DerDieDas školní taška, máte zkušenost?

myskin
3. únor 2014

Zdravím všechny, nemáte prosím zkušenost se školní taškou téhle značky? Babička ji chce koupit dceři k narozeninám jako tašku do 1. třídy. Je dost drahá, objednávat budeme přes net, tak aby nebylo zklamání a vyhozené peníze.

alenavan
3. bře 2014

Zdravím, školní tašku mám. Mám chlapeckou model Xlight. Aktovka je moc pěkná, je lehoučká. Je hodně prostorná, takže určitě vydrží. Jediné co bych vytkla je, že nemá nahoře nastavitelné popruhy (dají se utahovat respektive zkracovat jen dole) a pak ta cena nového setu je opravdu, ale opravdu hodně vysoká. Pak ještě vzhledem k té ceně, by mohla mít prsní popruh. Já mám tašku již použitou (je jako náhradní a vypadá jako nová) a myslím, že ji bude mít syn od druhé třídy. Je hodně drobný a taška je na něm ještě dost velká. Do první třídy jde s tatonka starter light - doporučuji se na tuto tašku podívat - má perfektně řešená záda a spoustu bezpečnostních prvků. Navíc mu moc dobře sedí na zádech. Cena setu derdiedas je opravdu hodně vysoká. Já jsem celý set sehnala již použitý za pakatel, takže jsem spokojená. Při výběru tašky jsme vyzkoušeli plno různých aktovek i batohů a derdiedas patří mezi ty lepší. Derdiedas jsem chtěla koupit dceři, ale ta si nakonec vybrala Hamu. Tak ji bude mít alespoň syn. Záleží, zda chcete hodně lehkou školní aktovku - pak je derdiedas dobrá volba. Samozřejmě dají se sehnat i jiné moc pěkné lehké aktovky. Nejlepší je si tašku vyzkoušet. Budete aktovku objednávat z Německa nebo tady z Čech?

myskin
autor
4. bře 2014

@alenavan díky za info. Pokud ji budeme kupovat, tak z Německa, tady ty ceny jsou ještě šílenější. Taška se mi líbí moc, dceři taky, taťkovi kvůli ceně ne 🙂 . Bohužel ji nemám kde vyzkoušet, ale u nás to je s taškama vůbec bída, takže musíme objednat. Je dost možné že nakonec skončíme u jiné, ale tahle je zatím favorit. Dcera je hubeňour, ale dost vysoká, takže si myslím že by jí mohla sedět. Tašku chci určitě co nejlehčí.