• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tělový olej proti striím Elasti-Q®: Vyzkoušej a vyhrej kojenecké lahve Avent!

13. ledna 2014 
Milé nastavající a aktivní maminky,

slibovali jsme vám na dnešní den vyhodnocení, tedy informaci o tom, které maminky byly zařazeny do testování Tělového oleje proti striím Elasti-Q:registered:. Vybrané maminky porosím o napsání své doručovací adresy interní poštou na login Soutez. Klient by jim rád odeslal balíček do konce týdne :slight_smile:. Tady je seznam:

maumaty
ivda
dejuska
enidka
ravecko
gabriella84
pythie
megy
rockerka
sygy
markeeza
butty3
koncita
andedo
lucisek84
sestrickajanulka
brook25
koada
twoangels
maribea
biolage
andys85
zhalickova
ajinka1512
lenkagsxr
79
jelenk
smalicka
domino.aligotor
koloslavek
lucypuky
lostakova
wera8
buik1
larceva
miksha
nikolletta87
breberka
azeretka
1velrybka

Společnost Simply You by chtěla na závěr poděkovat všem přihlášeným maminkám a jako poděkování přidáváme pár rad o tom, jak správně krém používat:
Olej aplikujte po koupeli na ještě vlhkou pokožku. Ráno si můžete problematické partie otřít
vlhkým ručníkem, olej si naneste na mokré ruce a poté je začněte masírovat krouživými
pohyby zespodu směrem vzhůru ve směru hodinových ručiček. Aplikace na vlhkou kůži
zajistí, aby olej uzamkl v pokožce vlhkost, lépe se roztíral a rychleji vstřebával. Správným
používáním oleje spotřebujete mnohem menší množství a tak i ušetříte.

Naše tipy!
Během každé masáže bříška si s miminkem povídejte a mluvte na něj. Je to skvělá
příprava na komunikaci s malou bytostí a navíc od šestého měsíce začíná plod slyšet a vnímat
Váš hlas. Doporučujeme také nechat tatínka, aby Vaše bříško každý večer masíroval on.
Vytvoří se tak nádherné intimní chvíle mezi vámi všemi. V zimním období je pak ideální olej,
který si nejdříve zahřejte v dlaních, prohřejete pak celé bříško a masáž se tím stává ještě
příjemnější.
21. lis 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@pr_clanek
Dobrý den, mám ohromnou radost, že budu moci vyzkoušet tento tělový olej, zároveň bych chtěla moc poprosit, kam že mám poslat naši adresu? Interní poštou na login Soutez - jsem opravdu počítačoví antitalent :frowning2:. Moc děkuji za radu :o) Buik
21. lis 2013 v 09:58  •  čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, i já moc a moc děkuji a těším se na olejík a taky na jeho účinky. :slight_smile:
21. lis 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pr_clanek Dobrý den, moc děkuji za vybrání do testování a už se těším, až olejíček vyzkouším!
21. lis 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, já také děkuji za vybrání a už se těším na olejíček :slight_smile:
21. lis 2013 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc děkuji, mám velkou radost :slight_smile:
21. lis 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pr_clanek Dobrý den, ještě jednou moc děkuji a těším se na balíček :wink:
21. lis 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer, tak olejíček už je doma a už zkoušíme :wink:
28. lis 2013 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také moc děkuji, už testuji :slight_smile:
3. pro 2013 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pr_clanek dnes jsem si balíček vyzvedla na poště, moc děkuji a už se těšim na 1. večerní nátěr :grinning:
3. pro 2013 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tělový olej proti striím Elasti-Q:registered:

V prvním těhotenství jsem používala krém a přiznám se, že s výsledkem jsem nebyla příliš spokojená, když to porovnám, tak krém byl dost mastný a nechával i skvrny na oblečení. Také bych řekla, že mi příliš nevoněl, což mě docela mrzelo.

V tomto druhém těhotenství jsem se dočetla na jednom těhotenském fóru o tomto přípravku. Uvažovala jsem o jeho koupi, ale pak jsem narazila na tuto skvělou nabídku na vyzkoušení a prostě jsem neodolala a přihlásila se. Byla jsem neskutečně ráda, že jsem byla vybrána mezi maminky „zkoušečky“.

Chtěla jsem k celému projektu přistupovat opravdu profesionálně a dokonce jsem si pupík i fotila, abych si zaznamenala, jestli olejíček nese úspěchy. Od toho jsem musela rychle upustit, protože můj fotoaparát nebyl schopen zaznamenat tak malé nuance, aby byly vypovídající – chtělo by to lepší fotoaparát, uznávám.
Proto zde mohu popsat pouze své pocity a taky způsoby, jakými olej používám :o).

Jako každá správná zvědavá ženská, hned jak mi byl olejíček doručen, jsem k němu musela čichnout.
Hodně vůní mám spojených s péčí, jemností, vůní miminka a vůně oleje mi navodila takový příjemný pocit – zkrátka, opravdu mi to voní. Chtěla jsem ho hned vyzkoušet, ale pak jsem si řekla, postupuj hezky podle návodu. Takže malého jsme s manželem uložili do pelíšku, já se šla osprchovat, pak jsem se namazala, oblékla si košili a vyrazila za manželem do obyváku. Moc se mi líbilo ho pozorovat, jak najednou začal „čuchat“ a po chvíli se mě ptal, ty ses navoněla? Měla jsem z toho radost – i jemu to očividně voní. V rychlosti jsem mu tedy vysvětlila, do čeho jsem se zapojila a přinesla mu ukázat i olejíček.

Druhý den ráno, hned po tom, co cvrček vstal z postýlky, jsem vyrazila do koupelny, pupana si otřela mokrým ručníkem, začala si zpívat a masírovat si bříško. Po chvíli přicupital ten malej a koukal na mě. Musím uznat, že mě dojal, protože najednou si stoupnul na špičky, čuchal ke mně a říkal mi „oní, oní“ (jeho výraz, že něco voní).

