Do první třídy cvičky nebo tenisky?

rubetie
15. srp 2013

Ahoj, syn jde letos poprvé do školy a v seznamu mají napsané cvičky. Myslela jsem, že už se snad ani nevyrábí, ale kupodivu jsem je objevila. Nevím, jestli mu tedy koupit ty nebo tenisky...

lv
15. srp 2013

dcerka je má dokonce ráda...nosí je i ve školce ven.. 😉

speedygon
15. srp 2013

Klasické cvičky jsem taky viděla-v Tescu...podle mě je jejich výhodou, že jsou lehčí a prodyšnější, než tenisky...takže bych preferovala cvičky...

olusenka
15. srp 2013

preferovala bych tenisky, kvůli zdraví chodidel.

anina32
15. srp 2013

V každém případě do tělocvičny jen bílá podrážka😉

paolin
15. srp 2013

Pořizovala jsem tenisky. Pro holčičku bych spíš koupila ale cvičky 🙂

poupe
15. srp 2013

Já koupim cvičky a pak se uvidí 😉

tapato
15. srp 2013

Cvičky jsou lehké, rychle nazuté, bez trápení s rozvazujícími se tkaničkami a mají světlou podrážku 😉 s teniskama se prcci prvňáčci spíš trápí (a my s nimi). Do první třídy, jako učitelka první třídy, určitě doporučuji 😉 a hlavně obě podepsat!! 😀

lavita
15. srp 2013

ahoj, jsem učitelka a na tělocvik bych doporučila cvičky, samozřejmě když má dítě tenisky tak to nevadí, ale jde o to že to mají rychle nazuté a nemusí si dělat starosti že nestíhají a tak.

krystalka
15. srp 2013

Ahoj, já mám sice teprve předškoláka, ale koupila bych mu takové ty plátěnky od Befada, nosí je teď jako bačkory doma i do školky, kde v nich taky cvičí, dělají je s bílou podrážkou, dokonce je i perforovaná, takže trošku větrá...a mívají modely buď nahoře s gumičkou a nebo na suchý zip. Přijde mi to jako ideální kompromis mezi teniskami na tkaničky a cvičkami, které se mi nelíbí, že mají moc tenkou podrážku...ty Befado mají trochu silnější, ale krásně ohebnou...navíc syn mi z cviček vypadává (měl je na zkoušku v létě na zahradu) - má úzkou nožku a ta gumička to neudrží, ale u těch Befado mu drží i ty s tou gumičkou 🙂 . Jo a navíc mají tu gumu z podrážky přetaženou i trochu přes špičku, takže to docela chrání prstíky, když mu někdo dupne na nohu 😉

berenika39
15. srp 2013

Hlas pro befado - s gumičkou. Máme je do školky, pak to dolítá venku, ideální, univerzální, levný,a docela hezký. Mají ted i bílé podrážky, takže na tělocvik do první třídy určitě ok. Dobře drží na noze.

kitinka76
15. srp 2013

Terka má do tělocvičny cvičky, je to praktické, rychle nazuté, rychle vyzuté... super.
@olusenka 90 minut týdně, které dítě stráví při školním tělocviku ve cvičkách chodidlům neublíží.

berynka
15. srp 2013

Cvičky jsou dobré, kupovaly jsme je v Deichmanu, dcera je nosila už na cvičení do Sokola. Teď je máme na seznamu taky, tenisky mají být při tělocviku na ven.

honzulka
15. srp 2013

Syn mi cvičky odmítl,že jsou pro holky... 😀 Každopádně tenisky jest problém se zavazováním,nedokáže si to stále pořádně utáhnout a ty první mu docela i klouzaly.. ☹ Takže asi pokud tenisky,tak koukat na podrážku.. 😉

hofka1
15. srp 2013
zevina
22. srp 2013

my máme na seznamu psané tenisky, protože děti za pěkného počasí chodí i na venkovní hřiště, jinak nebyl problém sehnat tenisky s bílou podrážkou a na suchý zip 😉

skvrne2
31. srp 2013

Jo jo my jsme neteřince taky do 1. třídy sháněli jarmilky :o) Úplně jsem si vzpomněla na naše školní léta :o) Super cenu měli http://www.akcniletaky.com/letak-globus--letime... 😅

majka07
10. zář 2013

Cvičky do tělocvičny, na venek tenisky, ale bere si normoš botasky co nosí ven, zvlášť na tělák nemáme, přijde mi to zbytečné.

kikimaruska
10. zář 2013

My budeme muset koupit sportovní botičky s vložkama...Máme problémy s nohama, ortopedické vložky, zdravotní obuv, takže cvičky nesmí mít vůbec...snad nám to projde.

elastiq
11. zář 2013

Mám stejnou zkušenost, do tělocvičny chtějí cvičky, nebo nějaké tenisky s bílou podrážkou, ven nějaké pevnější tenisky

anatanka
30. bře 2014

Holky, cvicky ne! Cvicky treba na gymnastiku, ale ne na telak, kde hodne behaji apod. Maji spatne podrazky.
Kdyz poridite botky s pevnejsi podrazkou na suchac, tak je maji taky rychle nazute.

robert2107
13. únor 2017

Ja nosil cvicky od 1 do 8 tridy i jako prezuvky a mam chodidla v pohode