Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jak ostříhat vlasy dceři, když odmítá?

adeska888
6. led 2014

moje dcera Verča, (mladší než Anička)má vlasy po pás, špatně se jí to rozčesává.......Neumí se učesat sama a mě to zdržuje práci.Jak ji mám přesvědčit?

terinda
6. led 2014

S osmiletou se nedá domluvit? 😕
Nechala bych ji zastřihnout vlasy a koupila pořádný rozčesávač a hřeben 😅
A zapojila starší ségru 😉

anetka1701
6. led 2014

Já se jí nedivim, že to nechce ostříhat :o) Moje tříletá dcera má na stříhání podobnej názor - chce je mít dlouhý a odmítá si připustit stříhání...

Můj tip - zaplétat do copů. Od malička jsem s dlouhými vlasy bojovala a nakonec co zabralo byli ty copány - dva, aby se to necuchalo na krku a ráno/večer rozplétat, rozčesat a zase zaplést :o) Jinak bych se taky přikláněla k dobrému rozčesávači a hřebenu - dlouhých vlásků je škoda...

gilotek
6. led 2014

8 letá je myslím už dost velká na to, aby pochopila, že buď rozčesávat a starat se o vlásky nebo přistřihnout 😅

smecka
6. led 2014

Sama víš nejlíp, co na dceru platí. 😅 Každopádně bych jí nechala, ať se to pěkně naučí, rozčeše si to sama, ty pak můžeš pomoci akorát s účesem.

lv
6. led 2014

Taky už bych ji dala na vyber, bud zaplitat na noc volný cop, pořádné rozcesavat (s dobrým hřebenem a přípravky), nebo lehce zastihnout. Starsi ma vlasy skoro do pasu, zastrihuju pravidelné cca 3x ročně aby neměla cancoury na koncích, na noc sem tam zapletam. Děti od segry nejsou v 9,5 letech nikdy strihane, vlasy maji pod zadek, ale cca25cm už nehezkych - dle mého.

zuza01
6. led 2014

Hřeben Tangle Teezer, rozčeše snad všechno. A domluvit se, že bude nosit cop nebo aspoň culík. Já nejsem pro stříhání, nám vždycky babička, když nás hlídala, česala vlasy a řvala na nás, že nám je ostříhá... Nesnášely jsme ji se ségrou za podobné řeči... Malou (2,5 roku) beru do kadeřnictví a tam jí to pěkně zarovnají, líbí se jí to.

klaire22
6. led 2014

Zkusila bych se s ní domluvit. Ukecala bych jí na to, že jí jen trošku zastřihnu vlásky, aby byli krásnější a líp se jí česali a koupila bych lepší kartáč - třeba tangle tezeer 🙂 s ním to rozčsávání netahá 🙂

frantiska85
6. led 2014

Koupila bych dobrý kondicionér a domluvila se s dcerou, že buď si bude o vlasy pečovat komplet sama nebo se ostříhají. Brzy ji přejde chuť 😎

pavlapl
22. led 2014

Moje dcera se také nechtěla česat a nesit culíky, čelenky ani sponky tak jí nechávám stříhat na mikádo a máme obě klid. Já se nemusím rozčilovat a jí se necuchají vlasy a nemusí si na ně nic dávat.

Sem začni psát odpověď...

Odešli