Jak dvouletý syn přechytračil toho čtyřletého

pccolor
16. črc 2013

Mám dva kluky kteří jsou od sebe dva roky. Oba jsou velcí, ale ten mladší je megavelký a už od asi 18ti měsíců váží 20 kg, což je stejně jako má nyní ten čtyřletý.
Dnes jsme byly na hřišti a Vojta ( mladší ) si přivedl Matěje (starší) na houpačky. Jelikož váží oba naprosto stejně, tak když se oba posadí hned k madlu tak jsou prostě vodorovně a ani jeden nedosáhnou na ze 🙂
tak jsem je tam chvíli nechal, starší se začínal vztekat a Vojta zjistil, že když posune zadek kousek dozadu tak jde dolů a když natáhne nohy dopředu tak jde zase nahoru.
Dopadlo to tak, že Matěj tam vysel a Vojta se houpal tak aby brácha nikdy nedosáhl na zem. Byl to božskej pohled, jen škoda že jsem to neměl čím natočit 🙂

milada2
16. črc 2013

Tak to je sikulka! Ale co by tu melo probihat za diskuzi? Neni moc na co reagovat, zadny dotaz nebo tema... Nebylo by lepsi
to napsat do kratke zpravy ve svem fotoblogu? 😉
@pccolor

milada2
16. črc 2013

A jinak teda mate muj mega obdiv, ze jste na rodicovsky s detma a k tomu jeste pracujete. Smekam 😉

pccolor
autor
16. črc 2013

sorry su tu novej a o nějakým fotoblogu nic nevím. Jen mě to strašně rozesmálo a musel jsem se s někým podělit. Žena je furt v práci, nebo spí a tak se nemám kde vykecat.

milada2
16. črc 2013

@pccolor Jasně, to chápu 😉 Je to fakt prča... Takovéhle věci se právě píšou do fotoblogu. Úplně nahoře na stránce najdete odkaz Můj fotoblog. Do něj můžete psát zprávy, dávat fotky atd. A ještě jedna technická 😉 Kdyzr někomu odepisujete, je fajn to udělat přes odkaz Odpovědět, protože pak se tomu druhému ukáže upozornění 😉 Přeju fajn pokec a odreagování na koníkovi a hodně dalších vtipných zážitků s dětma 😉