Od zítřka jsou zavřené ZŠ, SŠ, VOŠ.

lucie_j
10. bře 2020

Nová zpráva z aktuálně.cz

neeva
10. bře 2020

@rosa106 nechodi se mi ted do prace uplne lehce. Z jedne strany i ja, doted klidas, zacinam mit nelrijemny pocit z toho s kolika lidmi jsem denne v kontaktu a z druhe ten napor, který ceka nas, co zustaneme v pracovním procesu.

matire
10. bře 2020

Za mě je to blbost. Když už tedy zavírají školy, tak mají zavřít i školky. Tím spíš, že děti mají mírnější příznaky, spousta z nich do školky půjde i s tím a bude se to parádně šířit. Když se na chodbě při vodění nebo vyzvedávání potká 30 rodičů, tak taky pěkný. Ať tedy někdo zkusí jen ceknout o povinné docházce, pokud se rodiče předškolních dětí rozhodnou nechat děti raději doma

anehap
10. bře 2020

@matire přesně, nemá to logiku - u nás ve školce máme v každé třídě cca 26 dětí, skoro polovina z nich momentálně smrká a kašle, ale do školky chodí, nikdo neví, co vlastně mají - u dcery ve škole není teď nemocný nikdo ze třídy, podobné je to v ostatních, ale budou zavřené....

radusha22
10. bře 2020

Může si vzít ošetřování otec syna, kdyz jsem na rodicaku s mladším dítětem.

matire
10. bře 2020

V Plzni jsou prý už dvě školky zavřené. Obě jsou součástí základních škol. Naše zatím nezavírá, ale až se malá uzdraví, tak ji taky nejspíš nechám ještě doma, v tomhle případě mě povinná docházka nezajímá. Zůstávají přece otevřené kvůli pracujícím rodičům, ne 🙂

darkwitch
10. bře 2020

U nás jsou zavřené i školky, krouzky,mddm všechno co patří pod město... otevřeno ma jen muzeum, knihovna a bazén

klea81
10. bře 2020

@darkwitch u nás taky zavřeli zuš i skaut

nnnadja
10. bře 2020

U nás také zavřená i škola plus dům deti

martulka6188
10. bře 2020

Nase skolka je take od zitrka zavrena, rozhodla pani reditelka.

bombat
10. bře 2020

Je to správné opatření, neplatí zde "všechno nebo nic". Každé opatření vedoucí k omezení styků mezi lidmi je v naší situaci přínos. Bohužel nemohou zůstat doma lidé, co chodí do práce, to už by mělo příliš velký ekonomický dopad.

odula
Autor odpověď smazal
Zobraz
lucie_j
autor
10. bře 2020

@anehap Bez školek to nemá smysl, tam se bacily šíří mnohem víc, než ve školách. U nás je to též jak v lazaretu.

shakira007
11. bře 2020

Zítra zavřou i školky, a já s tím plně souhlasím, i když já jsem svoje děti už týden do školky nedala

hathor86
18. bře 2020

Ahojte holky, jak zvládáte domácí výuku? Už jsem byla na nervy, poslala jsem kluky na dva dny k babičce. Paní učitelka nám posílá úkoly, ale kluci je nechtějí dělat, chtějí se učit doma a z internetu. Mám obavu z návratu do školy. Co vy na to?