Multi-Mam Compresses: Vyzkoušej, vyfoť a vyhrej!

7. říj 2013
Soutěž skončila
Proto se do ní nedá zapojit. Podívej se na probíhajíci soutěže.

Soutěž o balíčky Multi-Mam (sada přípravků pro kojení bez bolesti) a bezdotykový teploměr.

Milé maminky,

připravili jsme pro vás zajímavou akci, ve které můžete vyzkoušet novinku: Multi-Mam Compresses -Bio-aktivní nelepivé náplasti pro intenzivní péči o bradavky pro kojící matky a zároveň soutěžit o bezdotykové teploměry. Dvaceti z vás pošleme domů na vyzkoušení produkt Multi-Mam Compresses. Během několika dní se s ním seznámíte, vyzkoušíte jej na sobě a vytvoříte fotografii výrobku a vašeho miminka.

1. Do soutěžního fóra s názvem „ Multi-Mam Compresses: Vyzkoušej, vyfoť a vyhrej!“ (tyz. sem) nám napište, proč bychom na testování měli vybrat právě vás.
Vaše odpovědi můžete do soutěžního fóra zapisovat od 7.10. 2013 od 8:00 hod. do 17.10.2013 do 24:00 hod.
2. Poté zástupci společnosti Alfamedica s.r.o. vyberou dvacet z vás, kteří budou zapojeni do akce.
Na soutěžním fóru s názvem „ Multi-Mam Compresses: Vyzkoušej, vyfoť a vyhrej!“ dne 18.10. do 18:00 zveřejníme vybrané maminky a zárověň jim pošleme interní poštou zprávu.
Nejpozději ve středu 23.10. obdržíte k vám domů 1 balení náplastí Multi-Mam Compresses na vyzkoušení.

Co bude vaší úlohou dále?

1. Seznámit se co nejlépe s produktem Multi-Mam Compresses, otestovat ho na sobě.
2. Vyfoťte svoje dítě spolu s produktem Multi-Mam Compresses.
3. Od 29.10. do 3.11. na soutěžním fóru s názvem „ Multi-Mam Compresses: Vyzkoušej, vyfoť a vyhrej!“ vyvolené maminky zveřejní fotografii a napíší nám své zkušenosti a postřehy s produktem.
4. Během dne 4.11. vyhodnotíme nejkreativnější text a fotografii.
Dne 5.11. do půlnoci zástupci společnosti Alfamedica s.r.o. tři výherkyně. Získají balíček v hodnotě 1.200,-Kč, který obsahuje vše potřebné k bezbolestnému kojení (Multi-Mam Compresses, Multi-Mam Lanolin a Multi-Mam Balm) a bezdotykový teploměr.
Výherkyně budou vypsané v soutěžním fóru a zašleme jim zprávu interní poštou. Balíček bude výherkyním zaslaný do 10 dní od vyhlášení výsledků.

acnaj
7. říj 2013

Protože miluji kojení a stále hledám způsoby jak si je ještě více zpříjemnit🙂

jennyska
7. říj 2013

Protože ten náš papkoš má velmi rád mateřské mlíčko, dopřává si ho i 10x za den, a tak je mi milou povinností o své tělo o to více pečovat 🙂

bobina79
9. říj 2013

Vybrat byste mě měli proto, že jsem si vyzkoušela Multi mam balm a je skvělý. A můj syn si pak v klidu pochutnává na dobrém, vždy správně připraveném mlíčku. Předevčírem jsem si ho objednala v lékárně a čekám až přijde.

prdecek
9. říj 2013

Vybrat byste mohli mě 🙂 Synovi bude 11 měsíců a stále kojím, ale už má zuby a kouše mě do bradavek, tak bych jim mohla dopřát lepší péči.

ivankao
10. říj 2013

V porodnici jsem dostala letáček o tomto výrobku, ale nějak jsem tomu nevěnovala pozornost a zařadila ho k ostatním propagačním materiálům, kterých jsme dostávali všude mnoho. Od chvíle, co se náš synáček poprvé přisál s kojením trochu bojujeme. Né, že by nám to nešlo, malej pije jako oteklý 😀 a nejhorší je, že mně příjde že pořád, možná to tak opravdu je, ale já zažívám docela muka při každém kojení. Bradavky mám bolavé a vyzkoušela jsem už spoustu přípravků z lékárny, jako Bepanthen, Purelan a jiné, i přes domácí babské rady jako sádlo. Nic, stále je to stejné. Technikou kojení to nebude, malý se přisává pěkně. No a při hledání informací ve výše zmíněné hromadě materiálů se mi do rukou dostal znovu váš letáček. Kéž by na mě fungoval, chci malému dopřát mateřské mlíčko co nejdýl, ale při kojení občas vyhrožuju, že půjde na sunar 😀 . Když nás vyberete, třeba nebude muset.

