Drobné holčičky, kolik měří v 6 letech?

chrobacik13
26. črc 2016

Maminky,jenom tak pro srovnani kolik meri vase princezny v 6 letech?Hlavne tedy ty,ktere mate holcicky drobecky? 🙂

andryyysssek
26. črc 2016

Ahoj,moje dcera má 6,5roku,a měří cca 112cm.

chrobacik13
autor
26. črc 2016

Dekuju za prispevek,taky mam holku drobecka a tak jsem zvedava kdo je na tom podobne a ze to neni zadna hruza 🙂

andryyysssek
26. črc 2016

Není,ona je po mě,já dokonce měla 110cm,když jsem šla do první třídy 🙂 A teď měřím cca 159cm.

chrobacik13
autor
26. črc 2016

Ja prave nevim kolik jsem merila v tom veku,ale ted mam 155,tak doufam ze takydoroste nad 150 cm 🙂

andryyysssek
26. črc 2016

A kolik měří tvoje holčička?🙂

mon_88017
26. črc 2016

@chrobacik13 Dceru zatim posoudit nedovedu, ale já šla do první třídy se 105 cm. Dorostla jsem do 150cm a pevně doufám, že se dcera vytáhne po manželovi (on měří asi 185, tak by na těch 160-165 dorůst mohla)

odula
26. črc 2016

Jejda, to je ale pekne tema 🙂 ja mam doma taky prcka, když jsme šli na lanové centrum kam pouštěj děcka od pěti let, tak chodili ostatní maminy orodovat za svoje čtyřleťáky, protože "jedna malá holčička tam už prece taky leze" 😀 naší malý tedy ještě není šest, je jí pět a půl a má 106, a v září nás už ženou na endokrinologii. Myslíte, že je to nutný?
(já jsem tedy docela vysoká- 169, manžel taky - 180, ale třebas obě babičky jsou menší - 160, 157....)

mon_88017
26. črc 2016

@odula Nutný asi úplně ne, ale lepší jedno "zbytečný" vyšetření než něco zanedbat. Mně chtěli hnát na vyšetření asi ve dvanácti, že sem se doktorce nevešla do tabulek (přitom zná moje rodiče a jejich výšku), ale nakonec z toho byl jen rentgen růstových chrupavek v zápěstí a ty jsem měla naprosto v pořádku, prostě nemám po kom bejt vysoká.

chrobacik13
autor
26. črc 2016

@andryyysssek no nám bude v září 6 a máme 103 cm,stejně jako já celý život tak i holka se vymyká všem tabulkám,takže nás taky budou čekat vyšetření.Navíc i náš tatínek je drobec má 165 cm,já 155 cm,takže dlouhonohá modelka z ní nebude ale snad na těch 150 cm dosáhneme 🙂

andryyysssek
26. črc 2016

@chrobacik13 juj,tak moje dcera měla na pětileté prohlídce 105cm.Snad se tvoje vytáhne,u mojí sestry to tak bylo.Dlouho byla malá,až pod míru tabulek,a pak se vytáhla 🙂 Ale je fakt,že u ni se to řešilo.

chrobacik13
autor
26. črc 2016

@andryyysssek jestli se muzu zeptat pichali ji rustovy hormon?rada bych se totiz zeptala nekoho kdo to ma za sebou jake ma zkusenosti a jeatli by do toho sel znovu

leandre
4. srp 2016

Ahoj, dceři bude 6 na konci srpna a měří 116 cm a váží tak 19 kilo, ale koukám, že jsou i menší. V budoucí první třídě je nejmenší. Ale zase na 24 dětí je jen 8 holčiček, tak to asi nejde srovnávat, co? Ale zase syn v necelých 9 letech má 143 cm. No kdyby to šlo zprůměrovat, to by bylo 🙂

andryyysssek
5. srp 2016

@chrobacik13 myslíš u dcery nebo sestry?Dceři ne,sestře jo 😊

chrobacik13
autor
5. srp 2016

@andryyysssek myslím u sestry 😉

zvirka
5. srp 2016

Zdravím, vetřu se mezi maminky holčiček. Syn bude mít 6 v září a měří přesně 110.

chrobacik13
autor
6. srp 2016

@zvirka Ahoj,klidně se vetři 🙂 Co vám na výšku říkala doktorka?Nežene vás na endokrinologii?

lenka3p
6. srp 2016

@chrobacik13 Rustovy hormon bych nenechala dat, pokud jste oba takhle mensi, tak je v pohode, nemuzou ji srovnavat s detma dvoumetrovych lidi! Ach ty jejich tabulky. Nase zase vypada ve 4 vyskou na tech 6, a taky se to nekomu nelibi.

zvirka
6. srp 2016

@chrobacik13 Loni na 5leté sice říkala, že je menší, ale jak se na nás s manželem podívala, tak jí bylo jasné proč. Já 160, manžel 174. Takže to zatím nehrotí.

martsla
6. srp 2016

Jen vas trochu uklidnim- mamka se mnou behala cele detstvi po doktorech zda vyrostu- sla jsem do skoly s vyskou 102cm a ten rok vubec nerostla...takze v sedmi pak 103cm.... Ted v dospelosti mam 166cm bez pichani hormonu... Vyrostla jsem jen pozdeji.... Syn ma ted v 10letech 152cm😳 A dcerka je pro zmenu drobek po me takze predpokladam ze nas vysetreni pro jistotu take ceka... Jen kazdy roste v jinem veku🙂

chrobacik13
autor
6. srp 2016

@lenka3p
@zvirka
@martsla moc dekuju,vsechny jste me trochu uklidnili,ale posledni dobou mam porad tendenci se v rom stourat porad,porovnavam,zjistuju atd atd az uz jsem z toho nestastna.Sestra ma 5 deti z toho 3 holcicky a vyskove jsou ma tom uplne stejne s nasi Sam,pritom sestra ma jen o tri cm vic nez ja meri 158cm a tatka deti ma 194cm,tak zas vaham,jestli jsme na tom fakt tak spatne jak nas strasi doktorka..

kamila297
8. srp 2016

@chrobacik13 Popravdě řečeno, za vyšetření (kostní věk, hladina růst. hormonu) nic nedáte (kromě času). Ať máte raději černé na bílém, že je vše ok, než v pubertě dceři vysvětlovat, že jste něco zanedbali.