Až moc přecitlivělé 9leté dítě

nosfinka
27. čer 2017

Prosím poradí mi někdo, já už nevím a jsem z toho docela zoufalá ☹
Mám syna, v lednu mu bude 9 let. Od malička je spíš samotář, v poradně nám bylo sděleno že má ADHD s hypoaktivitou. Ve škole mu to jde, teda mimo češtiny a prvouky, na vysvědčení bude mít 4x dvojku. To nám nevadí, naopak jsme s přítelem rádi za tento výsledek, protože opravdu bojujeme. Ale jde o to, že je syn extrémně přecitlivělý a už nevím jak to řešit. Nejhorší je, že to neustále řešíme i se školou (kde podle nich není "normální"). I já sama jsem z toho už unavená. Ve škole se mi třeba začne stýskat, nebo něco neví, nepochopí, dostane špatnou známku a pláče. Doma je to stejné. Nebo pláče i kvůli tomu, že ho poprosím aby vynesl odpadky, nebo že půjdeme udělat úkoly ať to máme za sebou. Na kroužky chodí, ale pouze na výtvarné, jiné nechce. Nevíte jak na něj, abychom ten pláč alespoň v té škole nějak omezili? Kvůli pláči tam má jen jednoho kamaráda, ale bojím se, že pokud přijde i o něj, tak už to ponese hodně špatně ☹

nosfinka
autor
30. čer 2017

@baris Děkuji 🙂 mám radost, alespoň něco se konečně povedlo 😀 nooo ona mi už předtím učitelka říkala, že IVP neradi dávají, ale tak teď to mají na papíře z poradny, tak musejí 🙂 psycholožka mi slíbila, že to opraví co nejdřív a pošle do školy, pak mi prý zavolá, že si mám přijet pro zprávu a budou mi volat ze školy ohledně podpisu zprávy z poradny 😀 to jsem zvědavá na výraz učitelky až spolu budeme mluvit 😀