Jaké boty koupit na tělocvik pro prvňáčka?

niky83
4. srp 2011

ahoj maminky, moje dcera jde do první třídy a nevím jakou jí mám koupit obuv na TV. Zda se nosí cvičky, nebo nějaké kožené či látkové tenisky......děkuji za Vaše příspěvky...Nikol

kijir
4. srp 2011

Ahojda tak já měla loni stejný problém 🙂Ale jelikož mám kluka a hraje fotbal,tak měl na tělocvik fotbalové sálovky 🙂 A cvičky když viděl,tak jeho komentář zněl :"mamíííí no jsi se snad zbláznila,ne??,Budu jako blb!" 😀 😀 😀 .Já bych asi volila nějaké botasky.letos půjde do druhý a sálovky už mu jsou malé a fotbal už taky nehraje,takže tentokrát to budou botasky 🙂

kutcher
4. srp 2011

@niky83 dala bych plátěnou obuv, teď mají na mimibazaru takovejch krásnejch

hojda
4. srp 2011

No plátěnky bych sport zrovna moc nedopouručovala.

samik2008
4. srp 2011

Nám na schůzce předškoláků říkala paní učitelka že mají mít pouze cvičky

petrakm
4. srp 2011

ahoj, doporucuji bezeckou pevnou obuv, zadne cvicky,vietnamky, tenisky s placatou podrazkou..nejlepe lehke bezecke, nemusi byt zadne znackove, i u vietnamcu se daji sehnat pekne boty( vlastne vzdyt to vsechno kopiruji).akorat musi byt lehke..jsem telocvikarka, tak vim o cem mluvim 😉 a nejlepe se svetlou podrazkou, vetsina skol muze mit v telocvicnach nove povrchy a vyzaduji boty, ktere nebarvi( na znackovych botach je vetsinou napsano NO MARKER a muzou byt klidne tmave podrazky, ale ten popis zarucuje, ze jsou vhodne pro vsechny typy podlah)

kachorka
4. srp 2011

Cvičky nedoporučuji, protože se dětem při běhu vyzouvají! Jsou spíš na gymnastiku. Do tělocvičny nízké botasky se světlou podrážkou!!! A na ven jiné...

sarkaa
4. srp 2011

U nás chce učitelka klasické "Jarmilky". No, nevím... nechce se mi do nich.

vojtisek2007
6. srp 2011

určitě nějakou sportovní sálovou obuv - s podrážkama na povrch v tělocvičně....koupila bych až po domluvě s učitelem na tělocvik... 😉