• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Do první třídy cvičky nebo tenisky?

13. února 2017 
Ahoj, syn jde letos poprvé do školy a v seznamu mají napsané cvičky. Myslela jsem, že už se snad ani nevyrábí, ale kupodivu jsem je objevila. Nevím, jestli mu tedy koupit ty nebo tenisky...
15. srp 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dcerka je má dokonce ráda...nosí je i ve školce ven.. :wink:
15. srp 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Klasické cvičky jsem taky viděla-v Tescu...podle mě je jejich výhodou, že jsou lehčí a prodyšnější, než tenisky...takže bych preferovala cvičky...
15. srp 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
preferovala bych tenisky, kvůli zdraví chodidel.
15. srp 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
V každém případě do tělocvičny jen bílá podrážka:wink:
15. srp 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pořizovala jsem tenisky. Pro holčičku bych spíš koupila ale cvičky :slight_smile:
15. srp 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já koupim cvičky a pak se uvidí :wink:
15. srp 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Cvičky jsou lehké, rychle nazuté, bez trápení s rozvazujícími se tkaničkami a mají světlou podrážku :wink: s teniskama se prcci prvňáčci spíš trápí (a my s nimi). Do první třídy, jako učitelka první třídy, určitě doporučuji :wink: a hlavně obě podepsat!! :grinning:
15. srp 2013 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
ahoj, jsem učitelka a na tělocvik bych doporučila cvičky, samozřejmě když má dítě tenisky tak to nevadí, ale jde o to že to mají rychle nazuté a nemusí si dělat starosti že nestíhají a tak.
15. srp 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj, já mám sice teprve předškoláka, ale koupila bych mu takové ty plátěnky od Befada, nosí je teď jako bačkory doma i do školky, kde v nich taky cvičí, dělají je s bílou podrážkou, dokonce je i perforovaná, takže trošku větrá...a mívají modely buď nahoře s gumičkou a nebo na suchý zip. Přijde mi to jako ideální kompromis mezi teniskami na tkaničky a cvičkami, které se mi nelíbí, že mají moc tenkou podrážku...ty Befado mají trochu silnější, ale krásně ohebnou...navíc syn mi z cviček vypadává (měl je na zkoušku v létě na zahradu) - má úzkou nožku a ta gumička to neudrží, ale u těch Befado mu drží i ty s tou gumičkou :slight_smile: . Jo a navíc mají tu gumu z podrážky přetaženou i trochu přes špičku, takže to docela chrání prstíky, když mu někdo dupne na nohu :wink:
15. srp 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Hlas pro befado - s gumičkou. Máme je do školky, pak to dolítá venku, ideální, univerzální, levný,a docela hezký. Mají ted i bílé podrážky, takže na tělocvik do první třídy určitě ok. Dobře drží na noze.
15. srp 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terka má do tělocvičny cvičky, je to praktické, rychle nazuté, rychle vyzuté... super.
@olusenka 90 minut týdně, které dítě stráví při školním tělocviku ve cvičkách chodidlům neublíží.
15. srp 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cvičky jsou dobré, kupovaly jsme je v Deichmanu, dcera je nosila už na cvičení do Sokola. Teď je máme na seznamu taky, tenisky mají být při tělocviku na ven.
15. srp 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Syn mi cvičky odmítl,že jsou pro holky... :grinning: Každopádně tenisky jest problém se zavazováním,nedokáže si to stále pořádně utáhnout a ty první mu docela i klouzaly.. :frowning2: Takže asi pokud tenisky,tak koukat na podrážku.. :wink:
15. srp 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. srp 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme na seznamu psané tenisky, protože děti za pěkného počasí chodí i na venkovní hřiště, jinak nebyl problém sehnat tenisky s bílou podrážkou a na suchý zip :wink:
22. srp 2013 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo my jsme neteřince taky do 1. třídy sháněli jarmilky :o) Úplně jsem si vzpomněla na naše školní léta :o) Super cenu měli http://www.akcniletaky.com/letak-globus--letime-do-skoly-15175strana17/ :sweat_smile:
31. srp 2013 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cvičky do tělocvičny, na venek tenisky, ale bere si normoš botasky co nosí ven, zvlášť na tělák nemáme, přijde mi to zbytečné.
10. zář 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
My budeme muset koupit sportovní botičky s vložkama...Máme problémy s nohama, ortopedické vložky, zdravotní obuv, takže cvičky nesmí mít vůbec...snad nám to projde.
10. zář 2013 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám stejnou zkušenost, do tělocvičny chtějí cvičky, nebo nějaké tenisky s bílou podrážkou, ven nějaké pevnější tenisky
11. zář 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, cvicky ne! Cvicky treba na gymnastiku, ale ne na telak, kde hodne behaji apod. Maji spatne podrazky.
Kdyz poridite botky s pevnejsi podrazkou na suchac, tak je maji taky rychle nazute.
30. bře 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja nosil cvicky od 1 do 8 tridy i jako prezuvky a mam chodidla v pohode
13. únor ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek