Bylinky na podporu početí

saidy
21. srp 2016

Ahoj holky, máte někdo zkušenosti s bylinkami na podporu otěhotnění? Nerada se láduji chemií a s bylinkami mám výborné zkušenosti na alergie i oslabenou imunutu, tak bych to ráda zkusila přírodní cestou i při snažení. Jaké bylinky vám pomohly?

klaudyse
21. srp 2016

@saidy ahoj. Taky jsem v to doufala... ale téměř rok snažení a mě tedy v ničem nepomohly :(

bajana
21. srp 2016

@saidy tradicnou bylinkou je kontryhel, ktory sa pije do ovulacie

puutalo
21. srp 2016

Já si dávala a stále dávám každé ráno 5 kapek gynexu. Nevím, jestli pomohl on, ale otěhotněla jsem asi po dvou měsících. Předtím jsme se snažili 7 měsíců a prošli jednou revizí ;(

kituska
21. srp 2016

Kontryhel je pry zazrak..a co zkusit treba i bachovky? Www.bachovkyodanicky.cz
Moc mila pani..

saidy
autor
21. srp 2016

Asi zkusím pro začátek ten kontryhel.. Jak se to užívá? Každý den od MS do ovu? Jaké množství a kolikrát za den?

bajana
21. srp 2016

@saidy ja somnsi varila caj taz denne, od MS po ovu

saidy
autor
21. srp 2016

@bajana a povedlo se pak otěhotnět?

lutu11
21. srp 2016

Ja pila kontryhel od MS po ovulaci a vyslo to hned v ten mesic. Nevim, jestli to bylo tim, nicmene ja ho doporucuju. Jinak predtym jsme se snazili 5 mesicu a nic.

saidy
autor
22. srp 2016

@lutu11 gratuluji, hned jak skončím v práci si pro něj skončím do lékárny a budu doufat, že i na nás se usměje štěstí 🙂 jsem sice už 2 DC, ale snad to nebude vadit 🙂 ještě mě zaujalo, že grep prý pomáhá na plodný hlen a vytváří lepší podmínky pro spermie, tak asi zkusím taky, přinejhorším to nepomůže a dám si "zbytečně" vitamíny 🙂

lutu11
23. srp 2016

@saidy Grep na plodny hlen pomaha... Alespon u mne to bylo tak, ze bez grepu jsem hlen nezaznamenala s grepem jo 🙂. A mne teda pomahal i grepovy dzus.

saidy
autor
23. srp 2016

@lutu11 grep jsem si koupila, ale narazila jsem na to, že mě po citrusech hrozně bolí zuby, tak nevím, jak to do ovu dám 😀 ale prý je na hlen dobrý i čaj z maliníku, nemáš ho vyzkoušený?

matullina
23. srp 2016

Já brala femigard 🙂 hned ten měsíc co jsem ho začala brát jsem otěhotněla, ale jestli mi pomohl zrovna on, to se asi nikdy nedozvím 🙂

saidy
autor
23. srp 2016

Beru zatím listovku a nechci se zbytečně cpát chemií, zatím mi bylinky vždycky pomohly, tak jim chci dát šanci i teď. Na preventivce před MS jsem prý měla středně vysokou sliznici, tak zkusím kontryhel na zvýšení sliznice a poslední 2 měsíce se mi nějak ztratil plodný hlen, který jsem vždycky aspoň jeden den v cyklu mívala dost výrazný, tak bych ho ráda nějak pošoupla, aby se vrátil. Nechápu, proč ho najednou nemám 😨