V čem posíláte 1. školní den kluky do školy?

kopretina82
22. srp 2013

Klasika rifle-triko, nebo košile,kravata? 😉
Čeká nás to za pár dní, tak přemýšlím, košili, kalhoty i kravatu má, ale říkám si jestli to není moc,aby nebyl za joudu 😀

jankadudova
22. srp 2013

Muzu odpovedet i kdyz se me to jeste netyka? 😉 Nedavejte jim kravaty...pekny tricko, kalhoty a cisty botky!

karminka
22. srp 2013

já souhlasím s @jankadudova. Sice máme doma tříleťáka, ale kravatu bych mu nedala. Ono úplně stačí nějakou frajerskou košili a kalhoty a vypadá elegantně.

paolin
22. srp 2013

Pěknou košili a kraťásky nebo rifle podle počasí 🙂 Žádný kornouty a jiné u nás neproběhly, nelíbí se mi to 🙂

petrajurinova
22. srp 2013

Náš půjde podle počasí v riflích nebo tříčtvrťákách a k tomu bude mít lehkou košili s kr. rukávem (podobnou jako je tahle: http://www.oblecseznackove.cz/fotky23497/fotos/... )

madulinka
23. srp 2013

Kravatu neeee 🙂

honzulka
23. srp 2013

asi hodně záleží na jakou školu jdete...určitě bych volila jednoduchost..Jeník měl rifle a polokošili...byla zima,tak měl ještě bundu...ale ani jedno dítko nemělo kravatu,to by asi už bylo moc.. 😉

jetynka
23. srp 2013

Já mám sice prvňačku holku, ale za 2roky půjde i Vojta, ale kravatu bych taky nedala, buď rifle a pěknou košili nebo tričko a mikinu kdyby bylo chladněji. 🙂

aja123
23. srp 2013

Jestli se chcete svému dítěti za něco pomstít, tak mu dejte kravatu. 😀 Děti dokážou být zlé, a první dojem je u nich rozhodující a když uvidí kravaťáka? 😅 😅

marton
23. srp 2013

Rifle nebo kalhoty dle počasí a tričko 🙂.