• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Půjčují se v dnešní době ještě na ZŠ učebnice?

19. září 2013 
Holky, zatím se nás to netýká, ale půjčují na základce učebnice, nebo se vše musí kupovat? Mám takový dojem, že za nás se snad ještě dávaly i písanky, ale nejsem si jistá...
30. srp 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Učebnice půjčují, písanky a pracovní sešity se musí platit, sešity a čtvrtky kupovat.
30. srp 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme základní učebnice dostali, písanky a pracovní sešity také od školy zdarma. Učebnici angličtiny máme vypůjčenou.
10. zář 2013 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, půjčují. Z třídního fondu pak učitelka dokoupí potřebné pracovní sešity - max. 2 na rok.
11. zář 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také nám ve škole půjčují pro děti učebnice, zdarma dostávají sešity, na některé pracovní sešity si ale musíme /po domluvě na třídní schůzce/ připlatit
11. zář 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás taky učebnice se půjčují, sešity a pracovní sešity, papíry se platí na konci předchozího roku
19. zář 2013 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás jen něco....sešity ne...kupujem anglinu+ sešit...češtinu literku zemák dejak to asi vše i tak to stálo 2300...jen anglina stála přes litr a zbytek po 170+ sešity mno....co dodat mužem být rádi že se neplatí školné":wink: jinak holka je v 9....a malej dle mého usudku a kontrakci poslední den v bříšku:slight_smile:*....
19. zář 2013 ve 12:53  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek