Můžu zapsat dceru na dvě základky?

johanda
8. led 2008

Holky, poraďte. Můžu zapsat dcerku na dvě základky? Vybrali jsme jednu s rozšířenou výukou jazyjů a s individuálním přístupem k dětem, ale je tam nával. Proto bych ji zapsala ještě do jiné školy, taky celkem obstojné. Obě školy jsou v městské části, kde bydlíme. Naše budoucí prvňanda je velmi chytré, ovšem i velmi živé dítě, sama se naučila číst, psát a počítat, ale chvilku neposedí a pokud ji něco nebaví nebo nudí, tak to prostě nedělá a nic s ní nehne.

aponchie
8. led 2008

ahoj,zkus sekci skola skolka 😉

johanda
autor
8. led 2008

Aponchie, tam je to mrtvé

tlap.ka
8. led 2008

ahoj, já myslím, že stačí dítě zapsat na jednu školu a v srpnu případně nahlásit přestup na tu druhou školu. Nejlepší asi bude, když si zavoláš buď přímo do školy a nebo na odbor školství, pod který spadáte

aponchie
8. led 2008

johanda:mam velmi chytre ale velmi zive dite taky zatim je ve skolce ale uz tam vidim jak je to strasne.nevenuji se jim jak by meli,chcou z nich stroje co se na povel oblecou naji a poslechnou no hruza porad maji nejake komentare a to je mala bez plen od roku sama ji atd jen proste neposlechne kdyz ji volaji atd nechcou ji tam na spanek pac ona je tuliva a chce se drzet za rucku hladit a tak takze nechodi,taky uz ted resim kde je nejaka skolka ktera by byla akorat pro ni zatim me napada jen katolicka kde snad by mohli bejt vlidnejsi na deti ale soukroma u nas neni:(a skola?sice jeste cas ale i tak to bude zajimave 😒

johanda
autor
8. led 2008

Aponchie, to znám. Kristýnka už od 2 let nespí přes den, ve školce jsem se učitelkama snažila domluvit, aby ji nenutily, aby jí třeba daly nějakou knížku nebo dovolily si malovat, každý rok měli jinou učitelku a jen jedna to bez problémů takhle praktikovala. Jiné to z nějakých nepochopitelných důvodů nemohly dělat 😨 . Oponovaly, že bude zlobit a rušit ostatní děti, když nebude ležet, a pak si stěžovaly, že zlobí a ruší ostatní děti, protože se na lehátku nudila. Naštěstí jsem teď doma s druhou holčičkou, takže domů chodí po obědě.
No, z běžné školy mám trochu strach, jestli tam je taky takový nivelizační přístup, tak to potěš pánbůh.