Večer mi manža vyrazil dech. Zase jsme malého uložili (on ho vykoupe a já mu chodím dávat mlíčko) a když jsem přišla do obyváku, tak na stolečku byly zapálené svíčky, manža měl v ruce lahvičku s olejíčkem a nesmlouvavě mě posílal se osprchovat (trošku jsem si připadala jako puberťák, ale pak jsem si řekla, proč ne). Stal se z toho takový náš malý rituál, vždycky u toho povídá miminku „halo, si tam, tady je táta“ a já musím nenápadně polykat slzy (stejně, ty hormony jsou potvory). Jen nás mrzí, že se „matlání“ nemůžeme věnovat každý večer, protože manža dělá na směny.

Ráno se mnou synátor běžel rovnou do koupelny a chtěl pupíček matlat sám – ví, že tam matlá mimi, takže
se mu to moc líbí a taky mu to stále „oní“. Legrace je, že ke mně chodí i během dne, klidně mi vytáhne triko z kalhot a kontroluje, jestli maminka a mimi stále „oní“. Někdy, když se mu zdá, že už nevoníme, chce po mě lahvičku s olejem, ale to má kamarád smůlu. Každému podle jeho zásluh.

Musím přiznat, že jsem si najednou uvědomila, že si nemám s pupíčkem kdy povídat sama. Jsem asi sobec, ale prostě se nedalo svítit, zapojila jsem třetí matlání – a to polední. Po obídku šoupnu malého do postýlky a konečně je řada na mě, abych se „poňufala“ s pupíčkem. Někdy mu zpívám, někdy mu povídám, jak se na něj těším a někdy mu povídám, že se bojím, jak to všechno zvládneme. Ale vždycky mu nakonec řeknu, jak moc ho mám ráda a že už teď je moje zlatíčko nejzlatíčkovatějíš.

Na oleji se mi líbí, že nenechává skvrny na oblečení. Mám pocit, že se tak příjemně dostane do kůže, která je pak velice příjemná na omak. Za tak krátkou dobu opravdu těžko zjistit, jestli strie mizí, stagnují, nebo se rozšiřují, to ukáže až delší čas, anebo doba po porodu. Nicméně maminkám, které uvažují o koupi nějakého přípravku, mohu tento olej jedině doporučit.

Máma Buík a mimi :slight_smile: :wink:
9. pro 2013 ve 22:37  •  čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@buik1 Ježiš maria to je ale dlouhý ... jsem se zase rozepsala teda!
9. pro 2013 ve 22:37  •  čeká miminko, termín má v lednu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji krásný den,
tak je nejvyšší čas vrhnout se na recenzi :slight_smile:

V dnešní době najdete na trhu mnoho kosmetiky slibující prevenci boje proti striím či již na vzniklé strie, kvalita daného výrobku je neocenitelným pomocníkem, zvlášť když jde o těhotnou ženu, kdy se pokožka na břiše natolik napíná, že vznik strii je očekáván s velkou pravděpodobnosti. Bohužel ne mnoho těhotenské kosmetiky se může v reálu chlubit pozitivními výsledky.
Pro mazání břicha jsem se rozhodla z důvodu genetiky- maminka má po těhotenství popraskané bříško. Proto Elasti-Q krém používám od 2 měsíce těhotenství, 2x denně. Jsem s ním spokojená, vůbec jsem neměla tušení, že se vyrábí i olej. Když jsem dostala nabídku vyzkoušet Elasti-Q olejíček, který je určen na problematické partie, ráda jsem přijala.
Po obdržení Elasti-Q (Exclusive) olejíčku jsem si poctivě vše přečetla a očichala. :slight_smile:

A výsledek? Takže jsem se decentně pustila do sebetestování a používala každý den, po dobu cca 14 dní - 3x denně. Ačkoliv se to nestává vždy, musím smeknout klobouk. Obal výrobku se podle mě velmi povedl (jemný, příjemné barvy a velmi snadno se otevírá) :slight_smile: Po otevření olejíčku mně omámila sladká vůně...jemnost podtržená ovocným nádechem. Vůně je mi natolik příjemná, že kdyby bylo možné mažu se i vnitřně :grinning: Na břicho a boky jsem aplikovala dvě vrstvy o velikosti cca 1 kávové lžičky. Velmi snadno se olej roztírá a vstřebává, cca do 10 minut je olejíček vstřebán... Moje obava, abych nebyla od oleje mastná a zda se vsákne byla úplně zbytečná. Z doby puberty mám na bocích již vzniklé strie, po používání olejíčku mám pocit, že se strie zjemnili a zesvětlili. Za mě je Elasti-Q olejíček lepší než krém aspoň co se aplikace tyče. Jinak jsem spokojená s mazáním obou výrobků, břicho mám jemné a mám pocit, že kůže je pružná.

Nyní jsem ve 32 tt těhotenství, doufám, že používání výrobků Elasti-Q mě uchrání ještě pár týdnů a moje bříško zůstane bez následků...
Za mě tedy rozhodně ANO...Troufnu si říci, že tímto olejíčkem nepohrdne žádná nastávající maminka.
12. pro 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den, taktéž připojuji mé poznatky s užíváním:slight_smile:
Po obdržení výrobku jsem byla mile překvapena obalem výrobku - jemný, nenásilný, barevně sladěný - lze vidět i částečně přímo výrobek, což pokud se podíváme na ostatní výrobky - tak tam tato možnost chybí.
Jako každá žena a ani já jsem nebyla výjimkou mě zajímala vůně - tady mě překvapila výrazná sladká vůně - mě osobně připomínající mandlový olej s vanilkovým aroma - hned jsem se podívala na složení a tam k mému údivu jsem nalezla ve složení parfém. Vůně je doopravdy velmi výrazná ( i při užívání menšího množství) i když příjemně, ale nejsem si jistá, zda je pak tento výrobek vhodný pro citlivou kůži nastávající maminky, která kolikrát může pak s parfémovou složkou mít problém. Myslím, že kdyby se tato složka vynechala, tak by to ani nevadilo :slight_smile:
Co se týká nanášení - při počáteční skepsi, že se má používat nejlépe na mokrou kůži jsem byla velmi pozitivně šokována - malé množství stačilo k pokrytí celého bříška - po vytvoření kapek vody s olejem jsem si říkala - o bože, co to je?? pak ale vmasírování způsobilo rychlé vstřebávání a vytvoření ochranného filmu na kůži. Myslela jsem si, že budu celá umaštěná - ovšem opak byl pravdou - kůže byla jako samet, hydratovaná, příjemná na omak a mohla jsem se hned obléci do pyžama či běžně nošeného oděvu přes den. Požívala jsem i na partie boků, stehen - vnější strany i vnitřní a oblast prsou a musím konstatovat, že je mi líto, že jsem ho nemohla používat u prvního těhotenství.
Dále si myslím, že lahvička by mohla obsahovat dávkovací pumpičku.
Můj postřeh ještě co se týče obalu byl, že na spodní straně obalu je napsáno 150ml - nevím zda obsah, možná že to tak má správně být ( na etiketě psáno 125 ml).
Výrobek se nedá srovnat s krémem, protože je doopravdy nesrovnatelně lepší a tudíž bych ho v celku doporučila dále maminkám co váhají. :slight_smile:
Toť asi z mých postřehů vše, děkuji za možnost vyzkoušet tuto novinku :slight_smile:
12. pro 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pr_clanek

