Studentský pokoj, jakou barvu byste doporučili?

slunecnice875
26. říj 2015
Uživatel slunecnice875 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od slunecnice875.

sestra mého přítele chce předelat pokoj pro syna - školáka? jde do 9. třídy. jakou barvu by ste doporučili? mne se moc líbi oranžová s černou v takovéhle kombinaci, protože klasická modrá je už celkem out nemyslíte? 😢

ducik
26. říj 2015

@slunecnice875 no v tomhle věku uz spíš podle jeho preferencí nez podle názoru maminky, ne?

slunecnice875
autor
26. říj 2015
Uživatel slunecnice875 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od slunecnice875.

@ducik má to být překvapení zatím 😀 jenom uvažujou o vhodné kombinaci 🙂

evulina77
26. říj 2015

@slunecnice875 já jsem příznivce bílých stěn a spíš bych se vyřádila na doplňcích a obrázcích na stěně. Za mě je to hodně tmavé...

kamila297
26. říj 2015

snad si chlapec řekne sám, co mu vyhovuje, bez ohledu na to, co se líbí přítelkyni strejdy 😉

ducik
26. říj 2015

@slunecnice875 no i tak se to da zjistit.

veraga
26. říj 2015

Hodně záleží na tom, jak je místnost situovaná. Tvůj nápad je už tak dost tmavý, tak aby finále nevypadalo spíše jako kobka. A opravdu bych raději nedělala klukovi překvapení. Přece jen pokoj bude mít zařízený na dalších x let a měl by být podle jeho představ. Já bych rozhodně nebyla ráda, kdy mi někdo dělal takováhle překvápka. Když už na překvapení trváte, vymámila bych z něj alespoň nějak nenápadně, co by se mu líbilo.

krystalka
26. říj 2015

@slunecnice875 - tak u takhle velkého dítěte bych byla s tím překvapením asi opatrná 😉 , já i u našeho 7 letého překvapení dělám jenom v případě, že jsem si prakticky jistá, že se mu zrovna tohle bude líbit, jinak to radši vybíráme spolu....a hlavně u takové věci jako je nábytek bych to neriskovala....třeba mému synovi by bylo jedno, jestli je modrá "out", on třeba modrou miluje, tak by ji určitě chtěl....samozřejmě, že se snažím maličko korigovat, třeba tmavě modrý nábytek by fakt v pokojíčku mít nemohl, když ta místnost má sotva 9 m2 a ještě zkosenou stěnu, to by bylo jako kobka....ale kdyby měl veliký světlý pokoj, tak klidně 🙂 .
Takže když už překvapení, tak bych vzala něco barevně neutrálního a doladila to povlečením, závěsy, polštářky, koberečkem....zkrátka aby se to dalo za nějakou dobu snadno obměnit, až změní vkus....synovi jsme dělali pokojíček stejně - základ neutrální a měníme doplňky 🙂

krystalka
26. říj 2015

@ducik - přesně, já taky často nenápadně sonduju, co se synovi líbí za barvy a věci, když ho chci překvapit 🙂

suzina08
26. říj 2015

Ta kombinace na fotce je zajímavá, ale co se týká barvy pokoje, tak bych u deváťáka byla opatrná a radši zkusila zjistit, jaká barva se mu líbí. Radši udělat menší překvapení, než zvolit nějakou divočinu, která se nebude líbit 😉

slunecnice875
autor
30. říj 2015
Uživatel slunecnice875 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od slunecnice875.

Děkuji 🙂 Podala jsme návrhy dál 😉

marton
30. říj 2015

@slunecnice875 ahoj,netroufla bych si tak velkému klukovi připravit překvapení v podobě pokoje,do kterého nemá šanci zasáhnout.Předělávali jsme barák nedávno a každý z kluků si sám řekl v čem se cítí nejlépe.Jeden chtěl zdi bílé,druhý zelené.Do oranžové by nešel ani jeden.Já třeba v obýváku ano 🙂 .

kacca11
30. říj 2015

Prekvapeni v podobe rekonstrukci jsou podle me jedna z nejsilenejsich veci, co muzes nekomu udelat. To neni pro radost, ale pro vztek. Nekdo me timhle prekvapit, tak mu teda rozhodne nepodekuju. Copak ty bys byla rada, aby ti nekdo podle sveho vkusu zohavil bydleni?

Boze, nech ho, at si to vybere sam...