Kolik má vaše dítě známek za den ve 3. třídě?

poupe
8. lis 2015

Ahoj, kolik má vaše dítě v průměru známek za den? Jen tak pro zajímavost, dcera 3-5 známek za den.

krystalka
8. lis 2015

Mám druháka a u nás je to různé....občas přinese dvě známky v jeden den, potom třeba tři dny žádnou....od září má zatím v žákovské popsanou jednu stránku....

mandala
8. lis 2015

@poupe Záleží na učitelce, mladší dcera nosila taky 2 - 5 známek denně, což mě přijde fajn, protože pak se dají nahonit lepší známky a zvednout průměr, starší nosila strašně málo, a když náhodou přinesla špatnou známku, neměla šanci ten průměr zvednout, přestože se jinak učí lépe, než ta mladší. 😉

jerrysskating
9. lis 2015

Já mám dceru ve 3 třídě a má tak 1-2 známky denně.

class
9. lis 2015

Mám syna ve třetí třídě a jeto různé jeden týden přinese 5známek,další jen 2 a nebo za celý týden žádnou 😉

leikkka
9. lis 2015

myslím si, že je třeba dítě motivovat a hodnotit denně. Ne vždy je třeba známkou, takže záleží na učitelce. Určitě by hodnocení známkou nemělo převažovat a neměla by pouze z něho vycházet známka na vysvědčení. Já vždy hodnotila známkou dle situace s dětmi, cílem učitelky je, aby učivo všechny děti chápaly, rozuměly mu a dokázaly ho použít. Smozřejmně, každé dítě má jiné předpoklady. Já známky používala jen jako hodnotící prvek pro sebe, jak na tom jsou děti a výslednou známku jsem skládala z více hodnotících aspektů. Myslím si, že je v pořádku když nosí 1-2 denně, jeden den méně či více a či i někdy vůbec 🙂 ale pokud se vám to zdá málo či mnoho, určitě v dnešní době lze se domluvit na hodnocení, které bude vyhovovat i vám 🙂

jakoubka
9. lis 2015

Syn je ve třetí ... a denně 1-2 známky