Jaký dárek pro učitelku?

zdenka7777
9. čer 2014

Dobrý den, nemáte nějaký TIP jaký koupit dárek ke konci školního roku pro paní učitelku ?(4 ročník). Vůbec si nevím rady , nechci kupovat klasiku -čokoládu nebo keramiku. Ráda uvítám nějaké nápady.Děkuji předem, a Všem přeji krásný slunečný den Zdeňka

berenika39
9. čer 2014

Kupuju docela často k podobným příležitostem sypané čaje - společně s takovou tou malou plechovou krabičkou, do které to rovnou nasypou. I letos koupíme pro paní učitelky a malou kytičku.

miky
9. čer 2014

napadl mě poukaz na masáž, manikůru apod. Na slevových portálech se dají sehnat za rozumné peníze 😉

gepe
9. čer 2014

Za mych mladych let se nosila vzdy na konci roku pekna kytka a nic vic. Nejak nechapu ten trend co ted jiz delsi dobu pozoruju, ze se davaji darky i kolikrat v podobe sperku aj. 😕 to neber osobne.

maia74
9. čer 2014

Já mám dvě děti a nikdy jsme to neřešili jinak než kytkou. Jen když končili základku, složili se děti učitelce na dárek. To neber nijak osobně, je to každého věc, ale jeden rok jsem dělala ve škole jako vedlejšák úklid a vím, že většina učitelek si domů nenesli ani kytky, nechali je ve škole, ať si je klidně vezmou uklízečky, školnice atd....

zazana81
9. čer 2014

On je "nutný " dárek? Taky pamatuju jen kytku. I

iluss
9. čer 2014

No tak učitelce bych určitě nějakou masáž nebo manikůru nekupovala. To mě přijde příliš osobní a dává se to spíš kamarádce nebo mamce.
Já bych volila klasiku - nějakou pěknou kytku. Jestli chcete nějakou drobnost, tak třeba ještě hezkou svíčku. Ale rozhodně bych to příliš s těmi dárky nepřeháněla. Má to být jen symbolické.

petrajurinova
9. čer 2014

U nás dostane paní učitelka na konci roku "jenom" kytku. Dárek dostane za vysvědčení syn - jako ohodnocení jeho celoroční práce.

bajana
9. čer 2014

Za ucitelky by som napisala, ze kytku...urcite nic "na pamiatku", mozno este ten caj al.kavu...

jahodnice
9. čer 2014

Jsem učitelka a úplně souhlasem s @bajana.kytička potěší a dárky tipu masáže,manikúra jsou naprosto zbytečné, ten kdo chodí na masáže má určitě svoji masérku,...a nebude se mu chtít jít jinam,jen proto,že je to zadarmo. Já třeba bych ani masáže ani manikuru nevyužila a poukazy by propadly...

hojda
9. čer 2014

Za nás byla kytka a případně jeden velký dárek na které se složila celá třída. Pokud něco, tak bych dala jen drobnost na památku.

pavlapl
9. čer 2014

já budu holce taky dávat kytku pro paní učitelku ač jí nechce nic nosit protože jí nesnáší. To jí do školy budu muset donést sama.

78marcela
9. čer 2014

Jsem učitelka, nikdy jsem kytky, co jsem dostala, nikomu nedávala, naopak, měla jsem z toho vždy velikou radost a těšila jsem se z nich i doma. Takže nějaká pěkná kytička určitě moc potěší, nebo klidně i nějaký ten sypaný čaj, jak říká @berenika39 , to by byl určitě taky pěkný vhodný dárek.

lenynka
9. čer 2014

Já mám 5 kamarádek učitelek 🙂 A z toho co samy říkají, tak určitě drobnosti typu keramika, svíčka atp. nekupovat. Mají toho pak kvanta, neví, co s tím a stejně si napamatují, od koho to dostaly 😉 Stačí určitě kytka, ta potěší.

Pokud jim udělá dárek radost, tak ten, co třeba dostanou od celé třídy na památku. Třeba od deváťáků, co odchází a tak.
To mají pak doma i vystavené a chubí se tím 😉

l_baruska
9. čer 2014

Také jsem učitelka, většinou dostávám květiny, rozhodně je nikomu nedávám, mám je pěkně doma, vyzdibím s nimi celý dům..., jenou jsme dostla osušku, tak tu používáme a pak nějaké hrnečky, něco mám ve škole na tužky a pastelky, něco pak doma na pití, svíčky se vypálí v zimě a drobné sošky apod mám sice schované v krabici, ale nevystavuji si je... pro mě je opravdu nejlepší pozorností květina ( manžel preferuje čokoládu 🙂, je na slaké a během týne není doma nic...)

baca
9. čer 2014

Taky učitelka. Uvítám květiny, čokoládu a jiné sladkosti, čaje, kafe nepiju, ale manžel jo. Rozhodně ne keramiku a jiné pracholepky.

