Nepořádné děti

skuli
26. bře 2008

Tak jsem se dneska hned po ránu pořádně rozčílila.Takový binec co měla moje 12 holka ve školní tašce jste neviděly.Nebo viděly?Kolečka salámu ze svačiny mezi neobalenými učebnicemi,2 plesnivé svačiny z minulého týdne,obaly od čokolád,rozbité strouhátko.Hrůza.Ječela jsem na ni jak šílená.Nestalo se to poprvé.Do tašky se jí normálně nedívám,jen tak jednou za měsíc mě to napadne.Ale asi budu muset kontrolovat každý večer jako prvňáčkovi. 😠

schnek
27. bře 2008

sue, můj brácha je skoro to samý a to mu bude 29... když jsem šla bydlet k němu, když odletěl na rok pryč, tak jsem jako první musela čapnout kbelík a savo a všechno vyumývat 🙄 a nejhorší byl záchod, toho se dokonce štítil i MP a to si na něj ani nemusel sednout 😝 jeho přítelkyně jsou zásadně tiché, skromné a pořádkumilovné, co ho neskonale obdivují a udělali by pro něj první poslední... já bych s ním musela vyrazit dveře 😉 a přitom jako dítě takovej nebyl, to dokonce uklízel i po mně, ale věkem a hlavně bych řekla rozmazlováním od mámy, se to nějak zvrhlo...

johanda
27. bře 2008

schneku - můj manžel byl podobné číslo jako bratr Sue, binec na n - tou. Já ho také neskonale obdivovala a udělala pro něj první poslední, ale úklid jeho bordelu jsem nepraktikovala. Po nějaké době si začal uklízet sám - bylo mu asi blbé, posadit mě či položit 😉 mezi slupky od banánu a staré slipy. Jednou jsem přišla na návštěvu a chlap stál se štětkou v ruce ve vymalovaném pokoji. Dnes musím přiznat, že takové věci, jako mytí oken a celkovou debordelizaci obstarává on.

aponchie
27. bře 2008

schnek jj to sou ty maminky co? 😀

langkofel
27. bře 2008

hehe dobra tema, len stale este hladam temu "neporiadne maminy"....tam by som mala co popisat.

Prednedavnom ma dojala moja 2,5 rocna dcera ked sa ma spytala po pohlade do nasej spalne: A tu vybuchla bomba?

Hanbim sa 😀 😀 😀

aponchie
28. bře 2008

langkofel: 😀 co na to chces rict,ze?

skuli
autor
29. bře 2008

Tak u nás je dneska velký úklid 😀 Pozvali jsme tchýni s tchánem na oběd,tak to tady musí vypadat hezky. 😝 Holky lítají s hadrem a ta starší s vysavačem.Taťka škrábe brambory.Já jsem si teď uvařila kafíčko,tak sedím tady na chvíli. 😉 Hezky to mám zařízené,co? 😀

annaola
1. dub 2008

ahojte, moj maly ma nieco cez tri rokya vsetko co prave nepotrebuje rozhadzuje okolo seba po seba. napr. ide si sadnut na pohovku a ma tam polozeny svetrik, tak ho este s rozmachom hodi na zem.a obcas ho pristihnem ako si spinavu pusu utiera o stenu!!!mozem ho ja zasobit papirovymy obruskami vo vreckach...

skuli
autor
1. dub 2008

annaola-špinavou pusu o stěnu?To asi často doma malujete,co? 😀

skuli
autor
1. dub 2008

langkofel-tak to já mám kamarádku a ta má doma neskutečný bordel.Má 3 holky ve věku 11,9 a 6.Ty jestli budou po ní,tak lituju manžely.Ale to se nedá popsat,to by jste musely holky vidět.Já k ní chodím málo,ale když příjdu domů,tak si říkám,jak je u nás krásně čisto a útulno 😀

mtsl
2. dub 2008

skuli
moja dcéra má taškou v podobnom stave ako tvoja - totálna pohroma, pritom si sama upratuje izbu, pomáha pri upratovaní bytu aj pri varení. takže neviem či je to začínajúcou pubertou alebo sa len drží hesla "čo (mamine) oči nevidia, to (mamine) srdce nebolí a ja mám pokoj." a v písacom stolíku, skrinke a šk. taške má vlastný "poriadok". keď som sa vrátila z pôrodnice našla som jej v posteli suchý rožok.