regresa
10. říj 2013

protože to moje nenajedený sluníčko se umí někdy přisát tak kvalitně, že jí (teď už jen v duchu, když už spoustě věcí rozumí) často vyhrožuju Nutrilonem 🙂 kojit přestat nechci, ale moje prsa volají po pravým opaku

baseema
11. říj 2013

Kojení je to nejkrásnější, synovi je 7měsíců takže už je takový neposedný a když kojím tak je to jen a jen naše společná chvilka. Ráda přenechám péči o bradavky nálepkám a třeba je vyměníme za různé krémy a masti, které jsou jinak potřeba.

trule
11. říj 2013

Naše malá si svůj život bez kojení nedovede představit a protože už má zoubky a občas kousne, je potřeba bradavky mazat a pečovat o ně, Váš výrobek by mohl být snadné řešení, uvidíme...

twoangels
11. říj 2013

Dobry den, dceru jsem kojila 26mesicu a syna zatim 12 a pul mesice 🙂 takze mam jeste vic jak rok kojeni pred sebou, na prsa pouzivam vyrobky vyhradne jedne znacky, protoze jsem na zacatku kojeni mela problemy s infekci i mastitidu, takze pro svoje prsa se 'spokojim jen s tim nejlepsim' Proto bych chtela vyzkouset vas vyrobek, kojeni je totiz to nejkrasnejsi obdobi v zivote zeny a ja si ho uzivam 🙂

kalkulantka
11. říj 2013

Ráda bych Váš produkt vyzkoušela, protože dceru kojím a ráda bych ji kojila i nadále. Brzy nás čekají zoubky a tak abych věděla, jaký produkt zvolit při léčení bolavých bradavek - krémy mi totiž na začátku kojení moc nepomohly...

nanetka89
12. říj 2013

Dobrý den, Váš výrobek bych určitě ráda vyzkoušela, náš malý princ miluje kojení a zrovna se naučil pořádně kousat. Zatím používám jen mastičky, které mi nejsou moc příjemné, proto bych chtěla zkusit změnu.

lucikita13
15. říj 2013

Vyberte určitě mě 🙂 syna stále kojím a nejspíš ještě dlouho budu, protože je to náš malý "závislák" a bez toho prostě neusne :D takže bradavky dostávají pěkně zabrat, ale co bych pro něj neudělala a hlavně s Ondráškem mooooc rádi soutěžíme 😎

pexinka81
16. říj 2013

Kdo při kojeni, hlavně v začátcích několikrát tem našim ratolestem nevyhrozoval nutrilonem 🙂 . . .i já nejsem vyjimkou a to rovnou dvojnásobnou - nakrmit dvojcatka je náročné - někdy mi přijde že celý den i noc a to už 12týdnů nedělám nic jiného než kojim a odsavam odsavackou a dokrmuji, protože miminka jsou trochu lenivejsi a sami si vše nevytahnou. . .takže zvýšená kojící náročnost si vyžaduje i dvojitou péči o prsa🙂 . .lanolin už doma mám - naplasti - pokud budu vybrána ráda vyzkouším 🙂 . . .petra, jirik a anežka 12týdnů

sonka.77
18. říj 2013

Mám pětidenní miminko a ještě před dvěma dny jsem myslela, že mi bolestí uhoří bradavky a každého dalšího kojení se děsila. V porodnici mi dali vzoreček Multi-mam Compresses na vyzkoušení a to bylo vysvobození. Bradavky se hodně zklidnily a můžu pokračovat s kojením. Takže do soutěže se nehlásím, už mám vyzkoušeno a u mě se náplasti moc moc osvědčily.