I já se mohu vrhnout na vypsání poznatků z používání olejíčku Elasti-Q:registered:. :wink:

Určitě je to krátká doba na reálné posouzení vlivu jeho používání, to si myslim budu moci posoudit až po samotném finále, tedy po porodu. Většinou se mi malé jizvičky totiž udělaly až při samotném porodu.

Když jsem olejíček otevřela, překvapila mě moc příjemná vůně. Nevím proč, ale "NĚCO" mi prostě připomínala. Lovila jsem v paměti, co to může být a stačila chvilka a měla jsem jasno. Tuto vůni mam spojenou v naší rodině velmi oblíbennými sušenkami Esíčka (těmi světlými :slight_smile: ). Vždy, když si bříško mažu, musim si přivonět k rukám.

Olej jako takový se mi používá moc dobře, ale co vidim pro mě jako zásadní nedostatek je jeho samotná aplikace. Když jsem ho nejdříve nanášela přes ruku, dávala jsem zbytečně velikou dávku a čekala, kdy olejíčkem pocintam i podlahu. Ideální by bylo, kdyby lahvička měla rozprašovač. Aplikace by byla hned jednodužší.

Líbí se mi, jak se lehce olejíček roztírá a ráno, když se osprchuji, cítim jak mam ošetřená místa stále hladká, ale bez umaštění oblečení :wink:

Z mé strany je to asi vše, ještě bych jen chtěla popřát, aby jste měli mnoho spokojených zákaznic, které se budou k Vašim výrobkům rády vracet stejně jako já.

Přeji Vám příjemné prožití nejkrásnějších svátku v roce :wink:.
12. pro 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deník Azeretka - olejování Elasti - Q
Den 1. - první dojmy
Vzhledem k tomu, že s krémem Elasti-Q original jsem maximálně spokojená (strie jsem doposud během druhého těhotenství ani v průběhu prvního těhotenství nezaznamenala ), neočekávám od olejování žádné velké změny či zázraky. Doufám jen v jedinou pozitivní změnu a to eliminaci chladivého efektu při mazání krémem. V těhotenství a možná i mimo něj, je pro mou rozehřátou pokožku z vany malinko nepříjemné nanášení krému, který mě v prvním okamžicích studí. Po prvním nanesení olejíčku je mi jasné, že tento chladivý jev nehrozí, olej je tak lehký, že ho na rukou téměř necítím, do kůže se ihned vsakuje, z toho důvodu jsem použila raději hned trojnásobnou dávku kávové lžičky oleje, abych pokryla všechny inkriminovaná místa. Vůně je nenápadná, mnohem sladší než krém, ale nevadí mi. Pocity jsou příjemné, olej na sobě v podstatě necítím, dokonce mám dojem, že mě i lehce hřeje. Jsem zvědavá na zítřejší stav pokožky, zda bude krásně voňavá a pružná jako po krému či jiná.

Den 13. - konec testování
První dny docela spokojenost, vytkla bych zavedený způsob aplikace, při stříknutí oleje do dlaně a následně na tělo občas ukáplo menší množství na podlahu a vsáknutí do podložky, což v konzistenci oleje a následném úklidu není potěšující záležitost, dále mi docela vadilo, že po ránu necítím na kůži žádnou stopu po večerním mazání, což může být pro někoho i výhoda :slight_smile: Ovšem já milovala ten celodenní pocit sametového bříška, na který jsem byla zvyklá po mazání krému. :slight_smile: Takže v této fázi jsem byla již rozhodnutá, že se určitě vrátím raději ke krému Elasti-Q original. Do této chvíle bych olejíček možná i trochu chválila, ovšem 12. den mi otevřela oči poznámka mého muže, kdy pronesl: " A nechtěla by sis už vzít čisté pyžamo? " . Podotýkám, že noční košile byla použitá teprve druhý den, tudíž nebýt olejíčku, jistě by krásně voněla po aviváži. Vůbec nechápu, i když jsem ten pach z noční košile také cítila, mohla tak dlouho tolerovat a nepřipouštět si vady tohoto "dárku". Nejspíš kvůli svému svědomí, olejíček byl přece zdarma a darovanému koni na zuby nekoukej!
Olejíček tímto pro mě odkryl jeho negativní a odpudivou vlastnost, po vsáknutí do oblečení strašně zapáchá!
Po několikadenním nanášení na tělo se začal objevovat silný zápach z noční košile, která olejíček den po dni vstřebávala. V průběhu testování jsem vystřídala 2 noční košile a výsledek byl stejně odpudivý, dokonce tento zápach nedokázala vyprat ani pračka a na obou košilích zůstaly mastné stopy, tudíž mohu mluvit i o finanční újmě! Poznámka manžela, který pronesl, že smrdím jako bych se otřela někde v železárnách mi otevřela oči. Olej Elasti-Q u mě určitě neuspěl a zůstávám u krému. Dnešním dnem tedy s úlevou končím s testováním olejíčku na svém těle.
Věřím, že můj sic negativní přesto přínosný komentář bude výrobcem/distributorem oceněn a povede alespoň k zamyšlení a následně nápravě zmiňovaného produktu.
12. pro 2013 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer, tak i já napíšu své dojmy z používaní olejíčku elesti-q.

