Kolik váží a měří vaše děti v 6ti letech?

sarlotta
12. čer 2011

Maminky prosím napište mi jaké míry mají Vaše děti a jestli jejich váhu a výšku nějak řešíte a jak ? , jedná se mi spíš o ty menší prcky🙂)

Syn váží 15,8kg a měří 109cm.. 6 let bude mít v červenci. Díky moc 😉

dvojka
12. čer 2011

tak naše Kika měla přesně v šesti letech 16,5kg. 109cm..Je dost drobná 🙂

etinka
12. čer 2011

Můj syn váží v 6letech 18 kg a měří 115cm 😉 Říkáme mu žebírko, je to takové vyžlátko, samá ruka, samá noha.....Nijak to neřešíme, jí celkem dost, má dobré spalování po nás 🙂

Dcera je to samé, bude jí 9let a má 24kg a 130cm 😉 , je to naše modelka. Ani mě to nemrzí, že jsou oba drobní, hlavně že jsou zdraví.....Poslední dobou kolem sebe vidím čím dál častěji spoustu otylých dětí a ti to mají podle mě ve všem horší....Dcera má ve třídě několik spolužaček, jejichž váha se pohybuje kolem 40kg a myslím, že ve 3.třídě to není nic hezkého 😢 , budou s tím mít ty holčiny jednou problémy. Já sama jsem měla 40kg až ve 13letech. 🙂

paolin
12. čer 2011

Vítek má 110cm a váží kolem 18kg. Je to drobek 🙂

perglajka
12. čer 2011

Náš měří přibližně 115 cm a váží 21 kg 🙂 Taky je to docela hubeňour 🙂

theodorika
12. čer 2011

Prcek má 108 cm, 18 kg , neřeším. Nemá po kom být vysoký ani silnější, tak co. Hlavně že není podvyživený ani netrpí nadváhou.....to už bych řešila.... 😉

lusi80
13. čer 2011

tak já to nějak nehrotím,starší syn měl v 6ti letech 18kg a 115cm,v 7 měl 19,4kg a 122cm,doktorka říkala že je to sice málo kilo,ale je zdravej a nikde nás honit nebude.On je pořád v pohybu,neposedí,kope do balonu,hraje totiž fotbal,když je doma o víkendu,kolikrát ani nedojí oběd a utíká na záchod,je prostě vysíravej jak říkám 😀 😀 😀 já byla jako děcko taky taková,mama mi nadávala že pořád odcházím od jídla 🙂 Po tréninku sní klidně 3 rohlíky nebo chleby ale vidět to nejde 😀 😀 .........moji kluci nemají být po kom tlustí ani vysocí,tabulkama se neřídím,ani mudr nějak,sice mu ju ukazovala kde má křivku,ale je důležity,že musí děti za nějaky období určité cm vyrůst a nějaké kg přibrat.Kamarádky malej jeden rok vyrostl jen o 1 cm a už je hnala,ale nic mu nezjistily,růstovy hormony prej má,tak je 2x ročně hlídanej 😒 tak uvidí.Všechno musí posoudit lékař,a my maminky nejvíc víme,jak dítě doma jí 🙂 🙂 😉 s růstem je to horší,ovlivnit se to nedá 🙂 radši hubení a zdraví,než je mít obézní!!!!!!!!!!!

marselina
22. čer 2011

kubík bude mít terpve 6let v září a už ted měří 125cm a váží 23kg 😀

dagis
27. čer 2011

Tak naše Nellinka má 6 a půl-váží 22kg a měří 126cm 🙂 je dost vysoká-ve školce pomalu nejvyšší.jinak jí říkáme,že je jak pavouk,samá ruka,samá noha 😉 hlavně,že je zdravá 🙂 🙂

eloana
27. čer 2011

dcera mela v 5 letech 109 a 18,40kg

andy80
27. čer 2011

Jiříkovi bylo šest let v lednu, měří 126cm a váží 25kg, Anežka má ve třech letech 106cm 😀 . Taky hodně záleží na tom, jak velké se děti narodily a jací jsou rodiče. Řekla bych, že obě děti budou vysoké po tatínkovi, Jiřík se narodil s mírami 4030g a 53cm, malá měla dokonce 4190g a 56cm, tak bylo jasné, že to nebudou žádní drobečci 🙂

kejka
22. črc 2011

Ahojky,máme šest a půl - míra 130cm,váha 30kg,ale já i můj chlap jsme vyšší postavy,tak asi proto je to takovej klacek. 🙂 😉