Jakou koupit školní aktovku nebo batoh pro prvňáka?

madre1
31. črc 2014

Jakou značku a druh jste kupovali?
Jak dlouho dítěti vydržel/a-kdy jste jí museli vymněnit za jinou a proč?
Jaké má výhody batoh proti aktovce a naopak?

krystalka
31. črc 2014

My jsme teď našemu budoucímu prvňáčkovi koupili batoh Emipo...dělají i aktovky, ale moc se to od sebe neliší - trochu tvarem víka a mají jinak řešenou přední kapsu, ale jinak jsou si velmi podobné....každopádně to chce osobně vyzkoušet, každému sedí něco jiného, záleží jak je dítko velké, aby na něj nebyla taška moc těžká a velká, vyzkoušet, jak se mu s ní manipuluje, jestli dobře zvládne zavírání a tak....

adrianka1712
31. črc 2014

My máme už kúpenú túto, synovi vyhovuje ako velkosťou tak váhou, má necelé 1 kg 🙂

mamisss
31. črc 2014

My jsme koupili aktovku značky Herlitz, syn už půjde do třetí a máme ji pořád jako novou.

pavlapl
31. črc 2014

My jsme kupovaty tašku od Topgal www.topgal.cz. Už jsem jí 3 x prala a je pořád jako nová. Dost velká aby holce vydržela celý první ročník a je lehká. Nevím jestli to je pro tebe důležité ale mají i penály a kapsičky na krk v barvě a vzoru aktovky.

killi
31. črc 2014

My máme aktovku Scout sweety z Německa. Je dražší, ale opravdu kvalitní. Mají navíc stejný program, takže v jedné barvě máme vše, pouzdro, aktovku, pytlík atd. Dá se dokoupit od peněženky po deštník, vše ve stejné barvě . 🙂Tady u nás ji prodávají tady http://www.e-aktovky.cz/864-sweety

jetynka
31. črc 2014

My máme aktovku zn.stil, Barunka je drobounká tak jí krásně pasuje. No až na tu růžovou barvu na které je všechno vidět, naprostá spokojenost, pohodlná, prostorná a pevná 🙂

medvidek
31. črc 2014

My máme klasiku od Emipo. Chtěli jsme jednu velkou kapsu, dcera je ze všeho vykulená a delší čas jí trvá než si zvykne na změnu, tak aby ve vícero kapsách nemusela nic hledat. Počítáme s tím, že jí příští rok pořídíme batoh a doufám, že si nevybere růžový jako má teď aktovku.

gilotek
31. črc 2014

My máme batoh Emipo.

zanet2009
31. črc 2014

My máme aktovku Stil. dcerka je štíhlounká a drobná a tahle jí pěkně seděla. Určitě to chce vyzkoušet, protože původně jsem měla favorita od značky Topgal a po vyzkoušení jsem to zamítla.

petrajurinova
31. črc 2014

Syn dostal vloni aktovku Topgal a je naprosto super. Lehká, přehledně řešené a dost prostorné kapsy, stabilní při postavení. A lehce se udržuje, špína se na ní moc nedrží, takže stačí občas otřít vlhkým hadříkem (a to ji syn pohodí kamkoliv). První třídu přežila bez jakékoliv úhony. Počítám, že mu vydrží celou druhou třídu určitě a pokud mladý nezničí svým zacházením zipy, tak i třetí třídu by s ní mohl určitě odchodit.

alt
1. srp 2014

my máme od loňska od firmy TOPGAL a jsem spokojená, letos s ní bude chodit, příští rok už asi koupíme další.. uvidíme podle situace a jak s ní bude zacházet, jelikož ho táta vozí a vyzvedává tak s teškou nikde nehází a nikde se mu nepovaluje po autobusové zastávce, tak jak to u děcek vídávám..

lenka_k
8. zář 2014

Kupuji oběma dětem aktovky od Topgal.

broskvicka21
22. říj 2014

Je tu někdo kdo má Emipo aktovku už doma? Nikde jsem nenašla fotky jak vypadá uvnitř. http://skolni-batohy.heureka.cz/emipo-skolni-ba...