Topení na elektřinu nebo plyn. Co byste poradili?

karolina867
14. srp 2019
Uživatel karolina867 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od karolina867.

Ahoj holky, do teď jsme bydleli v pronájmu, ale chceme s rodinkou do vlastního. Hledáme proto byt a přemýšlíme, jestli chtít topení na plyn nebo na elekřinu. Co myslíte? Slyšela jsem, že plynový topení místnost moc nevytopí, ale nevim. Není elektřina drahá?

Moc děkuju předem za všechny rady😉❤️

martt
14. srp 2019

@karolina867 My jsme měli ve starým bytě plyn a normálně nám celý byt krasne vytopil i když jsme měli starý okna, kterými táhlo. Ted mame svůj nový byt, kde máme ústřední topení a také jsme s ním spokojeni.

baskervile
14. srp 2019

Vždycky jsme měli plyn.Vytopí dobře a je s ním topení levnější

karolina867
autor
30. srp 2019
Uživatel karolina867 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od karolina867.

Díky moc za odpovědi. A od koho jste měli plyn? Slyšela jsem, že ČEZ má fakt dobrý ceny. Co myslíte?

kometkak
1. čer 2020

Já kdybych stavěla, tak si dám rozhodně jen el. a k tomu nějaké krbové kamna na dřevo. Plyn ani za nic. Máme teď el. v bytě a platíme podstatně méně, než byty pod námi, co mají i plyn. Pokud máš jen el. máš poloviční cenový tarif. Neplatíš pronájem plynoměru. A k tomu mi plyn přijdě určitě nebezpečnější.. Další revize atd..