• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Srazy maminek a pyloušků z Brna a okolí

1. listopadu 2013 
já jsem to totiž nepochopila, začalo se tu s uterým a pak se tu řešila středa a nikde nebylo napsaný, jestli uterý platí nebo ne,tak jsem se v tom holt nevyznala....a to jsem si to přečetla asi 2x...ale já nemámcelej den,abych seděla na netu a dočítala celé diskuze
18. kvě 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi nebudu chodit a nebude tu docházet ke zmatkům z mé strany a vás nebudu obtěžovat vysvětlováním :pensive: Stejnak to asi pro nás ještě není, pač si malá s vašema dětma hrát nemůže...snad později... :wink:
18. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy zeptej se třeba stokrát, ale slušně! :wink:
18. kvě 2009 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdyby bylo hnusně, tak můžem k nám :slight_smile:
18. kvě 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se ptala slušně, no holt mám asi trošku jinej humor....
ale nejdu :wink: . objednala jsem se na kosmetiku a jdu s mamkou do města a ve středu nemůžu, jdu s manželem na fotbal

a pokud jsem se někoho dotkla, tak se omlouvám, já to myslela ve srandě, jen se to asi nepochopilo, ale neva....vše zapomenuto :wink:
18. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych šla klidně zítra i ve středu pokud bude schopný počasí a bude to kloudná hodina
18. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tess, pod zajtra..čakáme sa medzi 13.30-14.00 niekde pri nejakej budove s občerstvením..neviem síce aká je to budova, ale to neva :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak zítra do Anthroposu nemůžem - máme se Supermamčama a holkama z "depek" sraz v jogušce, ale ve středu byhom někam taky zašli - platí ta kraví hora??? V kolik a kde sraz???
18. kvě 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj přesně tak zítra máme sraz se supermamčama a ve středu bysme asi teda šli :slight_smile:
18. kvě 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak super, ve středu dáme sraz u kostela (na konečné šaliny č.4) a v kolik se vám to hodí? Chcete dopo nebo odpo? Mě by se hodila třeba 10h nebo 14h ale podřídím se. :grinning: :dizzy_face: a pokud bude pršet tak v jogušce.
18. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja v stredu nemožem :frowning2:
18. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vladi tak nechod do práce :grinning: :wink: Holky tak po domluvě s Věrkou by bylo lepší jít na tu 14h... hodí se vám to?
Píšu ohledně středy!!!
18. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK - středa 14 h se nám hodí :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
S lítostí v srdci oznamuji že se dnes na procházku kolem Antrophosu pro změnu nejde!!!!!!!
19. kvě 2009 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě to nebudeme zatracovat.... :slight_smile:
19. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
!!!!!!!!!!!!!!Takže snad poslední změna: dnes ve 14 Lužánky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19. kvě 2009 v 11:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, promiň, že píšu až teď a hlásím, že se pokusíme na 14h ke kostelu na Kraváku dostavit. Jen s náma to asi na moc velké ježdění nebude, madam už jedně sama a to chodí zásadně na opačnou stranu než je potřeba,ale nějak ji spacifikuju :grinning: kdyby byla změna, ještě sem písnu papá
19. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Januli, nevadí - Simonka holt bude udávat směr chůze :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky zítra se omlouvám, ale určitě nedorazíme z mojí rýmy je vyklubal zánět dutin takže jsem na antibiotikách a je mi celkem mizerně :unamused: tak snad už příští týden :wink:
19. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bré ráno, tak dnes hlásí slunečno, 28st. takže doufám, že se nás dnes co nejvíc potká ve 14h na Kraví hoře na konečné šaliny č 4 u kostela. Kyblíčky a lopatičky s sebou!! :dizzy_face: :dizzy_face:
20. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teď nevím, zda jet. Poněvadž musíme být o půl 5 doma...
20. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky přidám se, tak mě vyhlížejte, nevyznám se tam tolik. :sweat_smile: :grinning: Papa ve 14 hod. :wink:
20. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad to stihnem na čas :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,já se moc omlouvám, ale malá usla až kolem jedné a spí jak zabitá, takže nestíháme a nedorazíme, budit se mi ji nechce, byla by protiva :cry: ještě mi mamča navrhla, že si ji pak se ségrou vezme a můžu si zajet kam potřebuju,tak určitě chápete, že takové nabídky se neodmítají :grinning: hezkou vycházku a příště už vyrazíme taky. :wink:
20. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
co takto další vycházku udělat na prigl?Příští týden?
20. kvě 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na príglu je šíleně klíšťat..to by asi pro běhající děti nebylo nejlepší, ale jak chcete...
20. kvě 2009 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a moc lidí :stuck_out_tongue_closed_eyes: místo ještě domluvíme, ale počítejte zase se středou!!!
20. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Lužánky přes týden krom středy, kdy se asi půjde jinam, budou?
20. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím Vendulko, že asi jo. :slight_smile: Teda pokud bude zájem. A dala bych je na úterý, abychom oslavili Lucčin návrat.... :slight_smile:
21. kvě 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek