ZŠ J. Gočára, učitelky Hinduliaková, Ptáčková, Šrůtová. Máte s nimi nějaké zkušenosti?

kalendar12
24. únor 2022

Máte s těmito učitelkami nějaké zkušenosti? Můžete mi napsat pozitivní i negativní zkušenosti. Díky moc!

mamikry
25. únor 2022

@kalendar12 Zkusenost s nimi bohuzel nemam, ale syn je letos na Gocarce prvni rok a zatim jsme moc spokojeni. Samozrejme je to o lidech a o tom, jaky je kolektiv. Nad Bezrucovou jsme uvazovali taky, ale dostala jsem na ni negativni reference + Gocara mame kousicek. Uvidime asi az pozdeji, zda to byla dobra volba.

luucia
25. únor 2022

Dcery chodí do Bezručky a nemůžu si na nic stěžovat. Jedna chodí do 4. a druhá už do 8. a nebyl nikdy žádný problém. Já naopak neslyšela na Gočárovku nic moc dobrýho.

kalendar12
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
zuzkasim
25. únor 2022

@kalendar12 Hele, každé dítě je jiné, nikdo si nemůže sednout s každým. Jděte se podívat na den otevřených dveří, ty se na ZŠ normálně plánují. A teda promiň, ale veřejně tady propírat konkrétní učitelky jménama... nepřijde mi to ideální nápad.

victress
25. únor 2022

@zuzkasim v době covidu žádné Dny otevřených dveří nebyly a nejsou, i zápisy probíhají online, letos možná už ne, ale žádné couračky třetích osob na školách neprobíhají...

zuzkasim
25. únor 2022

@victress Základní školy dny otevřených dveří nyní připravují, teď 2 roky nebyly, ale letos se s nimi prozatím počítá (situace se samozřejmě změnit může). Uvidíme, jak budou zápisy, prozatím se ministerstvo nevyjádřilo.

drakenn
26. únor 2022

Takové veřejné propírání někoho! Lidi už nemají soudnost!

victress
26. únor 2022

všude je něco, dobré učitelky, blbí spolužáci nebo dobří spolužáci, blbá ředitelka atd.....nebo blbí učitelé, blbí spolužáci, blbý ředitel...

zelenaesmolda
26. únor 2022

@drakenn
no,hlavne si autorka zrusila ucet na MK