Batoh/aktovka. Jaký/jakou do první třídy? Podle čeho jste se rozhodovaly?

zrzeckas
2. bře 2022

Ahoj holky.... Asi to neumím dohledat (doporuceni)na drihou stranu jsou stale novinky ....
S jakým batohem/aktovkou jste spokojené do první třídy, ale aby vydržela aspoň do třetí.
Představuji si lehký a ergonomické nebo nějak vyztužené záda aby měl. Pak bych chtěla prostorný aby se vše vlezlo...... A můj kámen úrazu je jak mala vypadá. Je sťůplinka.... Vysoká dost, ale chudá, úzká ramena... Prosím o značky, zkušenosti, přímo typy, klidně podle čeho jste se rozhodovaly.... Díky

gryfis
2. bře 2022

školní batohy Boll-mám hubenoura malyho, batoh je super reseny, neni moc tezky, nastavitelna zada, bederni i hrudní pás, pekne barvy, cesky vyrobek

soptik82
2. bře 2022

@zrzeckas Topgal.cz

cilkat
2. bře 2022

Od Boll nemám vyzkoušené aktovky, pouze dětské batohy, ale našemu hubenourovi bez ramen sedí krásně. 😉

kamce
2. bře 2022

Syn má tuto. A znovu bych ji nekoupila. Volila bych už spíše bez té 'horní kapsy' nebo jak to nazvat.

zrzeckas
autor
2. bře 2022

@gryfis
@cilkat
@soptik82
Diky za tip, okouknu je 🙂

jaja01k
2. bře 2022

Moji kluci jsou vysoké hubené žížaly a mají školní batohy Boll.

zrzeckas
autor
2. bře 2022

@kamce aha... To vidím, ale hodně... Zavazí to velmi? Nebo ještě jiný důvod?

kamce
2. bře 2022

@zrzeckas přijde mi to celé takové neforemné ta aktovka prostě komplexne. Ted už bych volila hned něco takového 😎 jinak mají naprosto luxusní na baagl.cz aktovky. Myslím design 😻😻

veruuu_kubesovic
2. bře 2022

@kamce dcera má podobnou a upřímně už bych ji nechtěla...
@zrzeckas pořídila bych batoh, osobní zkušenost, mám prvňačku, má aktovku a je fakt malá, prvňák má fakt hodně věcí do školy a to mám co dělat ať se to tam vejde...

martt
2. bře 2022

@zrzeckas Syn měl aktovku Emipo. Nosil ji první druhou třídu a pak jsme porizovali batoh Topgal. Musím říct, že ač aktovka vypadá robustní, tak synovi sedla na záda úplně suprově ( a to v první třídě byl maly a vychrtlina) . Ale podle mé zkusenosti je nejlepší si ty aktovky / batohy jet zkusit osobně aby seděli pořádně na záda. My jsme vybírali s vyztuženými zády a aby mu ta aktovka pořádně seděla .

lenulen
2. bře 2022

@zrzeckas ahoji, mam dva syny, jeden je druhak, druhy tretak. Oba maji skolni batohy Bagmaster, vzdy o prazdninach vyperu, stale vypadaji jako nove. Troufam si rict, ze do 4. tridy vydrzi. Jsou take ceske.
Pro holcicky maji krasne vzory 🙂

kakba
2. bře 2022

Tak ono zalezi, kolik veci bude tahat kazdy den. Chtela jsem taky boll, ale za me je strasne malej i kdybych vzala ten vetsi. Moji by se tam proste veci nevlezly. Takze jsem sla do Hami od 3.tridy a je to dostacujici. Nejsem na detske motivy, ma ho jen barevnej a maji teda krasny vzory i pro pubertaky.
Mam vysokou a hubenou.
@zrzeckas

dashyyy
3. bře 2022

Obě děti mají Topgal ale obě děti si je zkoušely v kamnném obchodě.. za mě to chce prostě vyzkoušet, aby to fakt sedělo.. já jsem s nima spokojená moc.. klukovi budeme měnit až teď ve 3. třídě ten batoh pro drobnější pro 1.-2. třídu

andelka
3. bře 2022

Kluci mají Topgal od 1 třídy. Vydrží celý první stupeň. Vždy v létě vyperu v pračce a hotovo.

izz76
4. bře 2022

My máme Baagl a jsme spokojeni.

lesniskritci
4. bře 2022

Naše budoucí prvačka dostala pod stromeček Boll a sedí parádně. Dala jsem i na doporučení kamarádky. A napadá mě: Jaké pouzdro? Máte někdo tip jaké a proč?

kakba
4. bře 2022

@lesniskritci taky sem myslela, ze pouzdro bude dulezite. Nikoliv, aspon za moje dite ne😀 pro ni staci jen takovy to pouzdro vse v jednom. Nic nez pastelky a pero nevyuziva. Kdyby si videla v jakym stavu pouzdro ma. Skoda mluvit.😀

lesniskritci
4. bře 2022

@kakba To ráda slyším!! Právě mě napadlo, zda si prostě nenechá to své, co má teď s pastelkami a tužkou 👍 taky je “vše v jednom”. Asi to nebudu řešit a lehko pak koupíme v září nebo později 👍

zrzeckas
autor
5. bře 2022

Co se tyce pouzdra, tak to vim, ze maji met jednopatrove, obycejne... Aby se v tom dlouho nehrabaly a nerozptylovalo je to 🙂