Dárek pro prvňáčka k prvnímu školnímu dni, plánujete?

leg
27. srp 2015
Dcerka jde do první třídy a zajímalo by mě, jestli taky prvňáčkům plánujete nějaký dárek na památku k tomuto dni nebo jen třeba návštěvu cukrárny? 🙂
lamarika
27. srp 2015
my plánujeme jen návštěvu cukrárny 😉 Na památku se mi snad podaří udělat nějakou pěknou fotečku 🙂
seffinka
27. srp 2015
Dcera si přeje oběd v restauraci a návštěvu cukrárny 🙂 Samozřejmě pěknou fotku(doufám,že se aspoň bude tvářit normálně :-N ) a ještě by chtěla nějakýho plyšovýho koníka,ale to nevím,mám strach,že nás za chvilku ty koně ušlapou 😎
macinka84
28. srp 2015
Ja mam pro Emmi pripraveny tento darecek, pujdeme na pizzu a pohar a samozrejme pekna rodinna fotka... Tesime se vsichni... x-)
ia.
28. srp 2015
chystáme se celá rodina vč.prarodičů na slavnostní oběd a slíbila jsem mu že mu udělám dort
sarihy
28. srp 2015
Jdeme na slavnostní oběd (mladší dcera s námi do školy nejde, ale vyzvedneme jí ze školky dřív, ještě před jejím obědem, aby byla s námi) a mám pro dceru připravené přání, kasičku na kapesné, knížku Školačka Kristýnka (o holčičce, co nastupuje do 1.třídy) a přívěsek "Pro štěstí"...moje mamča jí dá peněžeku a myslím čtyrlístek na krk na památku. A napsala jsem dceři dopis, který jí schovám do krabice, až bude velká, tak si ho přečte (že jsem u toho slzela asi psát nemusím).

Sem začni psát odpověď...

Odešli