Vícegenerační dům. Kde hledat ke koupit?

veroniquecz
3. čer 2022

Holky prosím o radu, kde hledat vícegenerační bydlení ke koupi? Oslovit RK? Facebook? Místní fóra? Hledám už pár měsíců a porad nic pořádného 😓

plamenek
3. čer 2022

možná na bezrealitky.cz

cilkat
3. čer 2022

"pár měsíců" je dobrá doba... Pokud máte přesnou představu, klidně bych ty realitky oslovila... ale baráčky dělaný jako dvougenerační se poslední dobou moc nestaví a ještě méně prodávají - častější jsou domy s byty různých velikostí... pak jde o koupi dvou samostaných bytů v jednom projektu a má smysl koukat i na projekty novostaveb...

vhanka
3. čer 2022

Určitě Sreality a realitky. O vícegenerační domy je velký zájem poslední dobou.

radkazenklava
3. čer 2022

@veroniquecz hledali jsme bydlení skoro 3 roky...oslovili jsme známé, FB, i realitku...sledovali jsme inzertní servery...nakonec jsme našli inzerát sami...ozvali jsme se...byli jsme první..RK nám nabízela často nemovitosti o které jsme nestali...buď stavem,velikostí, lokalitou. Objeli jsme hodně prohlídek, už jsme mysleli že to nevyjde nikdy, najednou se objevily 2 nemovitosti během 2 dnů 😊 Snad brzo najdete co hledáte...

nazka
3. čer 2022

@veroniquecz ještě je dobře dat/dívat se po inzerátech v místních novinách. Tak jsem vždy našla bydlení já

veroniquecz
autor
4. čer 2022

@vhanka tam prave nic 😓

veroniquecz
autor
4. čer 2022

@nazka hledáme 300 km od nás, ale zkusím nějaké on-line vydání, díky.

veroniquecz
autor
4. čer 2022

@cilkat jj přesně to potřebujeme, jeden dům, aby v něm byly dvě bytové jednotky. Už jsem jeden ideální před rokem objevila, ale utekl mi 😓😓

veroniquecz
autor
4. čer 2022

@vhanka jinak vím, ze je zájem z ekonomického hlediska, my to musíme řešit z rodinného hlediska, potřebujeme sestehovat všechny dohromady 🤷🏻‍♀️

veroniquecz
autor
4. čer 2022

@radkazenklava moc děkuji 🫶 mohu vědět kde jste inzerát nakonec našli?

veroniquecz
autor
4. čer 2022

@radkazenklava a u té realitky - to jste zadali poptávku a oni vám posílali nabídky?

radkazenklava
4. čer 2022

@veroniquecz našli jsme na srealitach..koukali jsme kazdy den,na nové inzeráty...a ano měli jsme u realitky (M&M reality) zadanou poptavku, jaký dum hledáme a lokalitu a +- cenu...oni nám pak volali a posílali nabídky a domlouvali prohlídku domu...ikdyz někdy se nám snažili vnutit dům který byl mimo naše požadavky, přemlouvali nás ať se tam zastavine kouknout a vždy to byla ztráta času. ..zase chápu, že chtěli prodat...

vhanka
4. čer 2022

@veroniquecz já jsem z Prostějova a taky občas mrknu na nabídku a ve Vrahovicích se prodávalo už několik,tady po okolí bych řekla,že se ty velký domy dost prodávají

vhanka
4. čer 2022

@veroniquecz běžně se volá do rk a dá poptávka.hlidaji to za vás. Můžu říct z vlastní zkušenosti. Jen u vás okruh 300 km chce mít asi víc realitek takhle domluvených

veroniquecz
autor
4. čer 2022

@vhanka napsala jsem to špatně, jsme teď na místě A a budeme se stěhovat na místo B, což je 300 km daleko, takže emuzu hledat v místních novinách, jak psal někdo vys.