V 1. třídě k psychologovi...prý škaredě píše

kathule
20. únor 2012

dostala jsem v deníčku vzkaz s kontaktem, dcera prý škaredě píše tak jestli nemá nějakou poruchu...setkali jste se s tím? ☹

kathule
autor
21. únor 2012

@sisstin jj já se tomu nebráním, budu i ráda za prof. radu. Mě irituje přístup učitelky 🙄

sisstin
21. únor 2012

@kathule nj, tak to už je jedině asi na osobní konzultaci...nic jinýho se s tím asi dělat nedá... 😕

skurinka
21. bře 2012

@kathule -ja mam taky syna v prvni tride a muzu rict ze teda nekdy to ma zpraseny to pismo jako neco a z toho ma krasne napsany,vis co u nas kdyz to ma fakt skaredy tak jen proto ze zavodi se spolusedicim tak jetsli to treba neni ono...na vysetreni bych sla za to nic nedas...ale jen nechapu pred par mesicema byli nase deti ve skolkach a ted po nich chcou krasopis...strasny

haanhobe
22. bře 2012

Mě spíš zaráží jedna věc, a to že jsi dostala jen vzkaz v deníčku. Myslím si, že ze strany učitelky se mělo jednat o pozvání do školy a aby ti vysvětlila, z čeho usuzuje na nějakou poruchu. A pokud by měla podezření na poruchu psaní, tak stejně doporučení do poradny dává ony , vypisuje nějaké papíry.

kathule
autor
6. dub 2012

@haanhobe nevypisuje nic, dala mi kontakt na centrum které má naší školu na starosti a psala jsem jim email na objednání, trváto dlouho, odepsali mi až teď s datumem termínu

slundo
12. dub 2012

Přesně jak píše haanhobe....učitelka by ti měla vysvětlit proč má podezření na nějakou vadu. V první třídě škrábou všechny děti, moje sešity vypadaly úhledně vždy jen na začátku školního roku a pak to byl škrabopis 😀 Taky záleželo na předmětu -jestli mě bavil, můj sešit byl vzornej. Ale nikdy jsem žádnou poruchu neměla. Na druhou stranu učitelé mají nějakou praxi a tak tam zajděte a uvidíte. Kdyby se třeba nějaká porucha prokázala, je lepší o ní vědět hned od začátku 🙂