Vyhrajte 400 Kč – Využíváte mobilní aplikace?

bara_itesco
22. zář 2015

Moderní technologie spoustu činností usnadňují, urychlují a zpřístupňují je odkudkoli. To platí i o mobilních aplikacích. Využíváte je? Jaké činnosti vám usnadňují? Mohou pomoct i v domácnosti? A zkusily jste už naši aplikaci Tesco Potraviny on-line? Podělte se s námi do čtvrtka 24. 9. do 9:00 o své zkušenosti s využitím aplikací. Jednu z vás odměníme slevovým e-kupónem na nákup prostřednictvím Tesco Potraviny on-line v hodnotě 400 Kč.

A jaké výhody přináší mobilní aplikace Tesco Potraviny on-line? Nakoupíte kdykoli a odkudkoli, třeba během procházky s kočárkem. Můžete si postupně přidávat zboží do svého nákupního košíku nebo seznamu a nákup můžete s manželem plánovat společně. Dokonce lze naskenovat kód výrobku, který vám právě došel, a hned ho dokoupit. Podívejte se na naše video, jak je to jednoduché! 🙂 http://www.itesco.cz/cs/ostatni-sluzby/mobilni-...

ammmi
22. zář 2015

Používáme appku itesca 🙂 chlap ji má v mobilu a já v tabletu, protože pc nemáme. Je super! Postupně přihazuju do košíku, jak mě napadne, co je potřeba. Rychlá, přehledná. Jen zlobí záložka "Oblíbené", aplikace se vypne, ale to může být tabletem. Skenování moc nevyužíváme.
A je super, že se nákupní košík dá upravovat ve víc zařízeních najednou, za to fakt palec nahoru.
Jinak díky té nepřítomnosti pc používáme aplikace na všechno, ale to by byl tady příspěvek na mnohem víc řádků 😀

prumyslovacka
22. zář 2015

Využívám více aplikací, nejoblíbenější je itesco, tescoclubcard a mobilní bankovnictví 🙂

monunkaaa
22. zář 2015

Využíváme s manželem oba aplikaci whatsap, je to parádní. Posílám manželovi do práce fotky naší berušky, což mu vždycky zvedne náladu 🙂
A chystám se vyzkoušet itesco..

mimi1004
22. zář 2015

Mám v mobilu stažených spoustu aplikací, nejvíce využívám whatsapp a mobilní bankovnictví. Appku Tesca ještě nemám, ale juknu se na ni 🙂

ducik
22. zář 2015

Appku tesca vyuzivam pravidelne, kazdy tyden, jsem s ni moc spokojena. Když je nějaká vadna aktualizace, většinou chybu rychle odstraní.
Jinak používám také WhatsApp a Skype na komunikaci, aa pak takové ty prakticke, jako mapy, navigaci, jízdní řády, počasí. Endomondo na sledování tras, kaloricke tabulky na evidenci jídelníčku, zajímavá je softwarová chuvicka Dormi, díky ní jsme ještě elektronickou chuvu nemuseli pořídit. Místo u mě má i aplikace s batolecimi hrami a Pinterest na vyhledávání různých hobby věcí (vaření, šití, hackovani) dle obrázků.

prumyslovacka
22. zář 2015

+MK, KUPI, aukro, mhdroid a whatsup samozřejmě, jsem ve spojení ihned s těmi nejbližšími....

tria002
22. zář 2015

Aplikace kupi, itesco- na nakupy
Servis24- platby
Facebook a whatsApp- komunikace a prateli
Mapy, tv program.. Upravy fotek..
Aladin,meteoradar- pocasi..
Hudebni prehravac, ten vyuzivam moooc

Zjistuju,ze jich mam vazne hodne. A hodne je vyuzivam. Jestli ja nejsem trosku lina..

verkaunka
22. zář 2015

Zdravím, mám nový mobil a postupně přidávám aplikace... whatsApp mám moc ráda, kazdodenní komunikace s přáteli, kolegyněmi z práce... pak užitečné na orientaci jsou mapy, AccuWeather - úžasná aplikace a hlavně spolehlivá, prográmek na úpravu fotek,
nově mám itesco a musím říci, že mě to baví, pořád si s tím hraju, jako by to byla hra.... 😀. prostě super věc 🙂

benjik
22. zář 2015

My máme Tesco Clubcard aplikací.Je super znát přehled bodů. A mit prehled o slevovych kuponech.Pak Facebook,Mobilní banku atd.

bara_itesco
autor
23. zář 2015

@monunkaaa To je opravdu krásné využití mobilní aplikace! 🙂 Tak snad se vám bude líbit a hlavně hodit i naše aplikace!

bara_itesco
autor
23. zář 2015

@ammmi Jsme moc rádi, že jste s naší aplikací spokojení a využíváte ji pravidelně! Pokud chcete, napište mi více podrobností k tomu problému se záložkou Oblíbené do soukromé zprávy a já se zeptám kolegů, čím by to mohlo být.

bara_itesco
autor
23. zář 2015

@verkaunka Moc ráda slyším, že je naše aplikace nejen užitečná, ale že vás i baví! 🙂

beruzska
23. zář 2015

Zatím nevyužívám, jelikož nemám chytrý telefon ☹ , ale snad mi ho letos Ježíšek nadělí 😀

sanchezova
23. zář 2015

Ja objednavam pouze z mobilniho telefonu a tabletu. Je to boziiii aplikace 🙂

bara_itesco
autor
23. zář 2015

Jsme opravdu rádi, že mezi mobilními aplikacemi, které hodně využíváte, je i ta naše Tesco Potraviny on-line a také Tesco Clubcard. Díky ní máte stále u sebe nejen svou Clubcard, ale i všechny platné slevové kupóny a poukázky a navíc aktuální přehled o svých bodech. Pokud jste ji ještě nezkoušely, vřele doporučuji! Všechny naše aplikace si můžete stáhnout na http://www.itesco.cz/cs/ostatni-sluzby/mobilni-...

A chystáte-li se poprvé využít nejen naši aplikaci, ale také službu Tesco Potraviny on-line, mám pro vás ještě náš speciální slevový e-kupón na první nákup. Pro dnešní den se s vámi loučím a přeji krásný večer! 🙂

bara_itesco
autor
25. zář 2015

Děkujeme za všechny vaše tipy na mobilní aplikace a jejich využití! Slevový e-kupón na 400 Kč od nás za svůj pěkný tip získává @monunkaaa . Milá výherkyně, napište mi prosím do soukromé zprávy svou e-mailovou adresu.

Všem přeji pěkný večer, a pokud byste si s námi chtěly ještě zasoutěžit, až do neděle se můžete zapojit do našich dvou velkých soutěží!

2. velká týdenní soutěž: https://www.modrykonik.cz/forum/dny-s-tesco-potraviny-on-line/2-velka-tydenni-soutez-o-2-000-kc-2/
Velká dvoutýdenní soutěž pro naše zákaznice: https://www.modrykonik.cz/forum/dny-s-tesco-potraviny-on-line/velka-dvoutydenni-soutez-o-2000-kc-pro-nase-zakaznice/

monunkaaa
26. zář 2015

@bara_itesco Juuuu, děkuji 🙂