Překvapila mě příjemná vůně do které jsem se okamžitě zamilovala a musela jsem olejíček hned vyzkoušet.První dojmy s olejíčkem: lehce se roztírá a vstřebává, nenechává mastný film, kůže je na omak příjemná, hebká. Aplikovala jsem 2x denně po sprchování a můžu s čistím svědomím napsat, že vidím výsledky. Strie se zjemnily, začaly blednout a už nevypadají jako indiáni na válečné stezce. Škoda, že to nejde nafotit. Opravdu jsem spokojená a olejíček mohu vřele doporučit i ostatním maminkám.
Obal se mi též libí, lehce se otvírá a aplikuje.
Krém Elasti-q jsem dostala v těhotenství jako dárek od kamarádky a také jsem s ním byla velmi spokojená. Též mi příjemně voněl a dobře se roztíral.
Při druhém těhotenství zvolím Vaší kosmetiku.
A děkuji, že jsem mohla vyzkoušet Vaší novinku.
13. pro 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné slunečné ránko,

ráda se i já podělím o svou zkušenost s Telovým olejem proti striím Elasti-Q:registered:. Než jsem obdržela testovací olejíček, používala jsem krém proti striím jiné značky a mohu říct, že se k němu už nevrátím.

1. Krásná vůně - Strašně se mi líbí jak olejíček voní, která mě okouzlila již při prvním otevření lahvičky. Je to jemná, nevtíravá a přjemná vůně, kerá se líbí i manželovi. Krásně mi po olejíčku voní bříško celý den. Určitě se líbí i prckovi v bříšku :grinning: !

2. Konzistence - Olejíček se krásně roztírá, nemusí se nahřívat v dlaních jako tomu je u krémů, můžu hned mazat a masírovat a hrát si tak s prckem. Díky tomu, že je mastnější než krémy, tak ho nemusím přidávat, aby se pěkně mazalo i delší dobu. A i přesto, že je tak krásně mastný, tak jsem si nevšimla, že by na nějakém oblečení zanechal stopy.

3. Kůže - Překvapilo mě, že večer při sprchování mám bříško a další partie krásně hebké. Kůže je pěkně hlaďoučká a jemná. Momentálně jsem ve 24. týdnu a jak bobeš roste, tak se mi bříško občas pěkně napíná, ale strie se zatím neobjevily. Ťukám na dřevo! Doufám, že to tak i zůstane. Věřím, že jo, protože mám teď bříško jako dětskou prdelku :grinning:.

4. Obal - Lahvička je akorát do ruky s jemnou kresbou, která se k mateřství hodí. Jelikož mažu většinou na posteli vleže, tak nemám problém s kapáním oleje někam mimo, jak píšou některé uživatelky výše.

5. Intimní chvilky ve třech - A nejlepší na tomto večerním riuálu jsou naše společné chvilky s manželem a Malíčkem (jak našemu synkovi zatím předzdíváme). Po večerní sprše si všichni vlezeme do postýlky. Malý po sprše většinou kope, poslední dobou tak, že je to na bříšku i vidět. Já nebo manžel si nabereme olejíček a začneme mazat. Malíček to musí hned cítit, protože se pomalu uklidňuje a přijde mi, jakoby se tulil k ruce, která bříško masíruje. Je to moc krásná chvilka, při které Malíčkovi vyprávíme, co jsme ten den dělali, nebo mu čteme z knihy o těhotenství o tom, co se mu ten týden vyvíjí a jak roste, nebo si plánujeme co spolu budeme dělat až se narodí. Miluju tyhle společné večery sladce provoněné a tak neopakovatelné.

Chtěla bych moc poděkovat za možnost vyzkoušet si tento olejíček. Stane se mým průvodcem až do konce těhotenství a určitě jej zase zvolím až si jednou uvaříme i sourozence pro Malíčka :dizzy_face:!

Děkujeme Niki, Malíček a manžel :slight_smile:
16. pro 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mažu, mažu a úplně bych zapomněla napsat, jak jsem spokojená s vaším olejíčkem :wink:

Takže dobrý den a v kostce asi tak:

Kdyby moje kámošky po tolika letech přátelství jen tak bez boje odešly, to by byl asi opravdu zázrak, na který v tak krátké době nestačí ani tento úžasný olejíček :stuck_out_tongue_closed_eyes:, ale musím uznat, že potenciál tam určitě bude :slight_smile: Moc hezky voní, mazat se jím celé těhotenství (což u druhého, tedy pokud nějaké bude, je úplně jasná volba), budu mít tento nádherný čas už asi navždycky spojený s touto vůní...Moc hezky se roztírá (kam se hrabou všechny krémy!) a vstřebává, je to prima nebýt dlouho mastná a zároveň heboučká :wink: Jen způsob aplikace kapánek vypilujte, škoda každé kapky, která spadne mimo...ideálně asi rozprašovač anebo pumpička...

To bude ode mě všechno, žádné romány nejsou třeba, olejíček je doopravdy super a moc díky....ještě mi ho hódně zbylo, tak jdu mazat dál... :wink:

Martina
16. pro 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den,

ráda bych se s Vámi i já podělila o zkušenosti s používáním Tělového oleje proti striím Elasti-Q. Jsem nyní v 28. týdnu těhotenství a mám na bříšku a bocích pár strií. Než jsem začala používat výše uvedený tělový olej byly hodně červené a výrazné na pohled. Po třech týdnech, kdy jsem olej používala dvakrát denně, tak nejenom, že ty, již vzniklé zrůžověly a nejsou tedy již tolik patrné, ale žádná další nepřibyla, z čehož mám tedy opravdu velkou radost. Takže za mě velká spokojenost s tímto produktem a rozhodně hodlám v jeho používání i nadále pokračovat. Jeho příjemná vůně a to, jak se krásně vstřebává, tudíž nenechává stopy na oblečení dávají tomuto výrobku další plusové body :slight_smile: osobně můžu tento tělový olej proti striím rozhodně jen doporučit :slight_smile:
Přeju všem maminkám, které olej používají nebo se chystají, aby byly s jeho používáním spokojené a měly krásnou a hebkou kůži bez strií.
Děkuji, že jsem měla možnost olej vyzkoušet.
Zdraví ajinka1512 + mimi
16. pro 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den,

ráda bych se i já podělila o svoji zkušenost s používáním oleje Elasti-q.

