Sourozenecký kočárek pro děti s rozdílem 21 měsíců

onet
23. črc 2019

Ahoj,
ráda bych se zeptala, jestli se vyplatí kupovat sourozenecký kočárek, pokud bude mezi dětmi rozdíl cca 21 měsíců (rok a třičtvrtě)?
Případně, jak takovou situaci řešit?
Děkuji za případné sdílení zkušeností 🙂

kata267
23. črc 2019

@onet mam deti 17m od sebe a sourozenecky jsem porizovala, neumim si predstavit ze bych fungovala bez nej...I ted ho porad pouzivam kdyz potrebuju nekam dojit (jedna jde vpravo, druha vlevo, zastavuji se u kazdyho sutru a kvetinky 🙈😀) a holky maji 3r a 1,5r, mam easywalker duo

kata267
23. črc 2019

@onet taky zalezi jestli starsi rad hodne chodi, pripadne jestli by akceptoval ten skate za kocar? A hlavne jestli treba spi v kocarku? (Tak jsem to treba mela ja, potrebovala jsem kocar hlavne na odpoledni spani)

bajjunka
23. črc 2019

Synové jsou od sebe 23m, uvažovala jsem nad tím, nakonec ale nepořizovala. Rodila jsem v listopadu, takže se první půl rok velké výlety nekonaly kvůli zimy, do města jsem s němi sama nejezdila, když už s druhým dospělým. Bydlet ale ve městě a ne na vesnici, určitě bych ho pořídila.

jane46
23. črc 2019

U nas rozdil 19 mesicu (ted 3 a 1,5) a neporizovali jsme. Bydlime na vesnici, starsi uz co zacal chodit behal vsude sam. Nikam tady nechvatame a spi po o doma. Vylety atd bud i s tatou nebo jsem si brala nositko.

fandysek_1
23. črc 2019

@onet pokud můžeš porid si alespoň nějaký z bazaru. Já mám děti rok od sebe a ani teď, když je malému 21 měsíců nelituji. Rád se sveze, na výletě se vyspinka. Můžeme vyletovat bez omezení. Pro mě konkrétně velká pomoc. Taky mám easy walker.

j.a.n.i
24. črc 2019

Mela jsem rozdil 25 mesicu a dvojak jsem vyuzivala 2 roky...

tarja1987
24. črc 2019

@onet já mám rozdíl 22m a neporizovala jsem ho.starší byl bez kočárku od 20/21m.od te doby se uz v kocare nesvezl.bud potom jezdil na odrazedle, nebo chodil pěšky.vždycky jsme vycházeli o něco dřív a vše v pohodě ✌

jahodnice
24. črc 2019

@onet mám děti s rozdílem 18 měsíců a bez sourozeneckého kočáru bych to nedala. Používala jsem ho cca do 3 let té starší a protože šel upravit na kočár pro jedno dítě, tak jsem používala celkem asi dva roky. Za mě super investice

jirovapa
24. črc 2019

@onet taky jsem řešila, prckové budou od sebe 22.měsíců a nakonec jsme vybrali kočárek Nuna. Bydlíme ve městě a jezdíme na víkendy na chalupu a nedokážu si představit jít na nákup nebo k lékaři bez kočárku, aby si starší mohla v případě únavy sednout. 🙂 Jedná se o dvoupatrový kočárek, který pak jde použít jako klasický kočárek. Takže až se starší víc rozchodí (nebo nepůjdeme nikam daleko), tak jen odendám sportovní verzi a budu mít klasický kočárek s hlubokou korbou a nebudu jezdit s dvojkočárkem.

henky88
24. črc 2019

@jirovapa super volba, využíváme ho cca půl roku a jsme rádi, že jsme do něj sli

henky88
24. črc 2019

Věkový rozdíl 13 měsíců a bez dvojkocaru by to fakt nešlo. U rozdílu 21 měsíců už bych asi neporizovala. Záleží hlavně na starším dítěti