Školní aktovka, jakou doporučíte značku?

radulinka82
3. lis 2015

Maminky jakou mi doporučíte značku školní aktovky pro 1 třídu, kvalitní, a kterou určitě nekupovat? děkuji

kamila297
3. lis 2015

Topgal je super.

klarkaxxx
3. lis 2015

ja osobne jsem spokojena s Bagmasterem

krystalka
3. lis 2015

Synovi jsme kupovali loni do první třídy Emipo, má ji i letos a je pořád jako nová, stejně jako penál od stejné značky, jsme naprosto spokojení 🙂

verena
3. lis 2015

My máme Stil, je to česká značka a není v každém obchodě. Je i pro drobná dítka, patří mezi ty nejlehčí, mají ji v různých designech pro holky i kluky. Já jsem nechtěla žádný Disney motiv nebo tak, co se okouká (my máme auto "Offroad"). Jinak má asi nejširší škálu doplňků, co potřebují české děti - penál, kapsář, desky, desky na písmenka, zástěra na výtvarku, vak na cvičky, notýsky... Taky není tak drahá. Syn s ní jde už do druhé třídy, pořád je hezká, a to je syn absolutní hajdalák, učebnice má jak saláty. Pořád se mu líbí, ani ho nenapadlo chtít novou. Doufám, že ji bude mít ještě aspoň ve třetí třídě. Jo a do přední kapsy přesně sedne krabička na svačinu Smaska, která je taky perfektní, pojme např. rohlík, ovoce, actimel 🙂 http://skolni-batohy.heureka.cz/skolni-batoh-of...

kookinka
3. lis 2015

Dcera má aktovku zn. Herlitz. Ono asi bude nejlepší zajít někam do obchodu osahat, pro mě bylo důležité vybrat tašku co unese drobná holčička, aby se ji dobře otevírala a zavírala, dobře seděla na zádech...

veruska007
3. lis 2015

Máme Herlitz, jsem spokojená. Syn je hodně hubený, 122 cm/ sotva 19 kg. Málokterá aktovka mu sedla tak, aby se nehrbil (je dost rozdíl, když si dá dítě v obchodě na záda prázdnou aktovku a když ji pak nese do školy se všemi sešity, učebnicemi, půllitrovou láhví s pitím a třeba ještě tlustými notami do hudebky).
Jinak se mi moc nelíbí batohy (denně vodím syna do školy, takže tam mám přehlídku všemožných značek). Skoro všechny děti, co mají batohy, se pod nimi křiví a předklánějí. I když jde o kvalitní batohy, které by měly dobře sedět. Možná je to tím, že děti mají hodně věcí (a hlavně těžké pití) v předních kapsách a pak je to převažuje, takže to vyvažují hlavou dopředu.
Ale když to vidím, s jistotou vím, že i sourozenci budou mít první dva roky rozhodně aktovku.

zzuzinda
3. lis 2015

Adam do první třídy taky dostal Herlitr midi, má aktovku i letos, příští rok asi dosatane něco nového, aby se mu tam učení (a nezbytné pitominy, které musí s sebou nosit, proč, ví jen on 🙂 ). Byli jsme v obchodě, kde mají víc druhů aktovek a batohů, Adam si je zkoušel na bundu, na mikinu, s náplní i bez, skákal, běhal, chodil, rozepínal a zapínal a nakonec vybral, dostal peníze a sám si jí šel zaplatit a odnesl si jí hrdě domů 🙂

ivusenka
3. lis 2015

Emipo je česká kvalita.

alik26
3. lis 2015

My máme aktovku Herlitz, ještě jsem přemýšlela nad Emipem, ale Herlitz vyhrál, dcera je teď v první třídě. Určitě ne batohy.

kikimaruska
3. lis 2015

Herlitz a nyní má Belmil a je také skvělá.

mahulena
3. lis 2015

Ahoj holky, zajima me, zda aktovka emipo, herlitz nebo belmil ma 2 komory, nebo je ulozny prostor jen jeden velky neprepazeny prostor, plus nejaka kapsa na drobnosti?? Jinak syn ma 15,5 kg a 117 cm, budeme radi, kdyz to do skoly dotahne na cca 16 kg a od starsi dcery vim, jak tezka je skolni vybava 😠 , a to je dcera statna a spise vetsi nez jeji vrstevnici..., pro naseho pidizvika nevim, co vybrat.
Co si prosim myslite o tetohttp://www.e-prvnacek.cz/detail/5694540/skolni-... Nebo tahle, ale ta je pravejednokomorova...http://hartman-brasnarstvi.cz/2113,cz_bagmaster...
Diky

mandala
3. lis 2015

Měli jsme Topgal, všechno by bylo dobrý, kvalita opravdu perfektní, starší dcera nosila 4 roky a koupit nový batoh jsme museli jen proto, že by se jí tam nevešlo učení, a po těch 4 letech byla taška jak nová. Jediná nevýhoda byla, že taška byla dost těžká, a jelikož mám drobné holčiny, tak hodně učiva + těžká taška byl někdy opravdu problém. Do páté třídy jsme už koupli lehký studentský batoh ze Sportisima, nevím, jak hodně kvalitní bude, protože nebyl nijak drahý, ale kdybych chtěla investovat, tak bych určitě koupila od značky Bagmaster, prohlížela jsem si ho a měl dobře zorganizované kapsy, byl lehounký, krásný a co vím, tak by měl být i kvalitní. 😉

ruznoocko
2. pro 2015

já teď ještě koukám na školní batoh od cool.. je to sice v kategorii batohů, ale má to tuhé dno, vystužená záda i vršek přes zipy.. http://skolni-batohy.heureka.cz/skolni-batoh-co... maji spousty variant pro kluky i holčičky.. každý batoh obsahuje lahvičku na pití a sáček na přezůvky

darija06
14. srp 2020

Nevím jakou nekupovat, ale jakou koupit, tak u mě hraje hlavně roli to, aby byla aktovka ergonomiká a dobře zpracovaná ;)