Konec školního roku - jak to chodí?

berenika39
21. čer 2012

Ahoj, nevím, jak je to teď ve školkách, syn končí svůj první školkový rok, nosíte kytičku? A dětem něco - malou pozornost, na rozloučenou a tak ?
Děkuji!

llluckaaa
21. čer 2012

Ahoj, tak to by mě taky moc zajímalo, Matýsek bude končit svůj první školkový rok. Napadlo mě poslat učitelkám Merci. S tou kytkou nevím - bude to mít kam dát? A smí se to? Nebude to tam překážet alergikům?

majatob
21. čer 2012

nas loupeznik jde naposledy pristi tyden, taky po prvnim roce ve skolce... vyrobi pani ucitelce obrazek (mam nachystany plysovy bambulky a bude z nich lepit na papir zviratka a dokreslovat) a koupime ji neco malyho dobryho 🙂

kaculetka
21. čer 2012

Milujeme kytičky, sladkosti, drobnůstky i blbůstky....prostě cokoliv ! Od těch dětí jsou to ty nejkrásnější dárečky a úplně nejlepší je, když to ten prcek paní učitelce vybere sám... 😉

@llluckaaa u nás se to smí, alergie bych se nebála, já osobně si kytičky odnáším domů 🙂

llluckaaa
21. čer 2012

@kaculetka Aha, tak já mám doma alergika na pyl, tak jsem si nebyla jistá, jestli je dobrý nápad, aby v jeden den všechny děti přinesly do školky kytky, to by se tam někdo mohl upčíkat a uplakat 😉 Ale asi tam mají paní učitelky nějaký kanclík, kam si kytičky uloží, že? Tak bude Merci a asi nějaká malá kytička 😉

kaculetka
21. čer 2012

@llluckaaa My je dáváme do kuchyňky, do třídy ne, takže ty děti s kytičkama do kontaktu nepřijdou... 🙂

sarihy
Autor odpověď smazal
Zobraz
ia.
21. čer 2012

taky to řeším, syn půjde naposledy příští středu, takže objednám dvě stejné kytky, a každé koupím asi něco na zub, kávu, prostě tak něco, co neurazí 😉

skurinka
21. čer 2012

tak tohle jsme resili az odchazel mladej uplne ze skolky...to jsme do nesi kyticku a detem bonbonky...

ined77
21. čer 2012

ahoj 🙂 ,
matýnek také končí svůj první školkový rok a navíc přechází jinam, takže poděkování bude na místě hned dvakrát 😉 .
v plánu je nějaké merci a malá kytička, samozřejmě dvakrát 🙂 .
chtěla jsem něco orignálnějšího, ale bohužel mě nic nenapadlo 😅 ....možná ještě zkusíme plus to něco vyrobit tak jako u @majatob 😉 .

marinka
21. čer 2012

Určitě koupíme Merci a nakreslíme obrázek 😵

jarkalada
21. čer 2012

Podle mamky vím, že kytky jsou sice hezké, ale stačí fakt jen maličká, jeden kvítek. Nebo když se děti složí a třeba jednu větší. Když každej přinese pugét, tak se to cení, ale potom vím, že jsme vždycky doma měli aspoň pět plných váz a bohužel to v tom horku rychle vadlo 😎

berenika39
autor
21. čer 2012

Dík za reakce, to je moc fajn, že se ozvaly i paní učitelky, alespoň máme pohled z druhé strany 😉 .
Tak jsem si to nějak myslela, jednu malou kytičku, od prcka, mě se moc líbí fresie 😉 , a nejspíš něco vyrobíme, Petr je dost lepič, tak nějakou koláž jako přání s vlastnoručním podpisem 😉 .
U nás se budou paní učitelky po prázdninách střídat, nebudou mít ty samé, tak že bych to ještě zazdila čokoládou? 😎
Musím uznat, že jsme narazili na moc fajn paní učitelky, neskutečně trpělivé, žádné semetriky, za rok nebyl jediný problém (ze strany školky), a přitom si umějí ve třídě udržet klid a mír🙂))), děri je mají rády. Tak myslím to poděkování upřímně, mě by odvezli do Bohnic po dvou měsících 😀 , obdivuju je.

luckaa
22. čer 2012

Ahoj,my už kupovali loni,každé paní učitelce kytičku a děti s Nikolkou oslavili narozeniny a tím se vlastně i rozloučila s dětma ve školce.Narozeniny má totiž 27.6.,takže jsme loni koupili tři láhve dětského šampusu,každému malý dortík a tím se Nikolka rozloučila.Plánuji to tak i letos,ve středu Nikolka něco donese na oslavu,učitelkám kytičku a od čtvrtka jí začnou prázdniny. 🙂

anoli85
9. čer 2015

Obnovuji diskusi, přeci jen konec školního roku se blíží a já řeším, co dát paním učitelkám.. Jestli koupit kytičku nebo bonbonieru a basta nebo jim udělat dort, který by si rozdělily, nebo každé jeden malý dortík. Nechce se mi kupovat žádné keramické blbiny nebo svíčky, které jsou k ničemu. Co budete dávat dětem do školky pro paní učitelky vy?

andelka
9. čer 2015

Jenom kytku. Mamka je učitelka, a vím že tohle jsme ocenily nejvíc. Mně se líbilo že máme doma kytky. Jo, bonboniéra, sypaný čaj nebo kafe se hodily taky, ale kytky byly slavnostnější. Taky se pak dávají kytky dalším zaměstnancům, takže nakonec učitelky si jich tolik nenechávají.