merlini
18. říj 2013

První týdny kojení pro mě byly velmi náročné. Synáček měl obrovskou sílu, proto každé přisátí bylo i teď někdy bývá hodně bolestivé. Bohužel jsme na trhu našli pouze jeden produkt, který mi dokázal od bolesti ulevit..., i když to nebylo hned. Vybrat byste měli právě nás, protože jsem si jistá, že pokud Váš produkt bude přesně takový, jaký ho prezentujete, dokážeme ho náležitě ocenit! 🙂

baseema
24. říj 2013

zdravím, už se posílali balíčky na vyzkoušení?

soutez
autorModerátor
24. říj 2013

@baseema

Hezký den, milé maminky,

děkujeme, že jste se zúčastnily soutěže o testování nových produktů. Dnes mě klientka informavala, že se jí bohužel zdržela dodávka zboží a tudíž vám nemohla balíčky naposlat včas. Z tohoto důvodu jsme vás chtěli požádat o trpělivost. Balíčky by měly odejít z pošty, první třídou následující pondělí 28.11.

S ohledem na tuto změnu jsme museli opravit postup, a to následovně:

Nejpozději ve středu 23.10. obdržíte k vám domů 1 balení náplastí Multi-Mam Compresses na vyzkoušení.

Co bude vaší úlohou dále?

1. Seznámit se co nejlépe s produktem Multi-Mam Compresses, otestovat ho na sobě.
2. Vyfoťte svoje dítě spolu s produktem Multi-Mam Compresses.
3. Od 11.11. do 17.11. na soutěžním fóru s názvem „ Multi-Mam Compresses: Vyzkoušej, vyfoť a vyhrej!“ vyvolené maminky zveřejní fotografii a napíší nám své zkušenosti a postřehy s produktem.
4. Během dne 20.11. vyhodnotíme nejkreativnější text a fotografii.
Dne 22.11. do půlnoci zástupci společnosti Alfamedica s.r.o. vyberou tři výherkyně. Získají balíček v hodnotě 1.200,-Kč, který obsahuje vše potřebné k bezbolestnému kojení (Multi-Mam Compresses, Multi-Mam Lanolin a Multi-Mam Balm) a bezdotykový teploměr.
Výherkyně budou vypsané v soutěžním fóru a zašleme jim zprávu interní poštou. Balíček bude výherkyním zaslaný do 10 dní od vyhlášení výsledků.

Děkujeme za pochopení

Modrý konik

vladiella
29. říj 2013

Zdravim, uz sa posielali tie balicky na vyskusanie, prosim? mne neprisiel. 😢 Prisiel uz niekomu?

sonka.77
1. lis 2013

@vladiella mě taky nic nepřišlo. ☹

kalkulantka
1. lis 2013

@sonka.77 @vladiella holky, mě dnes balíček dorazil 😎

sonka.77
1. lis 2013

@vladiella
@kalkulantka tak mě taky dnes dorazil 🙂

regresa
11. lis 2013

sem se mají dát fotky a zkušenosti nebo je to ještě někde jinde??? Moc děkuju za odpověď...

trule
11. lis 2013

@regresa Podle návodu by to mělo být sem🙂

regresa
11. lis 2013

@trule no taky jsem to tak pochopila 🙂 tak zítra na to vlítnu...dneska se mi už nechce. Dobrou maminky 🙂

