• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké boty koupit na tělocvik pro prvňáčka?

6. srpna 2011 
ahoj maminky, moje dcera jde do první třídy a nevím jakou jí mám koupit obuv na TV. Zda se nosí cvičky, nebo nějaké kožené či látkové tenisky......děkuji za Vaše příspěvky...Nikol
4. srp 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda tak já měla loni stejný problém :slight_smile:Ale jelikož mám kluka a hraje fotbal,tak měl na tělocvik fotbalové sálovky :slight_smile: A cvičky když viděl,tak jeho komentář zněl :"mamíííí no jsi se snad zbláznila,ne??,Budu jako blb!" :grinning: :grinning: :grinning: .Já bych asi volila nějaké botasky.letos půjde do druhý a sálovky už mu jsou malé a fotbal už taky nehraje,takže tentokrát to budou botasky :slight_smile:
4. srp 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@niky83 dala bych plátěnou obuv, teď mají na mimibazaru takovejch krásnejch
4. srp 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No plátěnky bych sport zrovna moc nedopouručovala.
4. srp 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám na schůzce předškoláků říkala paní učitelka že mají mít pouze cvičky
4. srp 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, doporucuji bezeckou pevnou obuv, zadne cvicky,vietnamky, tenisky s placatou podrazkou..nejlepe lehke bezecke, nemusi byt zadne znackove, i u vietnamcu se daji sehnat pekne boty( vlastne vzdyt to vsechno kopiruji).akorat musi byt lehke..jsem telocvikarka, tak vim o cem mluvim :wink: a nejlepe se svetlou podrazkou, vetsina skol muze mit v telocvicnach nove povrchy a vyzaduji boty, ktere nebarvi( na znackovych botach je vetsinou napsano NO MARKER a muzou byt klidne tmave podrazky, ale ten popis zarucuje, ze jsou vhodne pro vsechny typy podlah)
4. srp 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cvičky nedoporučuji, protože se dětem při běhu vyzouvají! Jsou spíš na gymnastiku. Do tělocvičny nízké botasky se světlou podrážkou!!! A na ven jiné...
4. srp 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás chce učitelka klasické "Jarmilky". No, nevím... nechce se mi do nich.
4. srp 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě nějakou sportovní sálovou obuv - s podrážkama na povrch v tělocvičně....koupila bych až po domluvě s učitelem na tělocvik... :wink:
6. srp 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek