Na výtvarku v 1. třídě je lepší zástěrka nebo triko?

ewelina
1. črc 2013

Chtěla bych se zeptat, zda je z Vaší zkušenosti na výtvarnou výchovu pro prvňáka lepší zástěrka nebo stačí jen nějaké starší větší triko? Díky...

evabed
1. črc 2013

Určitě triko.. Mnohdy ale ani to nic nezachrání 🙂

ewelina
autor
1. črc 2013

jasně, nejlepší by byl neopren 😉

jenny.kay
1. črc 2013

@ewelina My nosívali tátovy staré košile, kterým máma jen zakrátila rukávy. Byly super. A co toho chudinky schytaly 🙂

speedygon
1. črc 2013

My mívaly taky tuším staré košile nebo tak něco....zástěrka absolutně malým umělcům nestačí 😀

claire90
1. črc 2013

Taky jsem kdysi mela tatovo stary sluzebni kosile 🙂

veruska007
1. črc 2013

Pro mladšího mám takovou zástěrku s rukávy z Ikei, pro prvňáčka by to ještě možná stačilo. Je to z igelitu, super.
Košile jsou fajn, ale čuňátko je vodovkama probarví i s trikem.

lucyhavirov
1. črc 2013

Dcera měla tedˇv 1.třídě zástěrku a i další některé holčičky,kluci trička,ale záleží...

andy80
1. črc 2013

Koupila jsem sadu igelit na stůl + zástěra, ale si jsme byli jediní, kdo to měl, takže mi malej stejně chodil pomalovanej temperama 😝 , naštěstí Ariel profesional funguje a vždycky jsme to vyprali.

ewelina
autor
2. črc 2013

Díky za tipy.... to z ikei jsme používali v roce na jídlo, teď už bych ho do toho fakt nenarvala :o) Proberu šatník a něco najdeme...

veruska007
2. črc 2013

@ewelina To je něco jiného než ten bryndák. Je to pro větší děti, starší má 4 a ještě je mu to velké, tak mi zatím leží ve skříni. Kupovala jsem to do školky.

veronik77
2. črc 2013

@ewelina http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/9021...
my máme už dlouho nějakou starší verzi a super - snadno se nandá i sundá, dítě neupatlané 😉

elastiq
9. srp 2013

U dcery ve třídě měli mít všichni bílá větší trika, ale když měl někdo něco jiného, nevadilo to, hlavní je, aby si to vůbec na sebe vzali 😉