Tělový olejíček Elasti-q používám od 32. týdne těhotenství. Je to moje třetí těhotenství, takže si moje bříško už něčím prošlo. U prvního dítěte mi ke konci těhotenství popraskal spodek bříško a u druhého kousek nad pupíkem. Časem se z nich staly stříbrné pajizévky, které nejdou normálně až tak moc vidět.
Po otevření balení mě překvapila úžasná příjemná vuně, tak jemná jako vuně miminka, které teprve přijde. Navíc je olejík opravdu jemný a příjemný na dotyk, není jak některé olejíky těžko roztíratelný.

Používám jej dvakrát denně a to ráno a večer po koupání. Jak už bylo uvedeno v doporučení na mokrou pokožku, aby se vlhkost olejíku zachovala v pokožce. Překvapilo mě, že pusobí i na již vzniklé strie. Strie byly teď po roztažení bříška více viditelné, ale díky Elasti-q se mi zdá, že se sjednocují s pokožkou.

Večer máme doma dokonce malý rituál, kdy mi bříško muže natírat jen náš malý dvouletý Lukášek, který se na sestřičku už moc těší.

S olejíkem jsem moc spokojená. Další těhotenství mě už nečeká ( i když je to krásné , tak je to velmi náročné) a pevně věřím, že až do porodu zustane moje pokožka pořád tak krásné, jak je nyní - bez strií. Ještě jednou bych tímto ráda poděkovala za možnost testování.
16. pro 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den,

ráda přidávám další recenzy olejíčku Elasti-Q.
Celé těhotenství jsem používala krém Elasti-Q, byla jsem s ním velice spokojená :slight_smile: V lékárně, kde jsem ho kupovala pravidelně si ze mě paní lékárnice dělala srandu, že takovou potřebu ještě neviděla a že nemůžu mít do smrti žádnou strii :slight_smile: Mazala jsem se 2x denně, ráno a večer, opravdu poctivě, protože u předchozího těhotenství jsem přibrala 30 kilo a u tohoto tomu nebylo jinak :slight_smile: Zpětně musím říct, že používání krému elasti-q mi velice pomohlo, pár strií se mi sice udělalo, ale při tak velkém váhovém příbytku :grinning: se není čemu divit :slight_smile:
Nyní jsem 15 měsíců po porodu, používám běžnou kosmetiku a jsem moc ráda, že jsem byla vybrána do testování olejíčku, protože už jsem sama cítila, že "bříško" by chtělo nějakou lepší péči, než ji teď dopřávám :slight_smile:
Po používání olejíčku je pokožka jemná, vláčná, voňavá, jakoby vyživená, strie se mi zdají světlejší a míň patrné... Celkově jsem s výrobkem velice spokojena, budu ho používat nadále a všem svým kamarádkám ho vřele doporučím.
Jediné, co si myslím, že by se dalo vylepšit je, že by balení mohlo být s pumpičkou, velice by to usnadnilo aplikaci olejíčku :slight_smile:
Přeji Vám všem krásné a pohodové svátky, ať už s bříškem, nebo s miminkem v náručí :slight_smile:
Lenka
16. pro 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak i já se přidávám s testováním tohoto voňavého olejíčku a hlavně bych chtěla ještě jednou moc poděkovat za možnost ho zdarma testovat!

Když jsem se hlásila na testování, tak jsem byla v 31.tt a šťastná že se mi strie zatím stále vyhýbají. Nyní jsem v 37.tt, mám to za pár, občas už melu z posledního z poslíčků, ale na mazání bříška, které chrání můj poklad, se vždycky ráda hecnu :wink:
Hlavně proto, že se mi zatím strije stále ŤUK ŤUK ŤUK výhýbají!! Olejíček vážně musí fungovat, protože v pubertě se mi strije vytvořily ač podle mě neměly důvod :confounded: a i ty se mi zdají méně vybledlé najednou, nevím čím to, třeba už na ně hledím jinak když budu maminka a mám jiné starosti, tak i kdyby olejíček působil jako placebo efekt, tak to je taky super bonus :sweat_smile:
Mažu se 2x denně na vlhkou pokožku, občas dám víc a mluvím na prďolku, že ho mažu aby byl krásnej, že ho masíruju aby se mu v tom bříšku krásně leželo, že bude voňavej...no magor, ale moc si to užívám a i mi přijde, že proti mě vždycky vystrčí zádíčka jako by si to opravdu užíval :sweat_smile:
No ale zpět k testování. Vůne jak jsem řekla příjemná, miminkovská, příteli se moc líbí a bříško mi pak oňuchává (no nejen bříško mažu :grinning:). Balení by mohlo být litrové klidně, ale i toto standartní vydrží dlouho, protože je to olej a dává se ho méně, čili i já šetřilka, bych v tomto peněz nelitovala.
Pokožku mám heboučkou a vláčnou, vždy když si mažu novou vrstvu, tak na dotek cítím, že mi ještě původní trošku zbyla, čili to má opravdu výdrž, ale při tom mi to nemastí a normálne si můžu obléct podprsenku i tričko.

