V kolik začíná vyučování na základní škole?

kapulet
6. srp 2011

Ahoj, potřebuji radu, v kolik hodin začíná vyučování na ZŠ? Naše nejstarší jde do první třídy a na webovky naší školy se nedostanu asi je obnovují. Chtěla bych pozvolna připravovat dětičky na ranní stávání, a vůbec rituály kolem odchodu z domova. Oni totiž docela rádi spinkají a já s nima 😀

hojda
6. srp 2011

Tak to se obávám, že si může každá škola určit sama. Mě docela překvapilo, že synovec a neteř začínají už v půl osmé!!!

marhulinka
6. srp 2011

Vyučování začíná většinou v 8h 😉

kami1984
6. srp 2011

Souhlas s Hojdou,kazda skola si zo upravuje sama, napr. kvuli autob.spojeni atd. nam se to behem dochazky zmenilo asi 4x...

benjik
6. srp 2011

Většinou v osm,až budou starší tak i v 7 a některé školy,co přejali západní způsoby v devět.

coxa
7. srp 2011

U nás většina škol v osm, ale některé už od 7.45

andrissek
7. srp 2011

U nás se začíná v 8.10 a ted od 3 třídy některé dny od 7h.

babulinkab
7. srp 2011

u nás v osm, kamarádku mám z vesnice, tam začínají v sedm

eloana
7. srp 2011

v 8 vetsinou.... nejake seminare pro starsi deti byvaly od 7

anatanka
7. srp 2011

Co se tyka statnich zakladnich skol ve mestech, tak v naproste vetsine v 8 hod.

Jak ctu prispevky nade mnou, tak nekde dokonce i driv... 😝 Cesi proste radi vstavaj... Ja bych byla pro se v tomto smeru priklonit k zapadu (nebo k jihu).

lumixii
7. srp 2011

U nás začíná škola od 8 hodin, ale v první třídě měl malej 2 dny v týdnu kdy měl až od 8:50

hansed
7. srp 2011

Ahoj, když jsem učila, tak jsme začínali v 7,30 kvůli autobusům, škola je na vesnici...autobusy přijížděly v 7 a odpoledne jezdili už v 13 h, tak se muselo vyučování přizpůsobit...
Většina škol, kde jsem měla praxi, začínala v 8 h, jsou i školy, co začínají v 8,30 ...
Neznáš někoho, jehož děti na tu školu chodí?? Ti by mohli poradit 😉 v současné době je to opravdu tak, že každá škola si začátek vyučování může určit podle sebe 😉

niki2
7. srp 2011

Taky budeme mit prvnacka a docela se toho desim, sok to bude predevsim pro maminku 😀

Jinak vyucovani zacina v 8,00, skola se otevira v 7,40 a druzina funguje od 6,30.

Zkus si do te skoly zavolat, ja byla prekvapena, ze i ted tam nekdo je, zrovna v patek jsem resila neco kvuli platbe stravneho.

andy80
7. srp 2011

U nás začíná škola v 7:50, nechápu smysl této otázky, protože v každé škole je to jinak, my jsme měli před prázdninami ve škole schůzku s třídní učitelkou a od ní jsme se všechno dozvěděli.

kalo
9. srp 2011

Není lepší se zeptat ve škole, do které bude chodit?? 😉 😉

kammka
9. srp 2011

holky, proč šok?? vaše děti nechodily do školky????
jinak můj muž učí a u nich začínají ranním zpíváním v 8:30, pak si třídní rozeberou "svoje" děti a jdou do tříd.
je to církevní škola.
ale nevím, čím si kapulet pomůže, když se tu ptá nás, v jejich škole to opravdu může být klidně každý den v týdnu jinak

rennu
9. srp 2011

Co škola, to může být jiný začátek, já jsem učila na ZŠ a začínalo se v 7,55.

brusinka.pusinka
9. srp 2011

u nás v 8 hodin a jinak druhý stupeň má i na 7 hodin a tak samo gymnazisté...... školky to mají jinak klidně od 6 hodin 😉

yma12
15. srp 2011

naše škola začíná škola v 8, ale jsou tu i školy které začínají v 7,30. Každá škola to má jinak. Pokud se nadostaneš na internetové stránky školy, tak určitě budou mít nějaké pokyny ( tak týden před začátkem školního roku) na dveřích u vchodu do školy pro rodiče prvňáků. 😉

elastiq
13. srp 2013

U nás máme dvě základní školy, velká klasická začíná v 7.50hod., menší církevní škola má vyučování od 8.15hod.