Dětská židle k pracovnímu stolu - školák

mates22
2. únor 2012

Pomalu koukám, jakou pořídit dceři židli k pracovnímu stolu - bude výškově stavitelnej. Hodně se mi líbí židle freaky, ale ta cena je moc.... Nemáte některá zkušenost s dětskou kancelářskou židlí JULES z Ikea? Přece jen to není polstrované, nemá područky a tak, tak váhám, aby se jí na tom dobře sedělo. Nebo máte někdo nějaký tip, ale tak do 1200,- abych se vešla - je jich spousta, ale asi ne vše bude úplně kvalitní ☹

mates22
autor
2. únor 2012

ještě jsem te´d koukala v ikea na snille, ta sice není jako pro děti, ale výškově je to totéž - a tvar mi přijde lepší i když ten plast zase....

mates22
autor
5. únor 2012

fakt nikdo nemáte doma vhodnou židli s příznivou cenou???

bacovaa
14. bře 2013
Uživatel bacovaa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od bacovaa.

Zdravím, vím, že už asi dávno židli nesháníte, ale tak třeba pro jiné. My jsme kupovali tuto židli http://activacek.cz/produkt/rostouci-detska-zidle-mayer-actikid-eco-oranzova-cervena-7412/

mates22
autor
14. bře 2013

@bacovaa díky, stále ještě židli nemáme, dcerka nakonec dostala odklad, tuto jsem taky měla v hledáčku, jen ta cena je na mě trochu dost.......nicméně momentálně jsem ve fázi prozměnu stůl napevno a stavitelná židle - už se mi to ale krátí, budu to muset rozhodnout 🙂