apacheee
AMBASADORKA
9. čer 2014

Já jako učitelka - mám radost z každé drobnosti, ať už je to kytička nebo malá keramická blbůstka, vážíms i opravdu toho, že jsem někomu stála za to, aby moji práci odměnil pozorností navíc. Opravdu pro mě není důležité, co dostanu, ale to, že si na mě někdo vzpomněl. A nějakou dobrotou se nezkazí nikdy nic🙂

majatob
9. čer 2014

muž je učitel a nejlepší dárek je lahvinka něčeho dobrého 😀 😀 😀 v těsném závěsu pak čokoláda, čaje a kytky, nic jiného snad ani nedostává 🙂

scheetje
9. čer 2014

Ja svym zakum vzdy rikala, ze misto kytky chci sacek tresni 🙂 Mnam! 🙂

me79
9. čer 2014

Ja tez jako učitelka měla vzdy stesti na super rodiče, kteří i vřelým slovem dokázali ocenit těžkou praci učitele. Po domluvě se většinou složili na jednu kytici ( těch kyticek je pak opravdu hodne) a pak deti většinou samy za sebe vyrobily či vybrali drobný dárek, kterým mne chtěly potěšit. Mam je stále všechny se jmény. Po vysvědčení jsme měli opekani burtu či malé posezení. To pak vzdy od rodičů nad míru potěšila lahev dobrého vinka :D

audri
9. čer 2014

Taky se hlásím do klubu. Květiny dostávám moc ráda, jsem z nich přešťastná, ale mrzí mě, že to nedokážu v tom množství tolik ocenit, jak bych chtěla. Už mockrát mě napadlo, ale kvůli možnému nepochopení jsem to nerealizovala, že bych vzkázala rodičům, aby kytky neposílali, aby radši poslali dvacku, padesátku.. podle možností a chuti, a my bychom to pak s dětmi poslaly na nějakou dětskou charitu či koupily něco do dětského domova nebo dětské nemocnice, jen tak... A měli bychom radost všichni.. rodiče, že by "splnili" svou povinnost (opravdu to tak leckdy berou), děti rády dělají radost.. a já bych měla radost, že jsme udělali dobrý skutek. No, ale žijeme v Čechách.. a bohužel je mi jasné, že by si někteří myslili, že si peníze chci nechat.. Škoda.

monika6e
9. čer 2014

upekla jsem jim bochníky kváskovejch chlebů. Sice jsem celou noc nespala, ale prej to byl ten nejlepší dárek, neb kytky a čokolády jim už lezou krkem - jak mi řekla kamarádka ředitelka... 😀

jezevec
9. čer 2014

letos davam poukazku do knihkupectvi, at si pi uc na leto vyberou neco pekneho ke cteni dle sebe..ale teda koncime skolku...na obalku ve kterych bude, syn pani ucitelku namaloval..pisu to spis jako tip..loni jsem davala kytici uvazanou ze suchych plodu resp orisku,rozinek apod obalenych v cokolade, jogurtu a mely radost i to slusne vypadalo...

marecek4
9. čer 2014

já jsem doporučila děckám aby jí koupili něco co si užije-koupili jí pernamentku do solné jeskyně,ale pravda to už bylo na konci střední,myslím si že různých serepatiček mají učitelé za ty roky plno,kytky zvadnou,ale takový dárek si užijí

cervenejablko
9. čer 2014

Kytička určitě potěší. Loni jsem dostala napůl kytičky a čokolády. Kytičky jsem si všechny nechala, ale čokolády jsem některé poslala dál. Byla to zásoba snad tak na deset let... Ráda bych třeba dostala i nějaký dobrý čajík - sypaný nebo sáčkový nebo něco voňavého - mýdlíčko, svíčku ap. 🙂

monika2667
1. čer 2015

já se vždy poradím se synem co by chtěl paní učitelce dát. Nejen, že má pak radost, že se na dárečku podílel, ale vždy se těší co na to p. učitelka. Vždy vybereme jednu věc, takže buď kytku nebo něco jiného. Jednou jsme vybrali kaktus, jindy vyráběl z keramiky kočičku, namaloval ji i tam vepsal svoje inicialy, také jsem jednou šila polštářek se sovičkama... 🙂 pokud jen trošku spolupracujete s třídní tak zhruba víte, jaký má vkus a co ji rozhodně potěší.

pipapezd
26. čer 2015

Jako učitelka bych ocenila výtvarné potřeby (barevné fixy s úzkým hrotem, dekorativní raznici, pastelky,...nebo něco na parádu-lak na nehty, krém na ruce,...).

mirikina123
28. čer 2015

Já budu s dcerou tvořit pejska z roličky od toaletního papíru - končíme třídu "štěňátek" a potom vytvoříme papírovou kytičku z barevných papírů... 🙂 snad se to povede a bude se to učitelkám líbit 🙂

smardik
28. čer 2015

já kupuju sypaný čaj. Kytka je sice pěkná,ale jak jich dostane 20 už to není tak hezké, spíš se řeší problém kam s tím, umře to a je to. Čaj si může hezky večer vypít třeba u dobré knížky a je to. Blbosti typu keramika vůbec, lapače prachu. Loni jsem dávala kytku, ale v květináči

mirrites
28. čer 2015

A kytka snad není dárek? To je pro ty, co se ptají, zda je nutný dárek 😉

K dotazu, moc ráda dceři pomůžu udělat radost paní učitelce... Je to její nápad, chce poděkovat za celý rok a já koneckonců taky. Mladší nesla i do školky balíčky pro své paní učitelky. Letos to bylo v průhledném sáčku malá svíčka ve skleničce, čaj a kytičky na provázku na zavěšení do oken. Osobně nemám ráda řezané kytky... ne nemám ráda, ale drobnost potěší určitě víc... Paní učitelka i tak dostává kytek plno a co vím, tak i plno jiných dárků a ze všeho má radost 🙂

Krásné prázdniny všem, u nás už od pátku...

krystalka
29. čer 2015

My máme pro paní učitelku sypaný japonský čaj, vím, že má čaje ráda a i do jaké prodejny chodí....a k tomu jí syn namaloval obrázek - vlastně takové otevírací přáníčko....je v první třídě.... a pro paní vychovatelky v družině máme pro každou malou bonboniérku a pro každou také obrázek 🙂 .....kytičku jsme dávali na začátku školního roku - malou v květináčku.....