• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Školní zákon. Kde si ho môžem prečítať?

19. června 2010 
Prosím Vás,poradíte mi,kde si možem prečítat nový školní zákon?
Ide mi konkrétne .o prijatie preškoláka do školky.
Ďakujem pekne :wink:
18. čer 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na MS som ho nenašla..
18. čer 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. čer 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. čer 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zabudla som napísať..prepáčte.ide mi o Český školní zákon
18. čer 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janula34 no joooo, noooo, to bylo z hlavy, když máme www.sbirka.cz tak jsem to šoupla do slovenčiny.... :wink: :wink:

takže nakonec nej bude www.zakonycr.cz :wink: :wink: :wink:
a do slovenštiny se už nepletu, ač jí mám ráda....a nepiš to do tématu Gramatické okénko, pls..... :wink: :wink: :wink: :wink:
18. čer 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berenika39 - že si to ty, Beri, urobim vynimku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
vďaka , děkuji:slight_smile:)
@janula34
18. čer 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
díy idem to preštudovat.
neviem rpáce čo moja dcéra je,alebo nieje predškolák od záři,kedže sa narodila v říjnu ..odvšadial počúvam,že ju už musia zobrat do školky..tak či to náhodou nieje fakt tak..díky. :slight_smile:
18. čer 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je daný,že když se dítě narodí na podzim,tak automaticky jde do školy o rok později,v tvém přépadě v šesti letech a osmi měsících.Takže předškolák z ní bude až za rok. :wink:
18. čer 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
bertica - no a kdy nastupuje tvoje dcera do školy? Ředitel musí vzít dítě do školky ten poslední rok před nástupem do školy.
Jestli jí teď v říjnu bude 5, tak je opravdu předškolák až za rok, jak píše ria :wink: protože do školy půjde až v necelých 7 letech
18. čer 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jabber,áno,dcéra má terz na podzim 5rokov.Ale práveže plánujeme,aby išla doš koly o rok skor,kedže už teraz vie čítat a píše,čaká nás návšteva PPP..tak uvidím podľa toho,čo povie psychologička.
nechápem..keby som ju chcela dať o rok skor do školy ako postupovať.
18. čer 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
bertica, já ani teda nevím, jestli je to vůbec možné, aby šlo dítě do školy dřív, než mu je 6 :sweat_smile: skoro bych řekla, že ne :unamused:
Ve stejné situaci jsou moje neteře, těm bude 6 v půlce září a jdou taky až o rok později :unamused: Taky už čtou, píšou, počítají, chytré jsou jak opice, ale nevezmou je a to jim to uteče o blbých 14 dní......
Vyřešili to tak, že je dali do školy do nulťáku
18. čer 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ted už může jít dítě v pěti letech do školy,když je na dost chytrý a i jinak zralý.Ale je fakt,že asi moc dětí to splnovat nebude a je to hodně nové,takže tady ty školkový záležitosti a ty právní věci kolem s tím ještě asi moc nepočítají.
18. čer 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ria - a jo, vidíš, je to tam, teď jsem na to koukala. V tom případě fakt nechápu, proč je teda nevzali, když zralé jsou ažaž :grinning:
bertica - je to paragraf 36, odstavec 3
18. čer 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dakujem
19. čer 2010 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek