Baagl nebo Topgal?

bublinaleti
22. kvě 2019

Prosím, má někdo srovnání? Kdo třeba vybíral… co jste vybrali a jak se to osvědčilo? Děkuji
https://www.sevt.cz/produkt/baagl-skolni-batoh-...

https://www.topgal.cz/skolni-batohy-do-4_-a-5_-...

dodor
22. kvě 2019

Za mě topgal. Syn je s ním spokojený a skvěle mu sedí na zádech. Navíc je dělají tak, že opravdu vydrží.

lprdola
14. srp 2020

Z nas tedy rozhodne Baagl, krasne motivy a detem se uzasne nosi, mají uz nekolikaty.

setba
14. srp 2020

Nad těmito 2 batohy jsem uvažovala, myslím že do kvality a zpracování jsou stejné, u toho Baaglu je lepší sytém klasické aktovky ve smyslu velké kapsy toho víka které se celé otevírá, což je myslím lepší pro prvňáčka stran přehlednosti. Nicméně u nás nakonec vyhrál Topgal zcela kvůli konkrétnímu obrázku který syn moc chtěl a o jiném nechtel slyšet 😁

martulka6188
14. srp 2020

Ja jeste nadhodim aktovky a batohy Stil. Taky ceska firma, jen ne tak proflakla. Kvalita vyborna, synovec ma batoh treti rok.

abdikate
17. srp 2020
Uživatel abdikate je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od abdikate.

@lprdola : Me se ta znacka taky moc libi, jak rikas, mají krasne motivy a je to cesky design.

klarunkapus
20. srp 2020
Uživatel klarunkapus je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klarunkapus.

Ženy, a kde takhle batohy nakupujete? Prez net, nebo kamenna prodejna? To bych tedy preferovala vice, chtela bych si batoh osahat.

hankamila
23. srp 2020

Helet, ja jsem si ho chtela taky osahat, predci jen, není to uplne levna investice, ale stoji zato! No koukla jsem zde - pompo.cz/katalog-2/?search=baagl&lang=cs který se mi libil, nechala jsem si ho poslat na prodejnu.

klarunkapus
26. srp 2020
Uživatel klarunkapus je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klarunkapus.

No helet, tak koukat na stranky Pompo na aktovky, to by me nenapadlo, diky za typ!