regresa
12. lis 2013

Tak jsem testovala a zkoušela a přišla jsem na toto 🙂

Při pročítání přiložených informací jsem byla postupně čím dál natěšenější. Utišující účinek, okamžitá úleva a podpora přirozeného regeneračního procesu - kdo by nejásal předem. Kapku mě překvapil fakt, že v letáčku není napsáno, jak dlouho se vlastně má obklad používat. "Náplast nechte působit tak dlouho, jak považujete za potřebné, nejméně však 5 minut." Tak jsem si plánovala, jak si po večerním kojení náplast přiložím a nechám působit do rána. A zůstalo jen u plánu, protože jsem na to pořád zapomínala. A vlastně se nakonec ukázalo, že je to dobře. Když jsem si konečně uvědomila, že jsem je ještě nezkusila, hned jsem to šla napravit.
První milé překvapení mě čekalo v rozměru obkladu. Na moje bradavky bohatě stačilo rozstřihnout obklad napůl. Zajásala jsem, že tak budu mít víc pokusů se regenerovat 😀 Tak jsem aplikovala obklad a zasedla k počítači. Žrout času nezklamal ani tentokrát a já jsem si po hodině a půl začala uvědomovat, že je mi jaksi nepohodlno. Ale od čeho jsem nevěděla. Za několik minut jsem si na tenhle nepříjmenej pocit vzpomněla znova a tentokrát se mi povedlo lokalizovat, že vychází přímo z mojí podprsenky. Nebyla to žádná katastrofa, takže jsem to nechala být a dál prohlížela internet...
Za dalších pár minut už jsem mohla s určitostí říct, že mě pálí kůže přímo pod obkladem. Tak jsem je šla rychle sundat s myšlenkou, že na to mám nejspíš nějakou alergickou reakci. To bylo nepříjemný překvapení ☹ Po tomhle ale následovalo překvapení zase příjemný, protože žádná alergická reakce se nekonala. Sice mě pálily bradavky a jejich okolí pod obkladem, ale po odstranění jak náplasti tak zbývajícího gelu, jsem zjistila, že kůže není ani malinko začervenalá, naopak se zdála v mnohem lepší kondici než jindy.
To byl důvod, proč jsem pokračovala ve zkoušení dál. Příště jsem si náplast aplikovala jen na deset minut a žádné nepříjemnosti se nekonaly...
Náplasti jsou velmi příjemné na dotek, hebké, s dostatečným množstvím hojivýho gelu. Co mě kapku zarazilo, bylo to, že se nedají nějak přilepit (ať už přímo na podprsenku nebo do prsních vložek). Vzbuzovalo to ve mně nedůvěru, protože jsem si říkala, že se budou posouvat při sebemenším pohybu, takže nakonec budu mít gelu plný prádlo a jestli něco vyhojí, tak to určitě nebudou bradavky. Nedůvěra byla velmi brzy prolomená - přestože jsem s obkladama nijak neskotačila, ani jednou se nehnuly z místa a já (i moje prádlo) jsem jim za to vděčná.
Za rok a čtvrt kojení si moje prsa zvykly na spoustu nepříjemností...když jsem ale zkoušela Multi-Mam Compresses, hned jsem si říkala: kde jste byli, když jsem s kojením začínala? Když malá neuměla pít jinak než s kloboučkem a pět měsíců jsem měla po každým kojení bradavky tmavě fialový? Upřímně věřím, že kdybych měla k dispozici tyhle malý zázraky před rokem a víc, měla bych mnohem lepší, pohodlnější a příjemnější "servírování" stravy svý prďolce.

Takže...závěrem. Rozhodně bych obklady (i lanolin) doporučila všem, co mají nějaký problémy způsobený kojením, ale i pro zlepšení stavu pokožky, pro ty, co o sebe chtějí zapečovat, nebo si dopřát nějakou malou, rychlou regenerační kůru bez nutnosti pobytu v lázních 🙂
Ať se vám všem daří,
Markéta

P.S. V letáčku by to chtělo specifikovat, jak dlouho může být obklad aplikovaný 😉

twoangels
14. lis 2013

Dobrý den,

i já se přidávám se zkušeností s náplastí MULTI-MAM COMPRESSES 🙂

Hned ten den, kdy mi byly náplasti doručeny poštou jsem se vrhla na zkoušení a musím říct, že jsem nadšená!

Malému rostou zoubky, takže si neláme hlavu s tím co a kdy může kousat, takže začervenání, bolest, prasklinky... to vše u nás bylo na denním pořádku.

Hned po aplikování náplasti, kterou jsem si rozstřihla napůl - takže balení vystačí na delší dobu 🙂, se dostavila úleva, velice příjemný chladivý pocit zlidnil podráždění během pár minut. Náplasti jsem aplikovala po celý den, jak jsem pochopila na obalu, může se používat do doby co je vlhčená část pořád vlhká, takže jsem si ji sundala jen na kojení a po kojení hned aplikovala. Během dne se zacelili praslinky a bolest byla pryč.

Určitě budu používat náplasti i nadále a všem svým kamarádkám je vřele doporučím!

Kojení je to nejkrásnější období v životě ženy a dítěte nepochybně taky Proto jsem první dceru kojila 22 měsíců a můj syn je kojený i nyní ve 14 měs a ještě dlouho bude 🙂 Proto děkuji za tento skvělý výrobek, který toto krásné období udělá ještě krásnějším!