Tento olejíček zkrátka doporučuju všema deseti, strije se mi zatím vyhýbají což je účel, jsem voňavá a heboučkà a navíc jsem v kontaktu s malým, snad mě vnímá tak i on.
Snad to tak půjde dál, za necelé 3 týdny ho šťastně vyprdnu a mazat se budu i po porodu a věřím, že mi olejíček pomůže vrátit bříško do relativně původního stavu :slight_smile:

Snad bude má recenze někomu přínosná a olejíček mu přinese stejně příjemné chvilky jako mě :slight_smile:
16. pro 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den,
3 týdny uplynuly a nastal čas podělit se s Vámi o své postřehy s olejem Elasti-Q. Pokusím se stručně a výstižně.
Po dobu třech týdnů jsem aplikovala produkt vždy večer po koupeli a vmasírovala do pokožky. Nejdříve jsem se děsila představy, že se ráno probudím s mapama od oleje na oblečení. Ale k mému překvapení se olejíček v porovnání s krémem po chvíli velmi rychle vstřebal do pokožky. Skvrny na oblečení naprosto žádné a příjemnou vůni mohu zařadit do velkých + tohoto produktu.
Jsem v 28tt, bříško roste stále rychleji a pokožka na bříšku dostává zabrat :( .........mé noční můry z nevzhledné, povadlé a zkrabatělé kůže, viditelných strií, výměny mých oblíbených dvoudílných plavek za ty babkovské jednodílné a pohledů mých blízkých na zničené bříško po porodu pomalu den po dni s použitím kosmetiky Elasti-Q se vytrácí a já zaznamenávám i klidnější spánek ;) :D Mám 3 měsíce do porodu, má pokožka na bříšku je bez jediné jizvičky a strie (viz. foto), což přidává na mé zvědavosti a netrpělivosti ze vzhledu bříška po ,,navrácení do normálu". V životě jsem již vyzkoušela nějakou tu ,,zázračnou" kosmetiku, na kterou se výrobci snaží nalákat zákazníky ,,obdivuhodnými" výsledky a ve finále skutek utekl. Ale pokud se jedná o produkty řady Elasti-Q, již nyní mohu říci: ,, Milé nastávající maminky, zřejmě se na našem trhu v oblasti kosmetiky poprvé vyskytl zázrak nazývající se Elasti-Q, plnící úlohu, pro kterou byl vyroben!!!!!
Lenka a Tobiášek
17. pro 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tedy hurá do kritiky :grinning: Popravdě jsem měla trošičku strach z olejíčku,protože do této doby jsem používala vždy jen krémy a olejům jsem moc nevěřila (že to zamastí oblečení,dlouho bude trvat než se vstřebá atd. ) Ale musím říct,že tento olejíček mě mile vyvedl z omylu. Už po otevření mě překvapila příjemná vůně,co si tak pamatuju krém takto voňavý nebyl :wink: Také se mi velmi líbí konzistence a roztíratelnost olejíčku. Jako masérce mi už rukama prošlo hodně olejů a některé zanechávali na rukách takový nepříjemný pocit jakoby ,,tvrdosti" což jsem u Elasti-Q nezaznamenala :slight_smile: naopak je krásně jemný a rychle se vstřebává a není po něm mastné oblečení (samozřejmě ho musím nechat minutku vstřebat ). Za to rozhodně velké plus. Je teda fakt,že na strie mi zatím nezabral a to se s ním mažu poctivě 2x denně,což je u mě co říct,protože jsem na tohle docela flákač :grinning: Ale já jsem ani nečekala,že by je vyzmizíkoval po tak krátké době užívání a extra když jsou necelých 6 týdnů čerstvé. Ovšem pokožka je po něm prostě úžasná,krásně pevná a jemná jak dětská prdýlka :sweat_smile: Řekla bych,že i díky němu se mi bříško po porodu rychleji zpevňuje a vrací se do původního stavu. Jediné co bych asi zlepšila by bylo balení. Lahvička je sice krásně padnoucí do ruky,ale já osobně bych ocenila i balení s pumpičkou pro lepší manipulaci a přesnější odměření ,,dávky" . Takže já bych produkt určitě vřele doporučovala pro jeho příjemnou jemnou vůni,dobrou vstřebatelnost a pro jeho účinky na pokožku (nechá ji jemnou a vypnutou) jediné co vytýkám je to balení. Za mě velká spokojenost a moc děkuji za možnost si tento olejíček vyzkoušet na vlastním těle :slight_smile:
17. pro 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
I já se po testovacích týdnech připojuji se svojí recenzí. Byla jsem moc ráda, že jsem byla do testování zapojena. Soutěž jsem totiž objevila právě v době, kdy jsem sháněla nějaký dobrý olejíček pro těhotné a pořád jsem nevěděla, který koupit. Četla jsem poměrně dobré recenze na krém Elasti-Q:registered:, ale olejům dávám přednost.

Na Tělový olej proti striím Elasti-Q:registered: jsem se moc těšila a čekala jsem od něho vcelku hodně. Velká očekávání často bývají na škodu a poté mnohdy přichází zklamání. Snad každý ví, že i vyšší cena nemusí být vždy zárukou vysoké kvality a když nemáte výrobek vyzkoušený, jen těžko se dá odhadnout, za je to skutečně "to pravé ořechové". Jsem moc ráda, že v případě Tělového oleje proti striím Elasti-Q:registered: k žádnému zklamání nedošlo, ba naopak. Vzhledem k tomu, že na trhu je velké množství levnějších olejů, nevím, jestli bych se rozhodla pro jeho koupi, kdybych neměla tu možnost ho vyzkoušet. Teď vím, že testovací balení nebylo mým posledním a už jsem i o něj "napsala Ježíškovi". Investovat těch pár korun navíc se zde opravdu vyplatí.

Jakmile jsem olej obdržela, musela jsem ho ihned vyzkoušet. Už samotný obal vypadal velmi vkusně, luxusně a zároveň decentně. Lahvička oleje je balená ještě v krásné krabičce, což u olejů mnohých jiných značek nebývá zvykem. Žádné křiklavé barvy ani "řvoucí" nápisy lákající k okamžitému zakoupení zázračného výrobku se nekonají. Není to potřeba.

