Kolik může být zameškáno hodin v první třídě?

honzulka
20. bře 2013

Maminky,prosím Vás,nevíte,kolik může být v první třídě zameškaných hodin,aniž by pak muselo dítě opakovat třídu?Jeník je zase nemocný,má podezření na močové cesty,ale jinak mu dnes vůbec nic není,tak nevím,zda ho poslat do školy(poslala jsem včera po 4 dnech virozy a celé odpoledne mi prospal,takže asi neměl ještě moc sílu na tu školu).Nechci ho nechávat zbytečně doma,ani unáhleně posílat do školy,aby mi zase neulehl a manžel mě právě trošku vystrašil,aby neměl těch hodin moc.. ☹ Děkuji

benjik
20. bře 2013

@honzulka za mě to bylo víc jak polovina

honzulka
autor
20. bře 2013

@benjik A to za pololetí,že?

benjik
20. bře 2013
honzulka
autor
20. bře 2013

@benjik no on měl v prvním pololetí 57.. ☹ Tak se bojím,aby to nesčítali.. ☹

jfd81
20. bře 2013

@honzulka já měla v první třídě 224 OMLUVENÝCH - v tom je taky rozdíl. A nic jsem neopakovala, čísta psát jesem uměla dávno, jak jsem se celý roky válela v posteli nemocná. Ve druhé třídě úrvni pololetí to bylo 186 a pak mi vytrhli nosní mandle a s 26 hodinama jsem nastoupila do třetí. Ale bylo to 1989, nevim, jka je to teďkon...

jfd81
20. bře 2013

@honzulka nepanikař, nikdo nenechá děcko propadnout protože je nemocný!

honzulka
autor
20. bře 2013

@jfd81 tak to jsem klidnější.. 🙂 Nám mandle sice taky doporučují,ale zatím vydržíme a zkoušíme homeopatika..tak ho nechám ty dva dny doma..tím nic nepokazím.. 😉

mamkamarketa
20. bře 2013

@honzulka mimo debatu,ale pokud uvazujete o vyndani nosni mandle, tak bych necekala.
U syna to pomohlo o 200% jsem nastvana na sebe,ze jsem to odkladala

natalie77
20. bře 2013

Super téma 😉 , syn byl letos ve školce 4 dny....od té doby je nemocný, nyní nás čekají dvě operace..takže se do školky jen tak nepodívá...hrozně se bojím první třídy, že bude víc doma než ve škole...a já pak budu suplovat paní učitelku 😕 .
Ze zdravotních důvodů má odklad, tak doufám, že se to za ten rok ještě zlepší.

@mamkamarketa Jsem ráda, že to píšete, čeká nás to v květnu...a doufám, že to pomůže.... 😉

hansed
20. bře 2013

@honzulka 57 hodin?? To nic není 😉 Jsem učitelka na ZŠ, 57 hodin za pololetí nic není, pokud syn zvládá učivo, asi nebudou trvat na opakování. Hlavně se taky bere v potaz, aby dítěti opakování vůbec pomohlo.

benjik
20. bře 2013

@honzulka hlavně by dělolo srovnávací zkoušku,prpadlo by jen pokud ji neudělá

honzulka
autor
20. bře 2013

@mamkamarketa no jenomže to jsi jedna z mála,komu to pomohlo...já zatím mám štěstí na lidi,kterým to nepomohlo... ☹ nám je doporučují vyndat kvůli zaléhání uší.. ☹
@hansed no přijde mi,že to zvládá,tak snad už přijde jaro a bude to moct v pohodě dochodit.. 😉

mamkamarketa
20. bře 2013

@natalie77 synovi to pomohlo. Opravdu ten rozdil mezi lonskou a letosni zimou je tezko popsatelny. Doufam,ze to pomuze i tvemu ditku 😉

mamkamarketa
20. bře 2013

@honzulka tak to ja znam lidi,kterym to pomohlo.
Pokud mu zalehaji ouska,tak bych to neodkladala... Vzdyt je to neprijemne 😖
U syna bylo vyndani mandle zalezitost na 2 hodky. V 8 sme tam prisli a v pul 10 sme jeli domu 🙂 😉

hansed
20. bře 2013

@honzulka a s učitelkou jste o tom mluvily??

veruska007
21. bře 2013

Já bývala jako dítě hodně nemocná, zameškávala jsem kolem 300h a nikdy s tím problém nebyl.