• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

V čem posíláte 1. školní den kluky do školy?

23. srpna 2013 
Klasika rifle-triko, nebo košile,kravata? :wink:
Čeká nás to za pár dní, tak přemýšlím, košili, kalhoty i kravatu má, ale říkám si jestli to není moc,aby nebyl za joudu :grinning:
22. srp 2013 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Muzu odpovedet i kdyz se me to jeste netyka? :wink: Nedavejte jim kravaty...pekny tricko, kalhoty a cisty botky!
22. srp 2013 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
já souhlasím s @jankadudova. Sice máme doma tříleťáka, ale kravatu bych mu nedala. Ono úplně stačí nějakou frajerskou košili a kalhoty a vypadá elegantně.
22. srp 2013 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Pěknou košili a kraťásky nebo rifle podle počasí :slight_smile: Žádný kornouty a jiné u nás neproběhly, nelíbí se mi to :slight_smile:
22. srp 2013 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Náš půjde podle počasí v riflích nebo tříčtvrťákách a k tomu bude mít lehkou košili s kr. rukávem (podobnou jako je tahle: http://www.oblecseznackove.cz/fotky23497/fotos/_vyr_491e-bound-chlapecka-kosile.jpg )
22. srp 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kravatu neeee :slight_smile:
23. srp 2013 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi hodně záleží na jakou školu jdete...určitě bych volila jednoduchost..Jeník měl rifle a polokošili...byla zima,tak měl ještě bundu...ale ani jedno dítko nemělo kravatu,to by asi už bylo moc.. :wink:
23. srp 2013 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám sice prvňačku holku, ale za 2roky půjde i Vojta, ale kravatu bych taky nedala, buď rifle a pěknou košili nebo tričko a mikinu kdyby bylo chladněji. :slight_smile:
23. srp 2013 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli se chcete svému dítěti za něco pomstít, tak mu dejte kravatu. :grinning: Děti dokážou být zlé, a první dojem je u nich rozhodující a když uvidí kravaťáka? :sweat_smile: :sweat_smile:
23. srp 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Rifle nebo kalhoty dle počasí a tričko :slight_smile:.
23. srp 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek