem nahánať? neviem...vyjadrite sa a ked tak sa nejak zariadim
Luciii a nehnevaj sa..Ven niekedy reaguje skor ako stihne dočítať alebo v podstate mala pravdu na to čo čítala 😉
mazlitko
18. kvě 2009
Luciii...nehnevaj sa a tak isto sa nezlob 😕 :-N
mazlitko
18. kvě 2009
🙂 ..Luciii x-)
vendulka
18. kvě 2009
no já chodit nemusím.... :-p
labell
18. kvě 2009
Vendy promiň, ale napsalas to dost zvláštně!

Vladi jojo dáme to tak nějak mezi 13.30 a 14...
dzejautor
18. kvě 2009
Vendy, tak bud ráda, že nejsi prase a nevyznáš se v tom. Já asi prase jsem a blbeček taky, ptz jsem to pochopila 🙂
mazlitko
18. kvě 2009
Luci, dúfam, že sa nestratím, idem mi tam priamo bus na zastávku, tak hádam nie...a kde sa čakáme? niekde tam na začiatku, nie?
labell
18. kvě 2009
Vladi u té budovy asi..je tam i občersvtvení... 😉
vendulka
18. kvě 2009
no mě to přišlo docela dost zmatený 😃
vendulka
18. kvě 2009
domlouvá se tu na úterý a pak se přijde ještě se středou a motá se tu vše dohromady....
labell
18. kvě 2009
ale proto nejme blbečci ne? 😉
vendulka
18. kvě 2009
já neříkám, že jste blbečci, to se tak říká ne? aby to prase pochopilo... 😃 to jsem nemnyslela nic proti vám 😉

Začni psát odpověď...

Odešli