Hedvábně jemný Tělový olej proti striím Elasti-Q:registered: překvapí jemnou, nevtíravou vůní, která mě vždy zanese do snových krajin. Zavřu oči a představuju si, jak na rozkvetlé letní louce dovádíme s dcerkou (která je nyní u mě v bříšku), lehký vánek zmírňuje sílu slunečních paprsků...klid, pohoda a dětský smích....Jindy mě olejíček zanese k miminku do bříška, jindy zase do období příštích Vánoc, kdy naší holčičce bude už 3/4 roku....Pokaždé má pro mě olejíček jiný, ale vždy krásný příběh. Pokožku zanechává dostatečně hydratovanou, na dotek hebkou, ale zároveň pružnou. Oproti jiným olejům se rychle vstřebá, nezanechává silnou vrstvu mastnoty na povrchu těla. Nehrozí tak, že budu mít mastné oblečení. Příjemně se roztírá, s aplikací nemám problém, ale pokud byste někdy uvažovali o vylepšení, zavedla bych balení s jemným rozprašovačem, posunulo by to výrobek ještě o úroveň výš. Z luxusního výrobku by se tak stal výrobek ještě luxusnější :slight_smile: Jestli zvítězí nad striemi ještě posoudit nemohu, je zatím příliš brzy. Ještě mám 3 a půl měsíce těhotenství před sebou. Zatím mám bříško bez strií. Domnívám se ale, že se může stát, že i žena, která se bude poctivě mazat sebelepším olejem, může mít se striemi větší problém než ta, která mazání bude tak trochu flákat. Každé tělo je jiné. Tělový olej Elasti-Q:registered: nám však v tomto boji může významně pomoci.

Před těhotenstvím jsem nepoužívala žádné tělové oleje či mléka. Proto jsem se bála, že v mazání budu tak trochu flákač (a s minulým olejem jiné značky tomu opravdu tak bylo). Olej je však tak příjemný, že se z každého mazání stal takový malý obřad, na který se vždy těším. Navíc konečně ani manžel neprotestuje v nanášení oleje na moje bříško a další problémové partie. U jiných olejů s tím měl problém - byly velmi mastné a měly příliš intenzivní vůni. A takový bonus navíc - po tomto olejíčku má i manžel krásně hebké ruce. Mazat si je krémem vždy odmítal. Teď stačí, když mi jednou za den namaže bříško a ruce už nemá tak suché, popraskané a hrubé jako před měsícem.

Pokud bych celou recenzi měla shrnout do jednoho souvětí, napsala bych: Tělový olej proti striím Elasti-Q:registered: mohu jedině doporučit, je to opravdu hvězda mezi výrobky svého druhu, která o moje bříško krásně pečuje.

Přeji Vám spoustu spokojených zákaznic a krásné Vánoce :slight_smile:

Petra, 26. tt
17. pro 2013 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, i já se přidávám se svými zkušenostmi. Nejprve bych ale chtěla poděkovat za možnost testování. :wink:
Ihned, jak balíček přišel jsem jej rozbalila a k olejíčku si přivoněla. Moc příjemná vůně. Se mnou si přivoněli i synové. Večer po sprše jsem ihned bříško, prsa a i další problémové partie namazala. Olejík se velmi jednoduše aplikuje a stačí jej opravdu trochu. A hlavně - vůbec nemastí oblečení. Ráno jsem se chystala na další aplikaci, tu za mě ale obstaral mladší syn, který hned hlásil, že namaže mimi. Těžko mu vysvětlovat, že mimi už v bříšku není, že leží v postýlce. Ranní mazání je prostě jeho práce už od těhotenství. Přitom ovšem namaže i svůj pupík, protože on tam má mimi taky, ne???
Musím říci, že - ač bych tomu za tak krátkou dobu nevěřila, strie mi náhle začaly blednout a snad trošku i mizet. Za to Vám musím opravdu moc poděkovat. Olejík se ale osvědčil ještě dvakrát. Vodaři ochlorovali vodu poněkud více a syn se po ní osypal, olejík mu ale všechny pupínky - nejprve tedy na tom bříšku, které si taky poctivě maže :grinning: - pomohl zlikvidovat v rekordním čase. No a v neposlední řadě - dcera se po namazání ráda přitulí a zavrtá k potřenému místu a ... tam spokojeně usne. :slight_smile: Takže za sebe musím 3x poděkovat a vřele doporučuji dále. :wink:
17. pro 2013 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré odpoledne, předem moc děkuji za to, že jsem mohla olejíček Elasti-Q vyzkoušet a nejen já, do testování jsem zapojila i manžela :grinning: Budu psát zkušenost z pohledu maminky tří holčiček :wink: Každé těhotenství bylo úplně jiné, ale ani jednou se mi neobjevila jizvička, možná to bylo díky krému Elasti-Q, který jsem spolu s obyčejným tělovým mlékem používala, možná genetika, či náhoda, o to víc bylo mé překvapení, když se mi po třetím porodu strie objevily. Pravděpodobně díky tomu, že se kůže na břiše stáhla moc rychle, takže jsem vlastně měla opačný problém, než mívají maminky, které se bojí, že díky rostoucímu bříšku se strie objeví. Možná tomu chtěla náhoda, ale právě v té době jsem se mohla zapojit do testovaní olejíčku, právě díky Vám :slight_smile: Vzhledem k tomu, že můj manžel, který musel se zdravotních důvodů nedávno přestat posilovat, a na ramenou a zádech se mu také objevily strie ( ANO, i muži mají STRIE :grinning: ) rozhodla jsem se, že olejíček vyzkouším i na něm :slight_smile: Z počátku protestoval, ale nakonec se nechal přemluvit, a myslím, že je za to rád :slight_smile: A ted k samotnému testování :wink: Olejíček velice příjemně voní a krásně se roztírá, vstřebává do pokožky a nezanechává mastný film, jako to některé oleje dělají. Jediné co bych změnila, je lahvička, resp. její víčko, kde by mohl být vyklápěcí aplikátor ( ikdyž já mám lahvičku v koupelně na poličce otevřenou a stále připravenou k použití :slight_smile: ) Dalším bodem je učinnost, za tak krátkou dobu nelze říct, jak moc je olejíček učinný, zázraky dnes nikdo neumí, ale musím říct, že některé strie jsou světlejší, a hlavně u manžela byl vidět výsledek :slight_smile: A ted nám nezbýva nic jiného než si napsat ježíškovi o novou lahvičku olejíčku, jelikož v této je už na dně :grinning: Přeji krásné a pohodové prožití svátků vánočních :slight_smile: Simona S.
17. pro 2013 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
125 mililitrový zázrak???

