Brno-kde je největší výběr školních aktovek pro prvňáka?

pavlina05
22. kvě 2015

Chtěla bych odzkoušet, vybrat vhodnou tašku pro prvňáčka a vůbec nevím kde se dá sehnat?
Na netu je spousty odkazů, ale chci vyzkoušet na živo.
Poradíte?
Děkuji

barborka09
22. kvě 2015

@pavlina05 Taky jsme tento rok řešili stejný problém jako ty akorát v Ostravě. Chtěla jsem stejně jako ty aktovku vyzkoušet přímo na malé, což se ukázalo jako neskutečný problém. Oběhali jsme všelijaké hyper a super markety, papírnictví no a všude jsme narazila na max. 2-3 ks aktovek. Takže nakonec jsme to riskli, vybrali přes net a koupili takhle. Takže asi jsem tě moc nepotěšila, ale možná v Brně bude situace jiná než v Ostravě a někdo nějaký obchod poradí.

vendulka
25. kvě 2015

já řešila aktovku od formy TopGal a přišlo mi, že největší výběr byl na Masarykově ulici v obchodě BALO, kde se dalo dobře vybrat a i vykoušet, všechny mají i na webu,ale my měly štěstí a koupila jsem v Olympii v tom malým stánku zrovna v akci a byla levnější jak na netu a v kamenném obchodě na Masarykově,pak něco málo mají i v Aldianě v Kr.Poli,ale já koukala jen na TopGal,takže zbytek neporadím....

bosorkajarka
16. kvě 2016

Ahoj, obnovuju otázku kam naživo pro aktovku? Ideálně víc značek abychom mohli porovnat. Děkuji.

erika2
22. kvě 2016

Hodně různých typů mají v SEVTu na České.