Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Poradíte dobré hry na tablet na procvičování písmenek?

hojda
8. zář 2015

Budu ráda za vaše tipy!
díky!

kamila297
8. zář 2015

Asi jsem staromódní, ale na tabletu bych písmenka (nebo cokoliv jiného) zatím netrénovala. Není nad text z knížky, z časopisu a ruční psaní... Na tyhle elektronické "vymoženosti" mají děti času dost.

japona
8. zář 2015

Proč ne na tabletu? Děti to baví a opravdu nevidím rozdíl mezi výukou z knihy a z tabletu. V dnešní době se bez ovládání počítače či tabletu stejně neobejdou, tak proč se tomu vyhybat? Tablet je narozdíl od knihy interaktivní, což je výhoda. Pokud dítě používá tablet rozumne na hry, které rozvíjejí pozornost, rychlost nebo jsou vzdělávaci, nevidím na tom nic špatného ani třeba pro batole. Samozřejmě nenechat dítě celý den koukat na YouTube, to je pak jak televize: pasivně sedi, kouká a mozek vypne..

zupik81
15. zář 2015

Mně se moc líbí aplikace od PMQ. Mají na matematiku, písmena, prostorovou orientaci, dopravní značky a má nevím co ještě 😀Základní verze je zdarma, já jsem neodolala a některé jsem i odkoupila. Fakt se mi to líbí.

verunatom
30. zář 2015

na obchod play mame staženou matiku ta je super ale češtinu nemohu nic pořádneho najít vše v AJ

Sem začni psát odpověď...

Odešli