Byla jsem zvědavá, ale zároveň pochybovala o účincích. V dnešní době je mnoho reklam na spoustu výrobků, které Vám zaručují, že pomůžou…příjde mi, že důvodem neustálého blikání reklam je, že velká část z nich se špatně prodává, protože nepomůžou. O Elasti-Q jsem ani neslyšela a ani ho nikdy neviděla v reklamě. V hlavě mi při otevírání balíčku probíhaly otázky…Je si výrobce tak jistý, že pomáhá? Má nějaké relevantní výsledky? Jaké výsledky budu mít já? Bylo jich spousta, otevírala jsem balík s duší „nevěřícího Tomáše“. V ruce jsem tedy držela 125 ml „zázrak“, který mi měl ukázat, že existují výrobky, které umí. :slight_smile: Jednoduchý obal příjemného vzhledu. Do ruky dobře padne. Po otevření mne čekala příjemná sladká, zřejmě mandlová, vůně. Nikdy jsem nebyla tak poctivá jako v tomto testování. Mazala 2x denně, ráno a večer, lehce navlhčila břicho, pokud jsem nebyla po koupeli a mazala dle návodu. Jako každý olej, má i tento nepraktickou konzistenci, po nalití do dlaně se stávalo, že mi protekl mezi prsty, ale s tím se dalo počítat, je to přeci olej.U :wink: jednoho z pyžam zůstal nažloutlý okraj což bylo poněkud překvapením. Výrobce na zadní straně uvádí, že „příznivě působí na již vzniklé strie“. Po nanesení na pokožku chválím vcelku rychlou vsákavost, výbornou roztíratelnost a díky lehkému navlhčení pokožky vlastně i ušetříte, v lahvičce se ještě nachází více jak polovina oleje a kůže je hebká až sametová. Nanášela jsem na jizvy, které byly protivně fialové a evidentně se nehodlaly jen tak rychle vzdát své zářící barvy. Pravdou bylo, že se vzdávaly pomalu, ale jistě. Po cca 14denním testování mohu říci, že jsou o něco světlejší, mají už spíše narůžovělou barvu a dost možná, že při dlouhodobém používání nahodí barvu snad i neviditelnou. :grinning: Výsledek pro mne byl poněkud překvapující. I přes prvotní mínusy, které jsem zaznamenala, mohu říci, že co se týče funkce výrobku jako takového, má opravdu něco do sebe. Věta, která je na zadním obalu se tedy potvrdila. Ano, opravdu příznivě působí. Nečekala jsem zázraky, ale mohu říci, že moje pochyby jsou již rozprášeny. Testování by mohlo být dlouhodobější, aby se mohly ukázat prokazatelnější výsledky. Na každou pokožku může samozřejmě působit jinak a i hloubka jizev hraje důležitou roli.

Za mě tedy:
- konzistence (jako lepší by se mohl jevit spíše krém)
- zašpinění oblečení (po této zkušenosti bych dala přednost pořádnému vsáknutí a pak obléci)

+ příjemná vůně
+ výborně roztíratelné
+ kůže na dotyk příjemně hebká
+ opravdu funguje na již vzniklé strie – zesvětlení

Děkuji tedy výrobci Simply You Pharmaceuticals, a.s. za možnost odzkoušení a prokázání „nevěřícímu Tomášovi“ o funkčnosti tohoto výrobku. Pozitivně také hodnotím, že výrobce se nebojí a neváhá svůj výrobek nabídnout přímo potencionálnímu zákazníkovi. Účínek tento výrobek opravdu má.

S přáním klidných Vánoc
Jitka
17. pro 2013 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, moc děkuji za možnost vyzkoušet tento úžasně voňavý olejíček.
Protože čekám dvojčátka opravdu se snažím co nejvíc mazat. Začínala jsem,ale popravdě s levnými přípravky.
Do té doby než se mi do rukou dostal vyhraný olejíček jsem byla spokojená, ikdyž se semt am nějaká ta strie ukázala. Říkala jsem si,že je jasně,že žádný z krémů a olejů nemůže být tak zázračný při rychlosti růstu mého dvojčecího bříška :slight_smile:
- Jenže pak dorazil Váš olej ELASTI-Q a opravdu se mi moc zalíbil díky své jemné a příjemné vůni.
- Úžasně se vstřebává. Po pár vyzkoušení jsem se nebala namazat si pupík, ikdyž jsem si chtěla obléct lepší tričko :slight_smile:
- Dokonce mám pocit, že mi po delší době používání začali již vzniklé strie blednout ( z období kdy jsem použivala ty levné přípravky )
- No a 13.prosince jsem dostala od tchýně ke svátku elasti-q original tělový krém. Musím říct,že s olejíčkem se nadá srovnávat. Jednat nevoní. Olej se i samozdřejmě lépe aplikuje. Jen bych mu vytkla,že nemá dávkovač. Ať už v podobě pumpičky či jiný.
- Kůže vydrží opravdu dlouho vláčná a heboučká po každé aplikaci. Skoro bych řekla, že miminkovsky jemná :slight_smile:
- Takže dále pokračuji v aplikaci oleje, až mi dojde využiji samozdřejmě i krém elasti-q a na zbylé přípravky už doufám nedojde. A kdybych oba přípravky už vypotřebovala? Určitě mě to donutí vyrazit koupit nový olej :slight_smile:

Moc děkuji za zkušenost a určitě i zachránění od hodně jizviček. Naoplátku budu Váš přípravek určitě doporučovat ve svém okolí. Vím, že se nebudu muset bát negativních reakcí :slight_smile:

Takže děkuji Lucie a dvojčátka :slight_smile:
17. pro 2013 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek