Nechce domů od babičky. Připadám si jako špatná matka

janicckka
28. pro 2008

můj syn je u babičky po několikáté,dnes jsem říkala mamce že si pro něj přijedem a ona na to že se mu nechce a že se netěší.tak my ho dala k tel.a on opravdu nechce ke mně domů.jsem s toho vyřízená.a není to poprvé řekla my že už minule prej říkal v autě,když se mamka ptala tak jak se těšíš domů a on na to,,no můžu říct že ne?,, připadám si jako bych byla špatná máma nebo já nevím enmlátím ho,má všechno co může mít.

ria80
28. pro 2008

Neber to tak.Třeba prostě oni mají na něho víc času než ty.Nebo tak něco.Nebo ho prostě baví změna,doma už je to takoý okoukaný.Já jsem se teda taky nikdy odnikud netěšila domů,a nejen to,vyloženě jsem domů nechtěla.A naši měli dost času a všechno.Asi jim to muselo být dost líto.Ale určitě to nebylo tak,že bych je neměla ráda,takto jsem nepřemýšlela.Prostě tam bylo víc volnosti,víc zážitků atak.

chaala
28. pro 2008

Ahoj,
řekla bych, že některé děti to takhle mají. Jsou spokojené, tam kde zrovna jsou. Jak už psala Ria.Je tam pro něj něco nového a zajímavého. Maminku má určitě moc rád 🙂 Jen kdyby se začal blížit večer, hned by spěchal domů za maminkou. A když má jít k babičce,jde spokojeně?

ria80
28. pro 2008

No u mě to bylo jinak.Já jsem byla z domu třeba dva měsíce,naše jsem neviděla,a stejně jsem domů nechtěla.A dokonce jsem brečela. 😀 Ale jasně že jsem měla a mám naše ráda.
Je to blbý,když to dítě má takhle,ale neber si to osobně,fakt.

chaala
28. pro 2008

Tak já byla taky úplně stejná 😀 Klidně mimo domov několik dní a v pohodě. Asi proto, že jsem byla třetí ze sourozenců. Ale stejně mám naše moc ráda 🙂

kejka
31. pro 2008

😀 😀 To samýýýýýýýý.Mladej už je u mámy tři dny,ted teda z důvodu,že marodím,tak aby to nechytnul,páč byl nemocnej na vánoce,ale jinak tam jede s tím,že zůstane u babičky tak dva dny a je z toho týden.
Prostě mámu miluje,je mu s ní dobře,má se tam jako princátko-rozmazlenej,tak co mu chybí.No jo-letos už mu budou 4roky. 😉 😉 😉
Jani takže nejsi vůbec špatná máma,buď ráda,že je tam malýmu dobře,co by za to jiný holky daly a pokud ti některá říká,že né,tak tomu nevěřím. 😀 😀 😅 Malej tě miluje,ale už je velkej a potřebuje mít rád i svojí rodinu,tak mu to dopřej. 😅 😅 😅

kubikovamamina
30. dub 2014

My máme doma to samý.. malému je 6 a když je u babičky AK ho nemůžeme dostat domů.. ale nic si z toho neděláme. Prostě ji má rád a má radost když tam může být a spát 🙂

kim
27. kvě 2014

Vůbec bych to nebrala, že jsi špatná matka!!!!!Koukám, že Filípek má ještě ségru..Tak si myslím, že je rád, že je u babičky sám a středem pozornosti..babička má na něj určitě víc času, celé odpoledne něco hrají (soudím dle mojí mamky) a tak se mu tam prostě líbí!!!Můj kluk je taky u babči rád a to doma sourozence nemá 😉

svobodpetika
27. kvě 2014

Neustále vzpomínám jak pro mě byl nejlepší den když pro mě do školky přišla babička s dědou a mohla jsem jet s na vesnici, domů jsem vůbec nechtěla 🙂 babička mě rozmazlovala měla jsem samé dobroty a navíc kamarády s kterýma jsem celý dne někde lezla potokem a po stromech 🙂

petrusew
27. kvě 2014

Neber si to tak, je mu deset, je ve věku, kdy mamku moc nebere 😀 Myslím, že je to normální, taky se mi nikdy nechtělo od babičky domů🙂 A to je moje máma skvělá 🙂

kija
27. srp 2014

@petrusew To ale zakladatelka psala v době, kdy synovi bylo pět 🙂