Přidkládám fotku mého synka🙂

sonka.77
14. lis 2013

S Multi-Mam Compresses jsem se setkala už v porodnici. Naštěstí. Už třetí den po narození mé dcerky začalo být kojení velmi bolestivé. Bradavky jsem měla v jednom ohni, děsila se každého kojení a hlavou mi dokonce bleskla myšlenka na umělou výživu. Nedovedla jsem si představit, jak to bude pokračovat, jak dlouho dokážu snášet co dvě tři hodiny tu šílenou bolest.
Sestřička mi radila obvyklé metody – mazat, větrat, ale nic nepomáhalo. Pak mi večer sestřička donesla vzorek Multi-Mam Compresses. I pro ně to byla novinka, tak prý ať je vyzkouším. Už při prvním přiložení jsem pocítila úlevu, jsou krásně chladivé. Měla jsem je přiložené celou noc, sundávala jen na kojení. Do rána přišel obrovský pocit úlevy, bradavky byly zklidněné, růžové, kojení sice bolelo, ale snesitelně.
Po propuštění z porodnice dostal můj manžel jediný úkol, sehnat náplasti. V žádné lékárně je neměli, ale v jedné je naštěstí dokázali objednat na druhý den ráno. Od té doby je stále nosím, bolest slábla a slábla, až nyní po měsíci, kojím téměř bezbolestně. Už jsem myslela, že náplasti můžu odložit, ale po jednodenní pauze byly bradavky zase tak podrážděné, že v nošení pokračuji.
Jsem moc ráda, že tyhle náplasti existují, jinak bych si určitě prožila spoustu bolestivých kojení se slzami v očích. Děkuji.

Náplasti si stříhám na půl a nosím je nepřetržitě 24 hodin (na začátku při největších bolestech jsem je vyměňovala po 12 hodinách). Pak vyměním. Odkládám pouze na kojení. Po asi 14 dnech nošení jsem měla obavy, zda bradavkám neškodí, že jsou stále zakryté, ale žádné problémy nenastaly, naopak prsa jsou v pořádku a připravená na další kojení. Na prsu náplasti dobře drží, ještě se mi nestalo, že by se nějak posunuly. Už jsem je i doporučila kamarádce, která má o dva měsíce starší miminko.

A tohle je moje spokojená holčička.

kalkulantka
14. lis 2013

O produktu Multi-Mam Compresses jsem se poprvé dozvěděla na těchto stránkách. Musím říct, že náplasti mě velice zaujaly. Krém se bohužel na delší testování použít nedal, takže jsem ho zkusila a shledávám ho za dobrý - lehce se roztírá, není lepivý, takže za mě vše v pořádku.
Raději bych se však vrátila k náplastem. Několik maminek již zmínilo, že je rozstřihly napůl, já jsem to také tak udělala. Podle mě by bylo optimálnější, kdyby měly kulatý tvar a byly by v jednom pytlíčku naráz 2 náplasti mezi kterými by byl gel.
Líbí se mi jednoduchá aplikace náplastí. Když jsem byla v porodnici a mazala jsem si bradavky krémem, tak i při šetrném rozmazávání krému jsem trpěla. Náplast může mnohým maminkách zpříjemnit první dny kojení a hlavně napomoci k tomu, že nebude tolik dětí na umělém mléku.
Před aplikací náplastí mě už bradavky během kojení nebolely. Na pohled však bylo znát, že trpí velikou zátěží... Také vždy když jsem se prsů dotkla(nebo spíše můj manžel 😀 ), cítila jsem, že nejsou zcela v pořádku. Po několikadenní aplikaci Vašich náplastí se to ale změnilo. Teď už si připadám, jako bych vůbec nekojila a to mám naší princeznu přisátou u prsa tak 6x za den 🙂 A můj manžel oceňuje hlavně to, že konečně může obdivovat moje zvětšené poprsí se vším všudy 😅

Ráda bych to tedy shrnula...
Náplasti opravdu pomáhají, jsem moc ráda, že jsem je mohla vyzkoušet.
Budu je všem maminkám jen doporučovat a při jakémkoli problému se na tento produkt sama spoléhat.
Co může spoustu lidí odradit je vyšší cena oproti většině ostatních výrobků, které jsou na trhu - proto bych doporučovala mít pro začátek co největší síť vzorečků. Protože když žena zjistí, o jakou úlevu se jedná, bude nadšená a výrobek si pořídí za každou cenu 😉

Moje dcera testovala také - především nedobytnost obalu, viz foto 🙂