Máte někdo zkušenost se školní aktovkou Emipo?

barbika
25. čer 2015

Rozhodujeme se, že koupíme školní aktovku Emipo a zajímalo by mě, jakou s ní má kdo zkušenost. Děkuji za tipy!

bzanda
25. čer 2015

Kamarádka s ní má dobrou zkušenost, už s ní odchodili 3 roky, tak jsme taky zakoupili, čeká ve skříni až přijde její čas. 🙂

lu777
26. čer 2015

syn s ní odchodil jeden rok, je skoro jak nová, zkušenost dobrá 🙂

krystalka
29. čer 2015

Náš právě končící prvňák má batoh Emipo (což je prakticky stejné, jako ta aktovka) a jsme moc spokojení, po roce nošení vypadá jako nový, vyhovoval nám naprosto ve všem, nenašla jsem jediný mínus.....stejně tak i penál máme od stejné značky a taky je po roce pěkný a nezničený, jen uvnitř má čáry od pastelek, jinak je v perfektním stavu 🙂 ....takže obojí s ním půjde do 2.třídy 🙂

medved09
10. črc 2015

mohu jen doporučit. PO roce nošení je jak nová. Má stejný i penál a sáček na TV - vše s mašinkou 😀 😀

poletuszka
10. črc 2015

rozhodovali jsme se mezi topgalem a emipo.. na oboji byly vyborne reference, ale nakonec vyhral topgal.. prisel mi praktictejsi, jednodussi pro prvnaka vyhukaneho ze vseho kolem 😀

ililina
10. črc 2015

Pořídili jsme ji dceři, která půjde v září do první třídy, je lehká a dceři naprosto vyhovuje. Věřím, že se osvědčí dobře.

lpamela
30. črc 2015

Já jsem ji koupila dceři do první třídy, tak snad jsem vybrala dobře. Dle toho, co jsem se dočetla.... 😀

brusinka.pusinka
30. črc 2015

My máme stil. Což je úplně stejné jako epimo,a nálada ji dostala v pondělí k narozeninám...je z ní nadšená foto mám u sebe v kz 🙂